Блог

Дав коментар для друкованого органу «Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка» про діяльність Хізб ут-Тахрір, про ставлення нашої партії до ІДІЛ і тероризму, а також про проблеми всередині мусульманської спільноти України.

Чому Ердоган націоналіст, а не ісламіст. Відповідь на це очевидна. З вояків бази НАТО Інджирлік кілька років злітають літаки, які знищують сирійський народ під приводом боротьби з ІГІШ.

Ердоган висловив співчуття родині пілота збитого СУ-24, який за допомогою сучасного російського озброєння бомбив мирне населення в Сирії.

На днях дал комментарий по прошедшим в Крыму обыскам для одного из СМИ (правила этики не позволяют мне упомянуть название данного СМИ).

Сьогодні було прийнято рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією.

Вчора, 11 лютого, у вечірньому ефірі Радіо Крим.Реаліі провідний Павло Казарін під час обговорення масових арештів мусульман в Криму за звинуваченням у причетності до Хізб ут-Тахрір, запросив Андрія Чупригіна, який судячи з усього в своїх судженнях про Хізб ут-Тахрір керується виключно заявами і методичками ФСБ і СК РФ.