Статті

Слово «політика» має багато визначень, найбільш важливим із них є: «Управління справами Умми, всередині і за межами країни. Політика здійснюється державою та Уммою, держава виконує управління на практиці, а Умма вимагає звіту з держави».

Колоніальні держави заклопотані лише захистом власних інтересів. Тільки заради цього вони захоплюють країни і приводять до влади лояльних до себе людей, які готові служити своїм хазяям в обмін на збереження престолів.

Офіційний представник інформаційного офісу «Талібану» у Катарі Сухейль Шагін заявив про те, що його організація наблизилась до підписання мирної угоди з американським окупантом.

Якщо в Ісламі немає духовенства, тоді як пояснити наявність вчених, які є спадкоємцями пророків? Хіба не до них звертаються люди за шаріатським хукмом і фетвою? Хіба не вони здатні зрозуміти мету Законодавця, особливо того, що стосується сучасних проблем?

У цій статі, по суті нічого нового по даному питанню не викладається. Швидше, у ній ми спробуємо зосередитись на ролі понять у житті народів і націй, незалежно від відмінності цих понять і ступеню їх впливу на індивідуумів, групи і народи.

Свідчення про те, що немає божества, окрім Аллаха і що Мухаммад — Посланець Аллаха, означає поклоніння Єдиному Творцю, у Якого немає співтоваришів, і означає виконання Його велінь, навіть якщо вони суперечать бажанням людини, а також віддалення від Його заборон, навіть якщо цього так хочеться.

У першій частині нашої статі ми почали говорити про центри влади в Ємені і про те, хто має перевагу. Ми розглянули армію, а тепер перейдемо до дослідження другої сили — племінної.