Метод зберігання інтересів і його вплив на державу і народ

Новини та коментарі
Друкарня

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Російські військові літаки прибули у вівторок до Росії, повернувшись із Сирії на наступний день після заяви президента Росії Володимира Путіна. Виведення військ було раптовим. Була виведена їх більша частина з Сирії після того, як конфлікт в цій країні перейшов у свій шостий рік.

Коментар:

1. Путінська Росія обрала методом свого утвердження на міжнародній арені гарантування безпеки інтересів першої держави в світі, тобто США. Кожна держава в цьому світі прагне придбати значну міжнародну позицію. Цього можна досягти двома шляхами, про які йдеться в книзі «Політична концепція» - однієї з книг Хізб ут-Тахрір: «А тому для кожної держави, яка хоче впливати на міжнародну політику і повести її у відповідності зі своїми інтересами, необхідно рухатися по одному з двох шляхів: або фактично погрожувати реальним інтересам першої держави в її міжнародній позиції, або гарантувати безпеку інтересам першої держави шляхом переговорів у свою користь. Перший шлях фактичної загрози впливу личить здоровій державі, що прагне забезпечити свій вплив, а також забезпечити те, щоб її голос був почутий на глобальному рівні. Другий шлях, суть якого лежить в гарантуванні безпеки інтересів першої держави, є темним шляхом, абсолютно небезпечним, який може як привести до бажаної мети, так і до смерті, оскільки цей шлях сам по собі є ризикованим для народу і грою з долею держави, адже гарантування безпеки великої держави перш за інші держави не дає гарантії того, що це велика держава не піде на компроміс у цих інтересах з будь-якою іншою державою». Ступінь сили і вагомості держави в її впливі на першу світову державу визначає те, яким із двох шляхів вона піде. Цей вплив варіюється в залежності від того, як варіюються держави в їх істинних силових здібностях, а також у залежності від їх сили на міжнародній арені. Залежно від сили держави і ступеня її ваги в світі визначається ступінь її впливу на першу державу, а отже - і на міжнародну політику з точки зору інших держав. Ступінь усвідомлення державою своєї політики, її внутрішніх особливостей, її власної сили, її глибини і серйозності впливає, в свою чергу, на політиків цієї держави і на їх політичну волю.

2. У Росії немає і не було реальної присутності на Близькому Сході ані за часів царської Росії, ані за часів СРСР, ані сьогодні. У неї немає інструментів для цього, немає агентів, немає маріонеткових партій, які дотримуються у цих країнах її наказів. Так само її власних сил і здібностей мало для того, щоб грати реальну роль в цьому регіоні. Навіть якщо у неї і виникає там роль, то вона пов'язана з наданням їй якоїсь задачі з боку, не будучи її власною роллю. Те, що робить Росія в Шамі, не виходить за рамки сказаного. Вона прийшла туди на виділений їй термін, заміщаючи США в справі руйнувань, знищень і вбивств. Росія сподівалася, що, граючи цю роль, вона розплатиться перед Заходом і Америкою за те, що зробила в зоні свого впливу, і за окупацію Криму. Але той, хто уважно стежить за подіями, бачить, що США завдадуть Росії удар кинджалом в бік і в спину, коли сили НАТО поширяться і почнуть спроби проникнення в нові країни, втручаючись, в тому числі, у відносини між країнами СНД. Це однозначно вказує на те, що роль гарантування безпеки для великої держави насправді є небезпечним вчинком, загрозливим для самої Росії, її безпеки, її сили і регіону її впливу. Можливо, путінська Росія навіть не усвідомлює, що Захід використовує в майбутньому як аргумент кров жителів Шама і зробить з Росії військового злочинця, який виконував, по суті, брудну роботу замість США.

І в кінці статті ми говоримо, що колишнім співробітникам КДБ і колишнім комуністам, переодягнувшись в капіталістів, доведеться дуже важко з огляду на те, яку роль виконувала їх держава і які будуть її наслідки для майбутньої безпеки Росії як держави і для її народу, оскільки вони стали інструментом в руках США. У книзі «Політична концепція» Хізб ут-Тахрір наводиться наступне: «Зовнішня політика такої держави стає зосередженою тільки на її ролі, без того, щоб був свій погляд на зовнішню міжнародну політику, тому що його власна присутність на міжнародній арені стала обмеженою, і цій державі тільки і залишається, що шукати для себе хоч якусь роль і не стати раз і назавжди державою, викинутою досконалим чином з міжнародної політики». Росія входить в це положення через втрату російським народом своєї ідейної бази, через політичне банкрутство на рівні політичних лідерів і політичне банкрутство самого російського народу... У такому розумінні Росії буде великий вплив на те, як буде вибудовуватися ставлення до неї, до її керівників і народу після встановлення Праведного Халіфату за методом пророцтва, яке відбудеться в недалекому майбутньому, з волі Аллаха.

Сказав Всевишній:

وَكَذَلِكَ نُفَصِّلُ الْآياتِ وَلِتَسْتَبِينَ سَبِيلُ الْمُجْرِمِينَ

«Таким чином Ми пояснюємо знамення, щоб став зрозумілим шлях грішників» (6:55).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Хасан Хамдан/Абу аль-Бараа
10 Джумада ас-сані 1437 р.х.
19.03.2016 р.

Головне меню