Реакція на запрошення Андрія Чупригіна на Радіо Крим.Реаліі

Блог
Друкарня

Вчора, 11 лютого, у вечірньому ефірі Радіо Крим.Реаліі провідний Павло Казарін під час обговорення масових арештів мусульман в Криму за звинуваченням у причетності до Хізб ут-Тахрір, запросив Андрія Чупригіна, який судячи з усього в своїх судженнях про Хізб ут-Тахрір керується виключно заявами і методичками ФСБ і СК РФ.

Будучи сходознавцем-арабістом Чупригін представив односторонню інформацію про Хізб ут-Тахрір в світі, яка була сповнена брехні і неточностей і не має нічого спільного з професійною експертною діяльністю. Маячня, висловлена Чупригіним, не заслуговує коментаря. Однак мені хотілося б публічно звернутися до Павла Казаріна.

По-перше, будьте уважніше при виборі експертів. В Україні і РФ достатньо професіоналів, які володіють адекватною інформацією про Хізб ут-Тахрір.

По-друге, в Україні вільно функціонує Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Україні. Для всебічного та об'єктивного висвітлення даної тематики правила журналістської етики вимагають від Вас запросити в ефір усі сторони і тим більше представників самої організації, що стала темою для ефіру.

Інформацію про історію, діяльність та метод Хізб ут-Тахрір можна дізнатися з прес-конференції проведеної Хізб ут-Тахрір 7.10.2013 р

Головне меню