Статті

Земля звузилась, людина опинилась в одному місці з усіма видами і підвидами небезпек, які здатні її знищити. Життя людини перетворилось у блукання по мінному полю, і вона постійно знаходиться у побоюванні, що хто-небудь штовхне її у бік міни.

У діалозі з Інтернет - виданням alnilin.com генеральний спостерігач «Братів-мусульман» сказав наступне:

Ось вже 99 років, як зруйнований наш бастіон, наша колиска, хранитель Ісламу, захисник Умми. Нічого не змінюється, мусульмани як і раніше страждають від військових конфліктів, колоніалізму, позбавлень, а зрадники переслідують тих, хто веде діяльність по піднесенню статусу Ісламу на світовій арені.

Багато людей і згуртувань у тій чи іншій формі обговорили питання, яке стосується допомоги від Аллаха (наср), інколи концентруючись на причинах і умовах допомоги, інколи — на її затримці, а інколи занурюючись у роздуми про ознаки і прикмети її наближення.

Інтернет - видання «AsharqAl-Awsat» і телеканал «MBC» опублікували заяву саудівського проповідника Аіда аль-Карні, у яком він говорив, що був обдурений турецьким режимом і Ердоганом, та й багато хто обдурились ним.

Ми не будемо сильно поглиблюватись у репліку шейха аль-Азхара д-ра Ахмада ат-Тайіба у відповідь на виступ президента Каїрського університету д-ра аль-Хушта.

«Спеціалізований заклад ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) увібрав 34 елементи нематеріальної спадщини Судану у межах культурної спадщини людини.

Мислення про те, що прочитано чи почуто, вимагає спеціального вивчення і уваги; це пов’язано з тим, що читання само по собі не виробляє думку, швидше, треба знати, як повинна проводитись думка про тексти, коли їх читає людина.