Газета «Ар-Рая»

Використання хусітами ракет для атаки торгових судів є наступним кроком після їх невдач в захопленні цих суден з подальшим буксируванням їх в порт Худейда, як це відбулось раніше з судном «Leader Galaxy», яке досі знаходиться в цьому порту. Щодо атак на військові кораблі, то це ніщо інше, як спосіб впливу на внутрішню громадську думку, шляхом навіювання переконаності в тому, що ворожість хусітів до американців є справжньою, а не фіктивною.

Єгипет іще більше підсилив колючим дротом прикордонний паркан, щоб запобігти перетин кордону палестинцями на тлі осади сектора Газа армією єврейського утворення. Фотографії, опубліковані незалежною правозахисною організацією «Синайський фонд по правам людини», фіксують зміцнення бетонного паркану, розділяючого Єгипет і сектор Газа, колючим дротом після того, як палестинські біженці розташували намети уздовж прикордонного паркану, (Аль-Кудс Аль-Арабі).

Держсекретар США Ентоні Блінкен з початку війни 7 жовтня 2023 року здійснив свій п’ятий візит до регіону. Ціллю самого масштабного турне по Близькому Сходу було обговорення зусиль по припиненню вогню в секторі Газа і зниженні напруженості в регіоні. Він відвідав Саудівську Аравію, Єгипет, Катар, єврейське утворення і Палестинську автономію.

Як зазначається в повідомленні «The Telegraph», губернатор штату Техас Ебботт назвав Джо Байдена «президентом-беззаконником» і заявив про право штату на «самооборону» уздовж кордону з Мексикою. Він сказав:

В рамках наративу врегулювання конфлікту використовується брехня, заснована на фабрикації різних звинувачень проти будь-кого, хто виступає проти злочинної війни, яка ведеться окупаційним утворенням в секторі Газа за повної підтримки американської адміністрації. В цьому зв’язку 5 грудня 2023 року Палата представників США схвалила незобов’язуючу резолюцію, яка заявляє, що «антисіонізм є формою антисемітизму».

1 лютого 2024 року президент США Байден підписав безпрецедентний наказ про введення санкцій проти 4 єврейських поселенців, які напали на палестинців на окупованому Західному Березі.

«Рішення про призупинення фінансування агентства з боку найбільших донорів є руйнівним ударом по його старанням... Агентство ООН для надання допомоги біженцям Палестини (БАПОР) повністю залежить від пожертвувань донорів... БАПОР неможна ліквідувати одним розчерком пера, і рішення про тимчасове припинення фінансової підтримки може поставити під загрозу життя мільйонів»,

Складна роль, яку Іран грає в регіоні, співмірна з тим, що він є крупним регіональним сектантським політичним центром і вимагає від нього створення широкої мережі згуртувань, різних озброєних угрупувань, тісно пов’язаних з релігійними і громадянськими інститутами.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню