Лише Халіфат є єдиною системою правління, до якої зобов’язав нас Аллах – Господь світів, а заклик до побудови світської демократичної країни є великим гріхом, особливо, якщо це лунає з вуст мусульман!

Центральний інформаційний офіс
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Учора 24/06/2012р. комітет президентських виборів у Єгипті постановив про перемогу кандидата Мохамеда Морсі над його суперником Ахмедом Шафік. Потім комітет об’явив Мохамеда Морсі новим президентом арабської республіки Єгипет.

Новий  президент поквапився запевнити, що він закликає до світської демократичної країни і що він виражає згоду стосовно єгипетської міжнародної угоди. І, звичайно, тут йдеться про зрадницьку Кемп-Девідську угоду, яка визнає захоплені євреями землі Ісра та Міраджу- благословенні землі Палестини.

 

О, мусульмани: Система Халіфату та правління тим, що ниспослав Аллах в усіх питаннях  - це священний обов’язок (фард). Це загально відомо. І така система існувала в ісламському світі більше ніж 13 сторіч. Нею були задоволені мусульмани і вона підносила їх до рівня провідної держави світу. Нею були збентежені та принижені невірні. Ця справа – правління тим, що ниспослав Аллах, є категоричною згідно до наказу Всевишнього Аллаха:

وَأَنِ احْكُم بَيْنَهُم بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ وَلَا تَتَّبِعْ أَهْوَاءَهُمْ وَاحْذَرْهُمْ أَن يَفْتِنُوكَ عَن بَعْضِ مَا أَنزَلَ اللَّهُ إِلَيْكَ

 Суди   поміж ними  згідно до того, що ниспослав Аллах, не вдовольняй їх забаганки  та стережись того, щоб  вони не відсторонили тебе від частини з того, що ниспослав тобі  Аллах» (5:49) 

І воно категорично, згідно до наказу Посланця Аллаха ﷺ: «Синами Ісраіля керували пророки; коли помирав один пророк, Аллах посилав за ним  іншого. Після мене більше не буде пророків, а будуть халіфи, і потім їх стане багато. Вони спитали: «І що ти накажеш нам? Він сказав: Залишайтесь вірними присязі по черзі – від першого до останнього». Передає Бухарі від Абу Хурайри. Також діяльність для цього є обов’язком (фардом), який рятує від Пекла: «Той, хто відійде від підкорення, той зустрінеться Судного Дня з Аллахом, не маючи виправдання; і той, хто помер, не маючи присяги (байату), той помер смертю часів невігластва». Передає Муслім від Абдулли ібн Омара. Байат тут може бути лише Халіфу  і смерть часів невігластва – це метонімія про великий гріх, у який впадає кожен мусульманин, який нехтує діяльністю по відновленню системи Халіфату.
    
Стосовно ж світської демократичної країни, то це є продукт секуляризма, породжений невірним Заходом, за допомогою якого він відокремлює та віддаляє релігію від держави, і де люди звертаються за рішенням  до людей, замість того щоб звертатися за рішенням  до Творця людей. Вони дозволяють та забороняють … Вони запитують у людей, замість того щоб шукати відповіді на свої питання у Книзі Аллаха та сунні Його Посланця (с.а.в.).
 
Щодо дотримання міжнародної угоди, яка утискає права мусульман, робить їх землі окупованими та дає невірним шлях проти мусульман – це є  жахливий злочин та великий гріх, а також відкриті двері для ганьби та приниження у цьому житті. А покарання Аллаха є набагато сильнішим. Якби вони лише знали!! Це є великим лихом для мусульман, коли заклики до цього ведуться у Єгипті. У країні, де хоробрі сини Умми розбили хрестоносців, татар та розіб’ють  вщент , коли побажає Аллах, єврейське утворення та зітруть з тіла землі цю гнійну рану…  Великим лихом є лунаючи зараз у Єгипті  заклики до визнання Ізраїлю. Жахливим є те, що ці заклики лунають з вуст Братів мусульман, кандидат яких переміг, отримавши переважну кількість голосів мусульман, але обдурив їх, бо вони вважали, що він буде правити ними за шаріатом Аллаха та нести стяг Ісламу. Ці люди повірили у те, що цей новообраний президент, візьме до рук стяг Халіфату, яким він піднесе мусульман після стількох років їх приниження, і вони сподівались, що будуть у безпеці після страху та повернуть благословенну землю, після того як її захопили нахабні євреї… Тому вони і віддали свої голоси та підтримали Мохамеда Морсі. Але вони не віддавали свої голоси за те, щоб до них у гості нахабно припхався знову Захід в особі свого агента та знов почав нав’язувати їм остогидлий секуляризм!

