Статті

Тахаммуль означає переносити труднощі, бути терплячим. Слово «тахаммуль» походить від арабського коріння «хамль» (підняття і переноска). Слова «вагітна» і «носильщик» походять із того же коріння, тому що обидва несуть вантаж, тільки у першому випадку — в животі, у другому — на спині.

Питання веління схвалюваного і заборона засуджуваного, яке пов’язане з діяльністю груп, вимальовується лише після визначення виду діяльності, яка вимагається Шаріатом від групи.

Аллах ниспослав і роз’яснив Шаріат, не залишивши його лише у виді ясних ідей. Аллах побажав, щоб Шаріат був реалізований у житті суспільства, тому ниспослав практичні закони для його застосування, усуваючи усі перешкоди на цьому шляху.

Пандемія коронавірусу стала причиною панічної атаки у правителів, у чиїх країнах уклад і система були на грані краху.

Новини, події та інформація про коронавірус поширилась по світу у рази швидше, аніж сам вірус. На це вплинув страх перед зараженням і сильне бажання жити, у зв’язку з чим люди почали запасатись різного роду товарами і робити різного роду негативні дії.

Влада Аллаха (СубханахуваТааля) домінує скрізь. Він бачить усе і скрізь. Його міць вище усіх і усього. Немає нікого, хто міг б перечити Його слову. Аллах — Той, Хто створив землю, світ, Всесвіт. Він — Той, Хто створив людину.

Ми вже говорили про те, що в Ісламі міститься опис усього схвалюваного і засуджуваного. Мусульманин же повинен дотримуватись із схвалюваного того, що стосується його відповідальності і утримуватись від усього засуджуваного.