Захід

Західні популістські правителі використовують демократію як інструмент капіталізму. Для них вигідно знизити вимогу людей до уряду і знизити рівень своєї відповідальності.

Доступна, всебічна, комплексна допомога у боротьбі з пандемією коронавірусу вимагається скрізь, де у пріоритеті стоїть благополуччя людей. В ісламському образі життя закладена турбота про справи людей, про їх переконання і цінності, а також в законах, які на цих переконаннях засновані.

Усе більше і більше протестуючих виходять на вулиці, виражаючи своє невдоволення і розчарування, а також заявляючи на увесь світ, що вони більше не можуть терпіти систематичне пригноблення з боку расистів.

Капіталістична система поглядів, яка заснована на світському світогляді, схильна до пандемії нашого часу — коронавірусу COVID-2019. Політики, економісти та ідеологи у засобах масової інформації, зберігаючи видимість турботи про людей, прагнуть знайти ефективне рішення даної проблеми.

Користуючись нагодою, ми хотіли б нагадати Ісламській Уммі про наступне:

Дивним героїзмом два літніх мусульманина запобігли боягузливій спробі скоїти чергове масове вбивство мирних мусульман під час богослужіння у суботу, 10 серпня 2019 року, у Норвегії у передмісті Осло.