О, мусульмани: Ми усвідомлюємо, що другий праведний Халіфат з волі Аллаха буде встановлено за допомогою щирих богобоязливих віруючих сердець, чистих рук та сильних спин на зло бажанню ворогів Ісламу … Це є обіцянкою Аллаха. А обіцянка Аллаха – це істина:

وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَىٰ لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم

Аллах  обіцяв тим із вас, хто увірував та коїв праведні справи, що Він неодмінно зробить їх намісниками на землі, подібно до того, як Він зробив намісниками тих, хто був до них». (24:55) 

І радісна звістка від нашого Посланця (с.а.в.): «Потім буде Халіфат за методом пророцтва». Передав Ахмад. Обіцянка Аллаха та слова Його Пророка здійсняться по волі Аллаха і того дня зрадіють  віруючі перемозі від Аллаха.

Хізб ут-Тахрір закликає вас, о мусульмани,  щоб ви відповіли Аллаху та слідували лише Його шляхом.

قُلْ هَٰذِهِ سَبِيلِي أَدْعُو إِلَى اللَّهِ ۚ عَلَىٰ بَصِيرَةٍ أَنَا وَمَنِ اتَّبَعَنِي ۖ وَسُبْحَانَ اللَّهِ وَمَا أَنَا مِنَ الْمُشْرِكِينَ

 Скажи: «Такий мій шлях. Я та мої послідовники закликаємо до Аллаха згідно до переконання.  Пречистий Аллах, і я не є одним із многобожников». (12:108) 

І керувались лише Його законами при будь-яких суперечках серед вас.

فَلَا وَرَبِّكَ لَا يُؤْمِنُونَ حَتَّىٰ يُحَكِّمُوكَ فِيمَا شَجَرَ بَيْنَهُمْ ثُمَّ لَا يَجِدُوا فِي أَنفُسِهِمْ حَرَجًا مِّمَّا قَضَيْتَ وَيُسَلِّمُوا تَسْلِيمًا

 Але ні, клянуся твоїм Господом! Вони не увірують доти, доки не оберуть тебе суддею у всьому тому, що заплутано поміж  ними, і не перестануть відчувати у душі своїй  пручання від твого рішення і не підкоряться повністю». (4:65) 

І щоб ви працювали з нами задля відновлення ісламського способу життя на землі через встановлення другого праведного Халіфату за методом пророцтва та присязі Халіфу, щоб він правив тим, що ниспослав Аллах, і яким ви будете битися та захищатися: «Імам – це щит, яким б’ються та захищаються». Передає Бухарі від Абу Хурайри.

Наша щира порада заради Аллаха, з якою ми звертаємось до нового президента Єгипту : Побійся Аллаха, брате-мусульманин, та облиш закликати до світської демократичної країни. Повернення до істини – це благородство. Не втрачай свій останній шанс отримати довольство Аллаха та  вічне життя, враховуючи той факт, що ти втратив вже дещо, коли військова рада підрізала тобі твої крила та зменшила твої повноваження… Хіба ти не розумієш, о брате-мусульманин, що зараз можеш втратити свій шанс на прощення Аллаха твоїх гріхів, коли ти викликав радощі у Америки та Заходу своїми заявами щодо світської демократичної країни, але розгнівав тими заявами Творця Америки та Заходу, не виконуючи свій обов’язок як віруючого по встановленню Халіфату та запровадженню шаріату… Безперечно, що ти читав хадіс Посланця Аллаха (с.а.в.): «Той, хто шукає довольство людей,викликаючи тим самим гнів у Всевишнього Аллаха, то Аллах віддасть його людям. А той, хто викличе гнів людей, шукаючи довольство Аллаха, того Аллах позбавить у потребі в людях». Ат-Тірмізі та Абу Нуайм у книзі аль-Хілья від Аіши.

Це є щирою порадою заради Аллаха,  ми не бажаємо від вас ані дарів, ані подяки. Ми маємо острах від того, щоб почути радощі невірних, їх агентів та усіх ворогів Ісламу, коли вони почують про те, що до їх проекту щодо світської демократичної країни стали закликати мусульмани – Брати мусульмани. Від Аллаха ми прийшли і до Нього наше повернення.

Хізб ут-Тахрір
6 Шаъбан 1433 р.х.
25/06/2012