Привітання з приходом свята Ід аль-Фітр (Ораза Байрам) 1440 г.х.

Інформаційний офіс в Україні
Друкарня

Хвала Аллаху, Господу Світів! Мир і благословення Посланцю Мухаммаду, його родині, сподвижникам і усім тим, хто послідував йому.

Ассаляму алейкум ва рахматуллахи ва барякятух, дорогі брати і сестри в Ісламі.

Після дослідження і перевірки молодого Місця місяця Шавваль у ніч з понеділка на вівторок , молодий Місяць був виявлений згідно шаріатської вимоги. У зв’язку з цим Благословенний місяць Рамадан завершився 29-им днем у понеділок. Завтрашній вівторок – це перший день місяця Шавваль 1440 р.х. , день свята Ід аль-Фітр (Ораза байрам) , що відповідає 4-му червня 2019 р. по григоріанському календарю.

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає Ісламську Умму, мусульман України, Криму та усього світу зі святом Ід аль-Фітр (Ораза Байрам)! Ми просимо Всевишнього Аллаха про те, щоб Він прийняв наш пост, поклоніння та інші благі справи, які ми робили з особливою старанністю у цей Благословенний місяць!

Дорогі мусульмани, брати і сестри , ось і закінчився кращий місяць у році.

Незважаючи на те, що попереду - святкування цього великого для усіх нас, мусульман, свята, кожен із нас відчуває деякий сум і жалкування з приводу прощання з місяцем Корану, терпіння , поминання Аллаха і очищення від гріхів.

Шановні мусульмани, заряд Рамадану неодмінно повинен підштовхнути усіх нас до іще більшого поклоніння і усвідомлення свого постійного зв’язку з Аллахом.

Цей благословенний місяць беззаперечно доводить, що бути у постійному поклонінні, терпінні і поминанні Аллаха не є чимось неможливим для віруючого , навпаки , є цілком здійснюваною справою.

Проявляти сабр, стерегтись гніву Аллаха, контролювати себе, звеличувати Коран, читаючи його якомога більше, жертвувати своїми засобами, організовуючи іфтари — усе це є здійснюваною справою.

Тобто усе наші вчинки і благі справи у цьому місяці доводять нам, що Іслам є релігією, яка знаходиться у гармонії з природою людини , релігією яка беззаперечно втілювана у нашому житті і для її дотримання не треба зрікатися від мирських благ і вести аскетичний образ життя. Альхамдуліллях!

Іслам – краще керівництво і безцінний дар від Аллаха для віруючих. Це те, що ніякими війнами, репресіями , підступами та іншими хитрощами не відняти у нас, його відданих послідовників

Дорогі мусульмани, попереду усіх нас чекає це чудове свято . Наша Умма зустріне його у неоднакових умовах. Вороги Аллаха можуть вбивати нас, оскверняти нашу релігію, порочити закони Ісламу , розграбляти наші багатства , розділяти нас на численні держави і проводити репресії, ув’язнюючи мусульман на тривалі тюремні строки. Але скільки б вони не ухищрялися, їм не відняти у нас найцінніше , що є у житті кожного мусульманина – це його віру в Єдиного, Милостивого і Милосердного Творця усього сущого - Аллаха!

І у цей святковий день по усьому світу , незважаючи ані на що, більше мільярду мусульман зробить святковий намаз, який стане кращим свідченням щодо сили віри і відданості Ісламської Умми заповітам Аллаха!

На завершення ми іще раз вітаємо усіх мусульман зі святом Ід аль-Фітр.

Ассаляму алейкум ва рахматуллахі ва баракатуху

Інформаційний офіс
Хізб ут-Тахрір в Україні
29 Рамадана 1440 р.х.
03.06.2019

Головне меню