Огляд новин

Міністр іноземних справ Мевлют Чавушоглу провів спільну прес-конференцію після зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном в Анкарі. Повторив, що вони працюють з США, яких називають «другом і союзником», Чавушоглу люб’язно запросив 1,4 мільярди доларів, вкладені в програму розробки F-35 і привласнені адміністрацією Вашингтону.

У той час як землетруси в Кахраманмараші викликали руйнування в 10 провінціях, стало відомо, що «ізраїльські» пошуково-рятувальні команди, які прибули «на допомогу» , повернулись в своє історичне утворення, вкравши історичну книгу із Туреччини.

Президія Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй (ООН), як зазвичай , виразила свою незгоду з рішенням «Ізраїля» «легалізувати» незаконні єврейські поселення на палестинських територіях згідно з його власними законами, у той час як окупаційна влада сіоністського утворення безтурботно продовжує окупацію.

Окупаційний «Ізраїль» наніс удар по іранській штаб-квартирі в центрі Дамаску, вбив 5 людей і поранив іще 15.

Народ Ємену страждає від розкиданих мін з початку політичних і військових конфліктів, починаючи з 60-х років минулого сторіччя, а також війні і подій 1994 року і по сей день.

49-річний Азіз Абдуллах із Східного Туркестану, який на протязі багатьох років перебував у полоні в Імміграційному центрі в Таїланді, помер.

Пакистан, світська капіталістична держава, яка перебуває на грані банкрутства через широко розповсюджене хабарництво і корупцію, підвищив податки, щоб виконати умови кредитування МВФ, і збільшив податок на споживання природного газу житловими і промисловими районами з 16% до 113%.