Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ проголосив, що 2014 рік був «руйнівним роком для мільйонів дітей», які стали жертвами конфліктів, особливо – у Сирії, Іраку, Газі, в Судані, Демократичній Республіці Конго і в Україні.
Виконавчий директор даної організації Ентоні Лейк у своїй заяві сказав: «Цей рік був руйнівним роком для мільйонів дітей у світі. Діти гинули під час шкільних занять або у своїх ліжках. Вони втрачали батьків, їх катували, втягували у збройні дії, ґвалтували і навіть продавали у якості рабів. Ніколи раніше, якщо говорити про нещодавнє минуле, діти не наражалися на таку нечувану жорстокість у таких масштабах». За даними організації, 230 мільйонів дітей живуть у районах, постраждалих у результаті збройних конфліктів, у тому числі 15 мільйонів осіб страждає від цього напряму.
У заяві сказано, що «у цьому році 15 мільйонів дітей опинилося в центрі збройних конфліктів у Центральноафриканській Республіці (ЦАР), в Іраку, Південному Судані, Палестині, Сирії та в Україні. Загалом в усьому світі у справжній час у країнах або районах, яких торкнулися збройні конфлікти, мешкає приблизно 230 мільйонів дітей. У 2014р. сотні дітей було викрадено по дорозі у школу або зі школи додому. Десятки тисяч неповнолітніх проти своєї волі опинилися в рядах озброєних груп. У цьому році почастішали напади на лікарні і навчальні заклади. Багато будівель шкіл використовувалися у військових цілях».
За статистикою організації, цей рік був не менш руйнівним і для дітей Сирії. Конфлікт торкнувся 7,3 мільйонів юних сирійців. 1,7 мільйони з них стали біженцями. А в Іраку від наслідків конфлікту страждають 2,7 мільйони дітей. Згідно з припущеннями даної організації, у цьому році не менше 700 іракських дітей було покалічено або вбито.
Шокуючі цифри викликають занепокоєння і змушують нас задатися питанням: якою буде доля наших дітей у найближчі роки у межах існуючих систем? А адже ці системи повинні кращим чином дбати про дітей – людей завтрашнього дня, яким потрібен особливий, кращий догляд, щоб сформувати з них особистості, здатні повести свій народ до розвитку.
Провідні сьогодні у світі держави повинні прийняти рішучі заходи, щоб зупинити кровопролиття і величезну експлуатацію дітей. Однак, на жаль, Америка і їй подібні держави підтвердили, що їх правління – це і є те, що веде світ до прірви, у яку стрімко падає капіталістична культура, від корупції, якою страждають усі – діти і дорослі.
Це дійсно катастрофічне положення: дуже багато дітей гине тут і там, діти піддаються насиллю, їх катують і навіть ріжуть на шматки, інші ж опиняються голодними, без одягу, медикаментів і води. А такі організації як ЮНІСЕФ та інші, тільки говорять, що вони несуть відповідальність за дітей і виказують турботу про дітей і їх майбутнє. Але вони тільки і роблять, що видають гірку статистику і дані! Усі ми знаємо, хто заснував ці організації, і що країни, які заснували ці організації, якщо б дійсно несли відповідальність за дітей і переживали б за них, не залишалися б у положенні глядача, який просто перелічує і балакає!
Якщо б вони дійсно переживали за дітей, то вони б ніколи не погодилися співпрацювати з політичними системами, які мучать дітей, як це відбувається у Сирії. Ця ситуація подібна до ситуації зі вбивцею, який приходить на поховання своєї жертви і показує страждання і біль, кричить і плаче, тільки збільшуючи обман!
Діти в сучасному світі дійсно потребують правильного політичного ладу, який відбере в Америки і її союзників керування світом, щоб повести його до безпеки. Вони потребують політичного ладу, який шанує дітей, чоловіків, жінок і старих та прагне забезпечити гідне життя для них, захищає їх, веде до розвитку і блага, несе відповідальність за них і не впроваджує матеріальних понять, які непридатні для людей. Вони потребують держави, яка прагне до того, щоб світ жив на основі правильних та істинних концепцій про життя, щоб людство набуло щастя і ліквідувало джерело своїх лих в обличчі колонізаторів. І лише держава Ісламу – Халіфат на основі методу пророкування – здатна забезпечити усе це, за допомогою Аллаха.
Центральний медіа-офіс Хізб ут-Тахрір
Жіночий відділ
20 Сафару 1436 р.х.
12.12.2014 р.
№ 007/1436h