Статті

У цій книзі ми спробували надати комплексне уявлення, яке може скласти програму для будь-якого руху, партії чи групи. Ми не вдавались в подробиці, а, швидше, надали основні положення, які необхідно взяти до уваги, деталі муджтахідам кожної групи.

Судові справи у відношенні и Хізб ут-Тахрір мають особливе значення, оскільки грають важливу роль деякого чинника, згідно якому можна зробити висновки про наявність чи відсутність правосуддя і закону в Туреччині, а також завдяки цим справам з’являються думки, що висуваються судовими органами.

Коли група, заснована на ідеологічній думці, виходить з цією думкою у суспільство, на неї тут же у спробі ґрунтовно викоренити цей рух обрушуються бурі.

Кожне звернення за рішенням до кому-небудь окрім Аллаха в Ісламі вважається зверненням до тагуту. Аллах говорить:

Захід прийняв за основу ідею відокремлення релігії від життя, за допомогою чого усунув усілякий вплив релігії на життя народу. В своїх уявленнях про життя він почав керуватися цією основою.

Вдавшись до ідеї відокремлення релігії від життя, Захід дав собі право видавати закони і порахував, що людина повинна жити так, як хоче сама, а не так, як хочуть від неї інші, згідно зі своїми забаганками, а не згідно бажанню інших.

Термін «Радикалізм» (від пізньолат. radicalis — корінний, лат. radix — корінь) — буквально «безкомпромісне прагнення іти до кінця, добиватись корінних змінень і найбільш повних результатів у будь-якій перетворювальній діяльності».