Газета «Ар-Рая»

В країнах мусульманського світу піднімаються «суверенні» прапори, особливо в дні так званої незалежності. Але чи замислювались мусульмани про те, що символізують ці прапори, звідки їх кольори і хто їх вигадав? Особливо враховуючи, що практично усі вони походять від одного прапора — першого арабського прапора, піднятого на початку XX сторіччя на знак так званого Арабського повстання, яке очолив шеріф Хусейн проти Османського Халіфату.

Говорять, лиха не приходять поодинці. Жителі Гази стикнулись з жахами війни і винищенням з боку злочинного єврейського утворення, а також з голодом і хворобами, породженими блокадою і забороною на постачання продовольства і медикаментів. А з приходом зими, яка супроводжується вітрами, проливними дощами і лютим холодом, трикутник смерті зімкнувся остаточно. Особливо трагічною виглядає ця картина на тлі зруйнованої інфраструктури і переповнених таборів біженців, де відсутні навіть елементарні умови життя: ані організованості, ані укриттів, ані ресурсів для вдоволення найнагальніших потреб. Намети, які стали тимчасовим притулком, за п’ятнадцять місяців так зносились, що більше не захищають ані від пронизливого холоду, ані від дощів, які затоплюють їх мешканців. До того ж люди були вимушені не раз переносити ці шатри з місця на місце через накази про евакуацію, які видавались окупаційною армією, і рятуючись від загроз насильства, що остаточно добило ці намети.

З миті приходу до влади адміністрації Обами США шість раз вводили санкції проти ракетної програми Пакистану, стверджуючи, що прогрес Ісламабаду в цьому створює загрозу американській безпеці. Проте подібні заяви здаються оманливими і приховують інший підтекст. При ретельному аналізі стає ясно, що це частина більш широкої стратегії, скерованої на стримування Китаю і зміцнення позиції Індії як регіональної противаги. Спільні розробки Пакистану і Китаю в області ракетних технологій порушують баланс сил в Південній Азії, через що вони займають важливу роль в стратегічних розрахунках Вашингтону.

У четвер, 26 грудня 2024 року, під час щотижневого звернення лідера хусітів Абдель-Маліка аль-Хусі літаки єврейського утворення завдали низку потужних ударів по столиці Ємену — Сані, включаючи міжнародний аеропорт. Єменські джерела повідомили, що «шість авіаударів були завдані по авіабазі ад-Дейламі і міжнародному аеропорту Сани», уточнивши, що «удари по аеропорту були націлені на диспетчерську вежу і злітно-посадову смугу».

О, народ Шаму, прославлений честю і вірою! Посланець Аллаха ﷺ призначив вас мірилом наявності добра в Ісламській Уммі, сказавши:

Спеціальний представник США Амос Хохштейн нещодавно проявив небувалу активність, намагаючись добитись припинення вогню між Іранською партією в Лівані і єврейським утворенням, яке з 23 вересня 2024 року розширило свої військові операції.

Основні принципи політики США у відношенні Європи зводяться до того, щоб тримати її під своїм впливом і не допускати конкуренції з собою. Проте від зміни президентів в США залежить і зміна підходів.

Світ ніколи не стикався з ситуацією, коли особи, які розшукуються з ціллю арешту, були із числа західних еліт. Як правило, арештовують тих, кого сам Захід об’являє злочинцями, через те, що вони втратили свою корисність або ж з ціллю підтримання своєї репутації.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая