Люди, відповідальні за просування американської війни у Пакистані повинні бути засуджені за свої злочини

Прес-релізи ЦІО
Друкарня

Люди, відповідальні за просування американської війни у Пакистані повинні бути засуджені за свої злочини.
Операція у Червоній мечеті була частиною американської війни з тероризмом

Верховний суд Пакистану проголосив про створення судової комісії для виявлення винних у загибелі людей під час осадження та штурму Червоної мечеті. Суд наказав сформувати комісію у той час як він розуміє, що тодішній генеральний директор ISI і теперішній голова війська генерал Ашфак Первез Каяні був однією з ключових постатей, що зіграли суттєву роль у бійні у Червоній Мечеті за наказом свого тодішнього начальника генерала Первез Мушаррафа. Операція у Червоній мечеті стала зламним моментом у справі участі Пакистану у війні з терором. Ця подія стала початком серії військових операцій, коли зрадники у військовому керівництві втягнули пакистанську армію у війну фітни (смути). Жорстокість, з якою була проведена дана операцій, розпалила вогонь гніву та люті у Зоні племен і це операція послугувала паливом для початку американської війни фітни (смути) у регіоні Сват, а пізніше у федерально-керованих племінних територіях.

Одразу після операції у Червоній мечеті Мушарраф наказав збільшити кількість солдатів у Зоні племен, загостривши конфронтацію у цьому регіоні та підготувавши ґрунт для подальших військових операцій. 12 липня 2007р. помічник Держсекретаря США зі справ Південної та Центральної Азії Річард Баучер під час привітання з успіхом операції у Червоній мечеті заявив: «У цьому полягає позиція Пакистану, яку ясно озвучив і проявив президент Мушарраф у своєму рішучому прагненні перешкодити розповсюдженню впливу Талібану у прикордонних територіях, так як і прагнення протистояти розповсюдженню екстремізму у містах, що ми бачили у ситуації з Червоною мечеттю. Важливим національним інтересом Америки є те, щоб Пакистан досяг успіху в реалізації цієї позиції».

Після падіння Мушаррафа генерал Каяні узяв на себе виконання бачення озвученого Річардом Баучером і ввів солдат-мусульман озброєних сил Пакистану у регіон Сват, щоб вони проводили операції проти своїх братів, що призвело до того, що майже 4 мільйони мусульман стали біженцями. Це пересування громадянського населення стало найбільшим з моменту утворення Пакистану. Після цього десятки тисяч громадянських та військових загинули у війні, фінансованій американськими доларами, метою якої є захист американських інтересів у регіоні. Навіть у момент проголошення рішення про створення судової комісії генерал Каяні та міністр іноземних справ Хіна Раббані Кхар, будучи у Брюсселі, присягалися у відданості своїм західним хазяям, запевнюючи у постійній підтримці вбивчої війни та продовженні виконання поглядів Річарда Баучера стосовно Пакистану.

Вищевикладене є поглядом Америки стосовно Пакистану , який раніше сумлінно виконувався її рабом генералом Мушаррафом і продовжує виконуватися теперішнім стражем Америки у Пакистані генералом Каяні. Хізб ут-Тахрір відстоює альтернативний погляд на Пакистан, згідно з яким озброєні сили Пакистану будуть покликані захищати свій народ і відмовляться від американського аукціону у регіоні. Згідно з цим баченням, озброєні сили Пакистану разом зі своїми братами у пуштунському регіоні виженуть Америку і перетворять Афганістан, Пакистан та Центральну Азію в одну ісламську державу – другий праведний Халіфат. Халіфат, який визволить Кашмір від пазурів індійської держави, який буде виконувати священні закони над своїми громадянами і який об’єднає ресурси мусульманських земель у благо його народу. О люди Нусрату (допомоги)! Зараз ми запитуємо у вас, якого погляду ви дотримуєтеся? Погляду генерала Каяні або погляду Хізб ут-Тахрір?

Інформаційний офіс
Хізб ут-Тахрір
Вілаят Пакистан
П'ятниця, 30 Мухаррам 1434
14 Грудня 2012