Приклад деспотизму Карімова проти хлопців з «Хізб-ут-Тахрір» у в’язницях Узбекистану

Центральний інформаційний офіс
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

Нижче вказана подія відбулася у колонії КІН-45 (УЯ 64/45) у м. Алмалик, Ташкентської області. 

Наступна інформація надійшла з цієї колонії:

У середині червня цього 2011 року утискання правлячого тирана проти нас стали іще жорстокішими, що стало вкрай нестерпним. Вони скоїли тортури над усіма членами хізбу, що перебувають у цій в’язниці, примусивши їх видати того, хто вів справи хізбу у в’язниці та регулював проведення релігійних уроків. Один з ув’язнених  не зміг витримати диких жорстокіших тортур та признався, що справами хізбу всередині колонії опікується молода людина на прізвище «Панджі», з місцевості Урганч. Тоді вони схопили та скоїли тортури над «Панджі», але він терпляче перенісши їх, так нічого їм і не сказав про те, хто саме може стояти за справою хізбу.

Голова колонії та його помічники почали палити частини тіла – руки та ноги цього ув’язненого за допомогою запальнички та воску.

Він стійко та терпляче переносив знущання, нікого не видавши. Згодом вони скоїли жахливий злочин, спаливши його статевий орган, що призвело його до смерті Шахідом, хай Аллах змилується над ним.

Тоді один із ув’язнених (член хізбу) підняв скаргу прокурору у Ташкенті, але голова колонії відмовив йому у передачі цієї скарги прокуророві. Тоді той брат, хто написав скаргу, демонстративно відкусив собі одного пальця і поклав його на стіл начальнику колонії. Після цих подій з’явився прокурор з Ташкенту. Той ув’язнений, хто відкусив собі пальця, почав вимагати проведення розслідування смерті «Панджі». Потім прокурор спитав його: «Як твій палець?», на що той відповів: «Якщо подібне повториться іще раз, я готовий буду відкусити собі решту пальців».

Не дивлячись на тортури, хлопці у колонії тримають піст. Охоронці ж в’язниці, дивлячись на це, примушують тих, хто тримає піст, довгий час ходити та стрибати, знущаючись над ними, допоки останні падають непритомними. У ті дні, коли до колонії приїздить комісія з перевірками, охоронці в’язниці переводять хлопців, які скаржились у комісію, до іншої в’язниці на місяць, щоб останні не мали змоги говорити.

Це один із прикладів дикунства скоєння тортур у в’язницях президента Узбекистану – Карімова, ненависника Ісламу та хлопців з «Хізб-ут-Тахрір», тому що вони закликають до Ісламу. Саме Карімов віддає розпорядження своїм приспішникам знущатися над хлопцями та над усіма тими, хто подібно до них дотримується своєї релігії. Його приспішники вигадують усі нові і нові види витончених тортур, при цьому нікого не боячись. Але сам Аллах їм влаштує:

وَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ غَافِلًا عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ ۚ إِنَّمَا يُؤَخِّرُهُمْ لِيَوْمٍ تَشْخَصُ فِيهِ الْأَبْصَارُ

«Не вважай, що Аллаху не відомо про те, що роблять беззаконники. Він лише дає їм відстрочку до того дня, коли закотяться погляди» (14:42).


28 Рамадан 1432 р.х.
28.08.2011