Координація між США и Росією у Сирії

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня

Новина: Військові операції урядової армії та «Сирійської демократичної партії» на півночі Сирії проводяться при масивній повітряній підтримці з боку російських літаків або ж сил коаліції на чолі з США. Повітряні операції проводяться синхронно за допомогою міжнародної координації між Росією та США. Про це з посиланням на джерело у сирійському уряді повідомляє газета «Аddiyar».

«Неможливо, щоб обидва боки проводили повітряні операції з двох боків міста Ракка без взаємної координації», – говорить джерело.

«Масивні операції проводяться під контролем спільного сирійсько-іракського військового штабу, який вже кілька місяців діє у Багдаді, при однаковій підтримці росіян та американців», – додав він.

З іншого боку, міністерство оборони США одразу спростували цю інформацію. Прес-секретар Пентагону Пітер Кук заявив, що, незважаючи на близькість оперативних зон США та Росії на півночі Сирії, військові двох країн не взаємодіють на оперативному рівні.

У справжній час сирійські військові наступають з південно-західних кордонів Ракки, а з півночі почали наступ загони курдських ополченців спільно з арабськими опозиційними угрупуваннями Сирії. Сірійську армію з повітря підтримує російська авіація, опозиція та курдські загони діють при авіаційній підтримці сил коаліції на чолі з США.

Коментар: Стало ясно, що Америка прямо чи опосередковано керує нинішнім сирійським конфліктом. При цьому сили сирійського режиму, сили коаліції, сили ВПС Росії, організації, названі Америкою «терористичними» або «лояльними» – це усього лише фігури на шахівниці, над якою головний гравець – Америка та країни заходу, а партія полягає у тому, щоб не залишити у Сирії каменю на камені і, таким чином, надати урок решті регіонів, що замислюються про вихід із рабства, надавши підкореним режимам чудовий привід та виправдання подавляти, судити, заарештовувати та вбивати власний народ. США, а за нею – західні країни, Росія та різнокольорові організації повністю узаконили знищення усіх– людей, каміння і навіть дерев для того, щоб запобігти спроби будь-якого регіону ісламського світу вийти із колоніального рабства. Так, за усім цим стоїть Америка, від якої деякі, хто перебуває на арені мусульманських країн , очікують того, що вона принесе свободу. Такі люди сліпі і досі не відають про справжню історію Америки (зокрема) і Заходу (в загалом), повній терору, вбивств, руйнувань, вигнань та поневолень народів.

Причиною усьому є секуляризм, якому ми віддали перевагу над великим Ісламом, і це– секуляристи в усій своїй красі – головорізи, вбивці, злочинці. Вони не дотримуються по відношенню до віруючих ані родинних, ані договірних зобов’язань. Нехай погубить їх Аллах! До чого ж вони відсторонені від істини!


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Ахмад Абу Кадум
5 Рамадану 1437 х.
10.06.2016 р.