Статті

Річницю якої великої події ми згадуємо у ці дні? Який історичний факт став причиною того, що столиця Візантійської імперії стала столицею Ісламської Держави?

Свято — це комплекс поглядів і норм, які витікають із світогляду народу. Якщо світогляд відповідає природі людини і переконує її розум, наповнюючи її серце упевненістю, тоді він буде істинним, і прояви, пов’язані з ним, будуть правильними.

На тлі майбутніх реформ у кабінеті міністрів Єгипту у колонці «Письмова трость і думка» єгипетської газети «Аль-Йоум» 08.12.2019 була опублікована стаття журналіста Хільмі Нім-Німа під назвою «Хукм (закон, суд) Аллаха».

Напевно, жінка — остання, хто бажає чути про «права жінок». Жіночі асоціації, пов’язані з Заходом, стали інструментом руйнування ісламських ідей, відкривши двері для культурних та ідейних нападок на мусульманських доньок і синів.

До другої половини XIX сторіччя Захід не міг здійснювати вплив на мусульман, але потім за допомогою різноманітних секретних місій та організацій під різними назвами він зміг добитися своєї задачі.

У багатьох країнах світу в останні дні проходили різноманітні заходи, приуроченні до 30-річчя прийняття «Конвенції про права дитини». Заходи є частиною міжнародної кампанії «16 днів діяльності по боротьбі з насильством у відношенні жінок».

Алжир готується до президентських виборів 12 грудня, у той час як народні хвилювання тривають 42-ий тиждень без перерви після скинення президента Бутефлікі у квітні поточного року ода.