Давутоглу: нехай знають ті, хто завдав ударів по Алеппо, що місто неодмінно буде звільнене!

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

В ім'я Аллаха - Милостивого і Милосердного

Новина: Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив: «Нехай знають ті, хто взяв в облогу Алеппо і засипав його бомбами, що місто неодмінно буде звільнене», - додавши, що «мечеті міста, розташовані на північному кордоні Сирії, в день п'ятничної молитви залишилися безлюдними».

Давутоглу зазначив, що російські винищувачі - це «зрадники-окупанти», які «підтримуючи сирійський режим, завдали ударів по лікарнях і безневинних цивільних особах, не розрізняючи між жінками і дітьми». Також він додав: «Я звертаюся до тих, хто живе в Москві і в інших столицях: що поганого вам зробив сирійський народ, що ви обсипали їх бомбами?!».

Прем'єр-міністр закликав жителів міста Муш, щоб вони молилися за звільнення міста Алеппо, що народ Сирії, зокрема - жителі Алеппо, відчувають біль і страждання (Джерело: агентство «Анадолу» від 30 квітня 2016 р.).

Коментар: І ми, в свою чергу, задаємо питання Давутоглу, і в першу чергу - його президенту Ердогану, який в травні 2011 р попереджав Башара Асада не повторювати різанину Хами!

Що ж вам зробив сирійський народ, що ви зрадили його і обмежилися лише тим, що піднімаєте руки і молитеся за них, коли ви володієте таким:

- Більш 1.000 військових літаків (винищувачі-перехоплювачі, ударні винищувачі, транспортні літаки, навчально-тренувальні літаки, ударні вертольоти)?!

- Півмільйонна армія?!

- Більш 13.000 одиниць військової техніки: танків, бронетехніки, систем ПРО і артилерії?!

- 115 бойових кораблів і ряд підводних човнів та протичовнових фрегатів?

Так, Алеппо та інші міста Сирії будуть звільнені, з волі Аллаха, і породять чоловіків, які звільнять Умму істинним чином - правитимуть на основі того, що послав Аллах, - і звільнять її від підпорядкування наддержавам, подібним до Америки та інших країн, а також які не визнають міжнародні організації та їхні несправедливі системи.

А тепер - звернення до благородної Ісламської Умми, яка жахається від сцен вбивств і завдань повітряних ударів. Настав час усвідомити значення слів Пророка (с.а.с.): «Імам - це щит, за яким б'ються і яким захищаються». Без наявності Праведного Халіфату залишатимуться обложеними Алеппо, Хомс, Хама, Гута, Багдад, Єрусалим, Кабул і т.д. Без наявності Праведного Халіфату ми будемо продовжувати вважати наші жертви і без наявності Халіфату нами будуть правити і контролювати наші долі нікчемні люди!

Спеціально для Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Усама Сувейні - Кувейт
27 Раджаб 1437
4.05.2016