Статті

Під умовою розуміється те, від чого залежить наявність чи відсутність хукму. Варто зазначити, що при відсутності умови буде відсутнім і виконання хукму, проте при наявності умови не вимагається виконання хукму.

У попередній статті ми згадували, що капіталістична ідеологія «повільно, але вірно» прогресує на мусульманських територіях.

Як зазначалось у попередній статті, по мірі того, як поняття «жінка» переформатувалось і кодувалось у свідомості людей по моделі Заходу, почали мати місце різного роду прояви. Ми спробуємо передати їх так, щоб вони розкривали один одного. Першою із них буде ідея «позитивної дискримінації» [1].

В рамках даної статті ми обговоримо питання про те, чи може Управління по справам релігії Туреччини (Diyanet İşleri Başkanlığı) та інші кола по винесенню фетв розглядати кредити нижче реальної відсоткової ставки не як ріба, а також чи є подібна думка у Абу Юсуфа і чи допускає Абу Юсуф відсотки.

Священний Коран — це Книга нашого Всемогутнього Господа, Він ниспослав його на арабській мові. Аллах встановив, що щастя усього людства полягає в прихильності і слідуванні Корану, а нещастя і страждання спіткає кожного, хто відвернеться від нього. Сказав Всевишній Аллах:

Ансари присягнули Посланцю Аллаха ﷺ при Акабі на те, що нададуть йому допомогу і підтримають його, а також, що будуть захищати Пророка ﷺ так само, як захищають своїх дружин і дітей. Усе це відбувалось у місяці Зуль-хіджа тринадцятого року пророцької місії.