Привітання зі святом Ід аль-Адха (Курбан-Байрам) 1442 р.х.

Інформаційний офіс в Україні
Друкарня

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає благородну Ісламську Умму, Умму Пророка Мухаммада ﷺ з великим святом Ід аль Адха (Къурбан байрам).

Ми просимо Аллаха про те, щоб Він прийняв хадж наших єдиновірців, жертвоприношення, намази, садака та ніші благі справи, які здійснюються мусульманами в ці благословенні дні.

Занурюючись в історію і життя Пророка Ібрахіма, праведного чоловіка і люблячого батька, ми знаходимо цінне назидання. Воно полягає у смиренні і покорі волі Творця небес і землі, а також в глибокій вірі і бездоганному підкоренні наказу Аллаха.

Яким був наказ, даний Аллахом своєму рабу? Він полягав в тому, щоб, підкорившись велінню Господа, принести в жертву єдиного і довгоочікуваного сина Ісмаїла (а.с.). І якою ж була відповідь нашого пророка Ібрахіма (а.с.)? Яка реакція була у його сина? І пророк Ібрахім і його терплячий син Ісмаїл (а.с.) зустріли цю подію з величезною вірою, підкоренням і смиренністю перед могутністю Творця. І вже були готові виконати заповіт Аллаха, проте усі ми знаємо , що Господь розпорядився інакше…

Ця подія, яка лягла в основу сьогоднішнього свята, повинна стати нам назиданням в тому, що усі віруючі повинні бути також смиренні перед наказами Аллаха, такими же богобоязливими, що квапляться до виконання заповітів Всевишнього подібно нашим праведним пращурам – Ібрахіму і Ісмаїлу (а.с.).

Що для сьогоднішнього покоління мусульман означає смиренність перед Шаріатом Аллаха, підкорення Його наказам і виконання усіх Його велінь? Це у першу чергу чиста віра, глибоке вивчення і міркування.

Дорогі мусульмани, подібно тому як Аллах в свій час віддав наказ своєму рабу Ібрахіму (а.с.), Він звертається в Корані до нас, віруючих, щоб ми також виконували Його накази і веління, відкинули усе, окрім Шаріату в своєму повсякденному житті, судили між собою тільки на основі Його Книги і сунни Його Посланця Мухаммада ﷺ, несли заклик до Ісламу усьому людству, вставали на захист будь-якого пригнобленого брата по вірі, не мовчали перед тиранією і несправедливістю, не брали ніяких половинчастих рішень , подібно демократії чи світського Ісламу.

Дорогі мусульмани, чи відповідаємо ми на накази Аллаха гідно, подібно тому як відповідав праведний Ібрахім ﷺ? Чи відповідаємо ми також смиренно і набожно подібно йому? Або наші позиції слабкі і недбайливі? Воістину нам, Уммі Мухаммада ﷺ, необхідно відповісти на наказ Аллаха усіма зусиллями, без упину, нести цьому світу чисте божественне керівництво і відновити Іслам в усіх сферах життя шляхом побудови Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва.

Ось вже більше 100 років Ісламське правління відсутнє в житті мусульман. Цей період затягнувся і з волі Аллаха, ознаменувався війнами, геноцидом, окупацією і замахуванням на наші святині, і боротьбою істини з брехнею. Проте ми не повинні впадати у відчай і сумніватись в перемозі Ісламу над невір’ям у найближчий час!

О, мусульмани, о Умма Мухаммада ﷺ, ми іще раз вітаємо вас з цим великим святом!

Ми просимо у Аллаха терпіння, стійкості і перемоги для цієї великої Умми.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні
10 Зуль-Хіджджа 1442 р.х.
20 липня 2021 р.

Головне меню