Іран показує своє огидне націоналістичне, расистське і колоніальне обличчя

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина:

Яхья Рахім Сафаві, військовий радник верховного лідера Ірану Аятолли Хамейні, заявив: «Наші західні кордони не закінчуються на Шамладжа, - на кордоні з Іраком на захід від Ахвазу, - навпаки, доходять до південного Лівану і це вже третій раз коли наш вплив досягає узбережжя Середземного Моря». Це було сказано зі вказівкою на кодони двох стародавніх персидських країн Ахменідів і Сасанідів до Ісламу.

Сафаві говорив це з нагоди річниці повернення контролю над регіоном Шамладжа і містом Хорремшера (Мухаммара) після її захвату іракською армією у 1983 році.
Він оцінив позицію покійного президента Сирії Хафеза Асада з причини його військової підтримки Ірану в Ірано-Іракській війні, сказавши: «Сирія була єдиною арабською країною, яка встала на бік Ірану і закрила іракський нафтопровід до Середземного моря».

Коментар:

Це не перший випадок коли відповідальні особи Ірану прямо виставляють свою расову приналежність, коли іранська держава показує істинність свого націоналістичного, колоніального, огидного підходу у своїй співпраці з арабами,але це перший раз коли Іран не обертає свої заяви Ісламом.

Раніше офіційні особи Ірану використовували метод ведення теревенів про Іслам, щоб легалізувати свої амбіції, але на цей раз вони не звернули на це уваги, а чесно і відверто відстоювали своє персидське невігластво.

Сафаві зв’язує Іран з персидською державою Сасанідів і Ахменідів раніше Ісламу, тобто явно показуючи, що Ісламська держава, яку звів Посланець Аллаха (с.а.с.) не має відношення до Ірану, тому що вона не була персидською.

Воістину, ця персидська явно націоналістична пихатість, яка проявляється у їх політичних заявах в Ірані роз’яснює брехливість тверджень іранських посадовців, мовляв, вони дотримуються Ісламу. Також ця пихатість вказує на гидку колоніальну сутність іранської держави, яку розкрив Сафаві своєю відвертістю коли сказав, що вплив Ірану (Персії) дійде до берегів Середземного моря.

Не досягне успіху Іран, який прислуговує Америці, у своїй спробі трансформації боротьби проти невірних колонізаторів у формат націоналістичної і сектантської боротьби між народами єдиної ісламської Умми, до нього повернуться неприємні наслідки цього і на його землі прийде Ісламська держава рано чи пізно і зруйнує хворі мрії Ірану, не дозволить йому досягти його огидних цілей, які знаходяться  у синхронності з колоніальними цілями Америки.


Спеціально для радіо центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абу Хамза аль-Хатваній
16 Раджаб 1435 р.х.
15.05.2014 р.