Ключові поняття

Головна проблема мусульман — це не Палестина, не Ліван, не Афганістан, не Іран і не Ірак. Усі ці проблеми з’явились тоді, коли мусульмани залишили Коран і Сунну. Але деякі недалекоглядні мусульмани вважають, що зможуть вирішити свої проблем, не повертаючись до Ісламу.

Більшість людей вважають, що причин смерті багато, хоча сама смерть — одна. Вони вважають, що смерть наступає, наприклад, від смертельної хвороби, як чума, від удару ножем, від вогнепального поранення, опіку, відсікання голови, зупинки серця або чогось іншого. Усе це, згідно їх думці, — безпосередні причини, які ведуть до смерті. Тому можна часто почути, що «причин багато, а смерть одна».

Людина осягає річ, або безпосередньо відчуваючи її реальність, або отримуючи про неї інформацію — достовірну (катий) або припускаєму (занній). Більш сильним і достовірним буде те, що людина відчула сама безпосередньо. Але як нам бути, якщо отримана інформація суперечить законам Всесвіту?

Джихад означає докладати зусилля на шляху Аллаха безпосередньою участю у битві або допомагаючи цій справі майном, думкою, збільшенням чисельності військ або будь-яким іншим способом. Кожна битва з метою Слово Аллаха — це джихад.

Різк (прожиток) — це не «власність», а швидше, «дар». «Наділити різком» означає «віддати, надати». «Власність» означає володіння річчю одним із дозволених Шаріатом способів, у той час як різк буває як дозволеним (халяль), так і забороненим (харам).