Газета «Ар-Рая»

Президент США Джо Байден в п’ятницю, 31 травня 2024 року, в своєму виступі в Білому домі щодо вирішення триваючого вже 8 місяців конфлікту, об’явив про подробиці нової пропозиції від єврейського утворення по перемир’ю в секторі Газа. Він сказав: «Ось що включає в себе (пропозиція): повне і всеохоплююче припинення вогню, виведення «ізраїльських» військ із усіх населених районів Гази і звільнення низки заручників, включаючи жінок, літніх людей і поранених, в обмін на звільнення сотень палестинських ув’язнених». Після цього виступу ми стали свідками швидких змін і розвитку подій, пов’язаних зі спробами досягнення обміну полоненими.

20 травня 2024 року президент США Джо Байден назвав вимогу Міжнародного кримінального суду у відношенні посадових осіб єврейського утворення обурливою і заявив, що його адміністрація рішуче виступає проти цього рішення. Він, з притаманною для Америки зарозумілістю, сказав: «Суд не має юрисдикції над Ізраїлем», але в той же час він підтримав рішення суду проти лідерів ХАМАС.

Революція, піднята в ім’я Аллаха, під гаслом: «Вона заради Аллаха, вона заради Аллаха», воістину заслуговує на допомогу і підтримку від Аллаха, з Його дозволу. Як же інакше, адже вона почалась на захист честі і несправедливості в Дараа, проти загального пригноблення, яке злочинець Хафіз Асад, його сини та їх секта коїли над мусульманами в Шамі протягом десятиріч.

У п’ятницю, 31 травня 2024 року, президент США Джо Байден заявив, що «Ізраїль» запропонував всеохоплюючий план, який складається із трьох етапів, по припиненню вогню в секторі Газа і звільненню усіх заручників.

У вівторок, 14 травня, Міжнародний центр діалогу KAICIID провів Всесвітній форум діалогу в Лісабоні за участю 140 людей, серед яких знаходились релігійні лідери, діючі і колишні голови держав, а також представники ООН.

В статті, опублікованої Міжнародною журналістською організацією «Project Syndicate» під заголовком «Конфлікт всередині Білого дому» від 4 грудня 2021 року, відомий американський економіст професор Джеффрі д. Сакс писав:

Перевороти зазвичай відбуваються у країнах, де армія контролює уряд або коли існує внутрішнє протистояння між силами, кожна із яких хоче подолати іншу і захопити владу. Або ж коли над самою державою, або над окремими силами всередині країни переважає іноземний вплив.

Член військової ради єврейського утворення, колишній міністр оборони Бенні Ганц, пригрозив піти у відставку із уряду Біньяміна Нетаньяху, якщо план про післявоєнний устрій сектора Газа не буде утверджений до 8 червня. В своїй промові, сказаної у суботу, 25 травня 2024 року, Ганц заявив, що «незначна меншість взяла під контроль рішення в «Ізраїлі» і веде країну в невідомість», звинувачуючи деяких «ізраїльських» політиків в турботі тільки про своє майбутнє, що, за його словами, означає, що «необхідні негайні зміни», повідомляє «Arab World News Agency».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню