Прокламації

Цією ніччю на зустрічі Трампа з Нетаньяху у Вашингтоні Трамп виразив свою ненависть до мусульман та Єрусалиму під оплески Нетаньяху, його союзників і послідовників...

Тепер вони прийняли рішення ввести сухопутні війська окрім повітряних, щоб примусити сирійців підкоритись!

بسم الله الرحمن الرحيم

Як і раніше, Ердоган виконує замовлення Америки і знов допомагає зміцнити сирійському тирану.

Сьогодні 27 день месяця Шавваль 1438 р.х. Це друга п’ятниця, коли мусульмани не можуть провести п’ятничну молитву у мечеті аль-Акса.

Усі вони заклопотані збереженням маріонеткової влади у Сирії, доки Америка вирішує кризу, пов’язану з Північною Кореєю та Китаєм

بسم الله الرحمن الرحيم

Вони віддали вас у руки ворогів! Так витягніть же із цього урок! Їх плани проваляться, коли ви об’єднаєтесь навколо свідомого політичного керівництва, яке поверне вам вашу революцію!

06.12.2017 Дональд Трамп об’явив, що столицею сіоністського утворення буде Єрусалим: «Президент США Дональд Трамп у середу у Білому домі заявив, що США визнають Єрусалим столицею «Ізраїлю».

Ряд ЗМІ поширив новину за 22.02.2016 про видання Америкою і Росією спільної заяви з питання перемир'я, в якому говориться: «...США і Росія, як співголови міжнародного співтовариства з надання допомоги Сирії, а також угруповання роботи по припиненню вогню, заявили 22 лютого 2016 року про прийняття умов перемир'я в Сирії. Як додаток до заяви обидві сторони ініціюють припинення військових дій з 00:00 «GTM Дамаск» 27.02.2016.