Привітання зі святом Ід аль-Адха (Курбан-Байрам) 1441 р.х.

Інформаційний офіс в Україні
Друкарня

Аллаху Акбар, Аллаху Акбар, Ля іляха ілля Аллах, валлаху Акбар! Аллаху Акбар, ва лілляхіль-Хамд!

Дорогі мусульмани України, Криму і усього світу!

Хізб ут-Тахрір в Україні вітає благородну Ісламську Умму, Умму Пророка Мухаммада ﷺ з великим святом Ід аль Адха (Курбан байрам).

Ми просимо Аллаха про те, щоб Він прийняв хадж наших єдиновірців, жертвоприношення , намази, садака та інші благі справи, які робляться мусульманами у ці благословенні дні.

У цьому році ми зустрічаємо Ід аль-Адха у ситуації, коли Всевишній Аллах послав людству випробування у виді крихітного, непомітного оку вірусу, який поставив на коліна пихаті наддержави, зануривши їх пучину медичної, економічної і політичної криз. Це призвело до того, що вони звернули свої погляди на внутрішні проблеми у своїх країнах і послабили злочинну хватку над Ісламським світом.

Те, що відбувається сьогодні, відкриває нові можливості і шанс для мусульман у справі встановлення Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва.

Ми просимо Всевишнього Аллаха допомоги і керівництва у здійсненні даного шаріатського обов’язку для щирих носіїв заклику. Ми просимо Аллаха, щоб Він втілив у життя обіцянку про панування Ісламу і ісламської Умми нашими руками, а не руками наших дітей чи онуків.

На завершення, ми знов просимо Аллаха про те, щоб він прийняв хадж наших єдиновірців, відповів на мольби мусульман, облагодіяв усю Умму Раєм, а також прискорив тріумфування Ісламу на земній кулі.

Аллахумма аміін.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні
10 Зуль-хіджа 1441 р.х.
31.07.2020

Головне меню