Статті

У багатьох прошарках суспільства, серед керівників і мислителів, іде пошук підйому Єгипту і правильного рішення його проблем. Люди хочуть зрозуміти, як вийти із кризи, і намагаються виправити режим, який служить джерелом усіх лих і хвороб, створюючи умови для занепаду і появи усе нових проблем.

На початку 2011 року в ісламських землях спалахнули вогні революцій. Перше вогнище запалилось у Тунісі, потім вогонь швидко перекинувся на Єгипет, Ємені і Сирію... Сьогодні вогні повстань загорілись вже у Судані, Алжирі, Іраку і Лівані...

Столиця Ємену Сана, як і інші міста і провінції країни, що знаходяться під контролем хоусітів, окрасились у ці дні зеленою фарбою, стали обвішаними стрічками і плакатами, по вулицям роз’їхались колони машин прибічників хоусітів, групи військових і співробітників служб безпеки, а також мотоцикли, окрашені у зелений колір.

Чи усвідомлюють єменці ступінь змови колонізаторів та їх місцевих правителів-маріонеток?

Окупувавши у 1839 р. Ємен, Британія зустріла жорсткий опір з боку місцевих жителів. Дійшло до того, що у Південний Ємен стікались мусульмани із інших країн, які бажають битися проти Британії.

Перш ніж розпочати розгляд теми, вказаної у заголовку нашої статті, необхідно згадати статтю відомого американського політолога, створювача приватної розвідувально-аналітичиної організації «Stratfor» Джорджа Фрідмана під назвою «Розмірковуючи про погляди Трампа на ісламську державу», опубліковану на сторінках заснованого ним проекту «GeopoliticalFutures» на початку 2017 року.