Статті

Кожна релігія або ідеологія виражає і визначає себе за допомогою своїх унікальних концепцій і передає через них своє послання людям.

У ці дні, більше того — із року у рік, відбувається багато суперечок навколо питання щодо привітання християн з їх святом. Одні дозволяють це робити, інші забороняють, і у кожної думки — свої прибічники.

До виконання дій чоловіка мотивують внутрішні сили. Отож, необхідно з’ясувати природу цих сил і дізнатись ступінь їх впливу. Чому вчинки різних людей відрізняються? Чому деякі люди здатні робити великі справи, у той час як інші нездатні?

Невігластво серед мусульман досягло такої міри, що багато тих, хто вважає себе мусульманським мислителем і навіть називає себе вченим, явно змішують істину з брехнею. Тому, на жаль, ми вимушені відповідати тим, хто висуває ісламські гасла.

Як ми згадували раніше, засуджуване — це усе те, що Шаріат порахував огидним і заборонив, починаючи з залишення ваджибів і до скоєння харамів. Засуджувати засуджуване — це шаріатський хукм, який Аллах зробив обов’язковим для усіх мусульман, будь то індивіди, групи, Умма або навіть держава.

Родина, початок якої зводиться до початку історії людства, має всередині себе особливу структуру. Це останній оплот, який чинить опір капіталістичному розумінню монетизації усіх цінностей і обернення їх на товар.