Ключові поняття

ٱلۡحَقُّ مِن رَّبِّكَ فَلَا تَكُونَنَّ مِنَ ٱلۡمُمۡتَرِينَ

«Істина — від твого Господа. Тому не будь в числі тих, хто сумнівається» (2:147).

Головна проблема мусульман — це не Палестина, не Ліван, не Афганістан, не Іран і не Ірак. Усі ці проблеми з’явились тоді, коли мусульмани залишили Коран і Сунну. Але деякі недалекоглядні мусульмани вважають, що зможуть вирішити свої проблем, не повертаючись до Ісламу.

З волі Аллаха людство було створено безпорадним. Це тому, що Всевишній Аллах — єдиний, Хто всемогутній, і Він — єдиний, Хто позбавлений будь-яких недоліків. Це важливий чинник, який позбавляє людину можливості безперервно і необмежено видавати хукми. Тому що якщо б кожен бажаючий намагався видавати хукми, це викликало б серйозний колапс, безлад і анархію у світі.

8. В тому самому четвертому абзаці говориться: «Який політичний Іслам ми вибираємо: саудівську монархію чи революційний соціалізм?». Але хто сказав, що ці системи виражають політичний Іслам? Якщо автор обманутий західними арабськими ЗМІ, то поборники Ісламу не обмануті і не будуть обмануті, з дозволу Аллаха.

Джихад означає докладати зусилля на шляху Аллаха безпосередньою участю у битві або допомагаючи цій справі майном, думкою, збільшенням чисельності військ або будь-яким іншим способом. Кожна битва з метою Слово Аллаха — це джихад.

Приховане предопредеління (кадарія гайбія) означає повне підкорення долі і пов’язування плину життя з прихованим від людини плануванням, як нібито дії людини не спричиняють на життя ніякого впливу, як нібито людина — повністю ведена долею і не має вибору, як нібито вона схожа на перо, яке летить з волі вітру.