Статті

На минулому тижні ми публікували першу частину інтерв’ю з Асадом Мансуром, автором книг «Політичний вакуум на міжнародній арені» і «Сунна — це джерело міркування і законодавства, таке ж, як і Коран», опублікованих виданням «KöklüDeğişim» («Корінне змінення»).

Термін «ВБС» («Великий Близький Схід», «GreaterMiddleEast») також відомий як «Ініціатива по розширенню Близького Сходу», був введений на початку 2000-их років, і його повна назва переводиться як «Партнерство для спільного майбутнього і прогресу з регіоном Великого Близького Сходу і Північної Африки».

Ми публікуємо першу частину інтерв’ю з Асадом Мансуром, автором книг «Політичний вакуум на міжнародній арені» і «Сунна — це джерело міркування, політики і законодавства, такої ж, як і Коран», опублікованих видавництвом «KöklüDeğişim» («Корінне змінення»). Темою інтерв’ю був Хізб ут-Тахрір і заклик:

Захід вторгається в усіх країни світу і мусульманські — у тому числі. Він почав відкрито вимагати від мусульман відокремити релігію від життя і тим самим розірвати зв’язок з Аллахом. Здійснення цього злочину він доручив купці людей, обдурених західною ідеєю і маючих збочене мислення і образ життя.

Раптом за один рік загинули дружина і дядько Пророка (с.а.с.) — Абу Таліб і Хадіджа (р.а.). З їх смертю положення Посланця Аллаха (с.а.с.) різко погіршилось. Курайшити почали здійснювати те, на що не наважувались при житті Абу Таліба.

Капіталістичне мислення, стверджуючи, що ресурси, товари і послуги у світі скудні і обмежені, а тому не здатні вдовольнити зростаючі і безмежні потреби людей, взяли це за основу економічної проблеми щодо дефіциту товарів і послуг.

أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِنْ لَا يَشْعُرُونَ

«Воістину, самі вони поширюють нечестя, але вони не усвідомлюють [цього]» (2:12).

Немає сумнівів у тому, що біографія Пророка Мухаммада (с.а.с.) з усіма практичними уроками із життя благородного божого Посланця (с.а.с.) служить осяяючим маяком для кожного мусульманина і порятунком для кожної людини, яка шукає щастя і політичне змінення, виходячи із ісламського віровчення.