Статті

У політології термін «ізоляціонізм» застосовується для позначення напрямку у зовнішній політиці, в основі якого лежить ідея не втягнення у міжнародні справи інших держав, націй, народів, етносів.

Єгипетський Дар аль-Іфта розташував на своєму веб-ресурсі моушен дизайн (графічний ролик), де повідомляється, що підтримка володаря влади (валі аль-амр), щирість, терпіння і вірність у відношенні нього, а також мольба за його успіхи, відсторонення від непослуху йому — усе це є якостями, якими повинен володіти праведний мусульманин згідно одностайній думці вчених згідно з божественним повелінням:

بسم الله الرحمن الرحيم

Після руйнування Халіфату у 1924 р. ісламський світ втратив безпеку, що перетворило країни мусульман в об’єкт нападів глобальних і локальних сил.

Демократія, свобода вираження думок, право обирати і притягувати до відповідальності правителів — це галса, які піднімаються у сучасному світі у країнах з існуючими штучними режимами, проте брехливість цих гасел виявляється одразу ж, як тільки людина або група людей розкритикує режим і корупцію і почне вимагати дотримання прав і виконання обов’язків влади перед народом.

Зовсім нещодавно по Північній Африці прокотилась «Арабська весна», коли за декілька тижнів протестів були скинуті диктатори, які правили на протязі десятиріч. Але багато хто був розчарований підсумками «Арабської весни», яка почалась у 2011 році.