Великобританія. Жінки та діти протестують проти бійні в Аль-Кубейрі та Хулі, а також проти триваючої різанини сирійських мусульман з боку Асада

Центральний інформаційний офіс
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Сотні жінок та дітей з усієї Великобританії зібрались на демонстрацію (16 червня о 14:30 біля сирійського посольства) проти  жахливої бійні, від якої застигає кров у жилах, в Аль-Кубейрі та Хулі так само як і проти масових вбивств, які коїть по відношенню до власного народу безпощадний  кровожерливий  тиран Башар Асад. Частина протесту була проведена дітьми.

Бійня в Аль-Кубейрі та Хулі, під час якої у своїй більшості  були жорстоко вбиті у своїх домівках жінки та діти, є однією з останніх жахливих щоденних акцій, які робляться жорстоким злочинним режимом Асада по відношенню до  хоробрих  мусульман Сирії, які повстали проти його деспотичного правління. Діти віком у 10 років були піддані тортурам, у той час як решта  використовувалась у якості живих щитів, будучи прив’язаними до танків для захисту асадівських солдатів. Жінки були жорстоко зґвалтовані з боку служб безпеки режиму на очах у їх батьків, чоловіків та дітей.

Доктор  Назрін  Наваз, офіційний жіночий представник Хізб ут-Тахрір  у Британії, коментує ці події наступним чином:

«Жінки – мусульманки у Британії засуджують цю вкрай сумнозвісну різанину, яку коїв та коїть вбивця Асад та його режим, які перетворили Сирію на бійню. Яким треба бути монстром, щоб вбивати дітей заради збереження свого трону? Не удовольнившись жорстокими вбивствами протестуючих, тепер він почав відчайдушно винищувати їх родини у їх домівках, розуміючи, що його правління знаходиться на межі поразки, завдяки героїчним вчинкам мусульман Сирії. Невже  він сподівається, що ця кампанія масових вбивств врятує його шию від шибениці? Навпаки, це лише прискорить його довгоочікувану загибель, завдяки крайній потребі в усуненні цього нелегітимного, жорстокого тирана та заміною його системою та керівництвом, яке буде щиро піклуватися про потреби сирійського народу».  
 
«Заклики до втручання у Сирію Заходу та ООН повинні бути однозначно відкинутими. Як можна взагалі довіряти такій некорисній структурі  як ООН, яка провалила операцію щодо захисту крові мусульман у Боснії, Палестині та Іраку, справу захисту мусульман у Сирії? Більше того, саме втручання Заходу до ісламського світу встановило та підтримувало таких диктаторів як Асад та Мубарак. Їх втручання до нинішньої кризи призведе ні до чого іншого як до призначення нового правителя-маріонетки, який буде захищати їх інтереси ціною виснаження та пригноблення народу, що буде означати нову сторінку у підкоренні Сирії».  

«Замість цього, армії у мусульманському світі повинні мобілізуватися для того, щоб зупинити цю бійню! Злочином є те, що лідери, подібні до Ердогана у Туреччині, який позиціонує себе як лідер, що несе ісламські цінності та має одну з найбільших армій у світі, надає своїх солдатів  для того, щоб вони воювали в американській війні в Афганістані за інтереси  Америки, але утримує їх від того, щоб вони мобілізувались та допомогли своїм братам та сестрам у Сирії, у той час як вони стікають кров’ю».
 
«Мусульманки у Британії виражають солідарність своїм братам та сестрам у Сирії у їх боротьбі по скиненню Асада та його режиму. Ми закликаємо армії мусульман виконати свою благородну роль захисників Умми, підвестись та виконати велику відповідальність припинення кровопролиття у Сирії, скинути її тирана та стати героями мусульман, а не тими, хто зрадив їх довіру. І ми закликаємо до відновлення Халіфату, який замінить диктатуру опукою та замінить стан страху на пригнічення, у якому живуть мусульмани Сирії та у усьому світі, на стан безпеки та спокою. Ця держава забезпечить істинну справедливу та підзвітну політичну систему, економічний розквіт, правильний розподіл багатства та гармонію поміж мусульманами та не мусульманами, оповістивши про нову сторінку справедливості , безпеки та гідності для регіону».
 
Примітки: Протест почався о суботі 16 червня 2012 року о  14:30 напроти посольства Сирії за адресою:  
8 Belgrave Square, London, SW1X 8PH

Субота, 17 Шаабан 1433
7 Липня 2012