Ісламабад скликав «Саміт 8 розвиваючих країн D8», який відбудеться між 19 та 22 листопада 2012р. для обговорення економічних, а також регіональних та міжнародних питань. На тлі обговорення цих питань Пакистан бажає показати, що повністю контролює безпеку у країні та забезпечує правопорядок. Представник міністерства закордонних справ нещодавно повідомив, що уряд хоче дати ясний знак про те, що обстановка у Пакистані спокійна, не зважаючи на численні виклики безпеки.
Незначна ефективність D8 не є чимось дивним. Будь-яка економічна або політична організація в ісламському світі вражена подібною недугою. Рада співпраці арабських країн Перської затоки ( РСАКПЗ), Ліга Арабських країн (ЛАК) та Організація Ісламського співробітництва (ОІС) – це лише кілька прикладів об’єднань з сумно звісною репутацією. Не зважаючи на очевидну поразку подібних організацій, керівники мусульманського світу продовжують вірити у них та намагаються імітувати модель Європейського союзу.
Але подібна переконаність недоречна. Вона закликана лише для того, щоб послабляти ісламський світ. І це у силу двох головних причин. Перша, нинішня глобальна економічна криза обнажила недоліки Європейського Союзу та продемонструвала, що без політичної єдності будь-яка економічна єдність приречена на поразку. Друга, реальними покровителями у цій справі є не народи цих країн і, навіть, не їх правителі, а колоніальні сили. Щоб зрозуміти, що D8 спіткає аналогічна доля, не треба далеко йти, досить лише поглянути на Лігу Арабських країн та Організацію Ісламської співпраці, щоб зрозуміти, як вміло використовує їх у своїх інтересах Америка, штампуючи від їх імені свої рішення, не зважаючи на протести мас.
Для істинного порятунку Ісламської Умми треба раз і назавжди відмовитися від кошмарного сну національних країн, які розділили та заточили мусульман у більше ніж 50-ти розрізнених країнах. Мусульмани стануть хазяїнами свого уділу, якщо відмовляться від організацій та об’єднань, які встановлює над ними Захід.
Існує усього один метод об’єднати Ісламську Умму, який полягає у відновленні Халіфату. Халіфат – це не федерація країн, подібна до США, у якій кожна країна встановлює свої закони, у той час як оборона, економіка та закордонні справи знаходяться у веденні федерального уряду. Не подібний Халіфат і до ЄС, де окремі країни жертвують деякими аспектами свого економічного суверенітету Брюсселю, у той час як рішення по решті законів залишені на національні парламенти.
Халіфат – це унітарна держава, де мусульмани обирають одного керівника, якому вони присягають, і який править Кораном, Сунною Посланця Аллаха (с.а.в.), Іджмою сахабов та Къиясом. Халіфат перетворює 50 розрізнених мусульманських держав в одне утворення. І таким чином створить найпотужнішу державу у світі, яка в істинному сенсі буде незалежна від Заходу в економічному, військовому та політичному плані.
Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані
П'ятниця, 16 Мухаррам 1434
30 Листопада 2012