Під приводом боротьби з «Аль-Каїдою» американські війська зайшли у місто Мукалла на півдні Ємену

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: На сайті новин «Аль-Арабія» у вівторок 26 Раджаба1437 р.х., що відповідає 3 травня 2016 р. повідомлялося, що американські війська прибули до аеропорту Мукаллі для боротьби з терором. Дана інформація ретельно приховувалася від жителів країни.

Коментар: З моменту початку війни в Ємені більше року тому і з моменту боротьби між двома сторонами: урядом Хаді (і разом з ним шейхів країн Перської затоки) з одного боку, і угрупованням аль-Хоусі і поваленим президентом Салехом - з іншого боку, з різних сторін у Ємен входять військові сили під різними приводами, змагаючись між собою за гегемонію на цій землі.

Починаючи з березня 2015 року, під час війни втрутилася так звана «коаліція арабських держав» під керівництвом Саудівської Аравії, і її сили стали розгулювати на єменських землях під приводом боротьби з угрупуванням аль-Хоусі.

На противагу цьому було оголошено про виявлення іранських кораблів зі зброєю, які прибували до угруповання аль-Хоусі через різні порти, що відбувалося крім наявності в Ємені іранських фахівців і бойовиків, про які було оголошено, що вони беруть участь в бойових діях на боці союзників аль -Хоусі. Більш того, арабська коаліція оголосила про прибуття військової техніки до угруповання аль-Хоусі всередині кораблів допомоги ООН.

Лідер угруповання аль-Хоусі Абдуль-Малык аль-Хоусі оголосив про те, що Британія разом з багатонаціональними силами і силами Об'єднаних Арабських Еміратів увійшла в Аден і відбулася битва за його звільнення.

Здається, та сама картина була на узбережжі Ємену на Аравійському морі в місті Мукалла, який перебував під контролем «Аль-Каїди». Туди були введені військові сили ОАЕ, техніка і важке озброєння для звільнення міста від «терору». Сайт «Аль-Арабія» розкриває, що сили ОАЕ і Йорданії на додаток до військових об'єктів контролюють сьогодні аеропорт Мукалли і нафтовий порт Ед-Дабба в цьому місті. Це підкреслює те, що англійці не бажають відмовлятися від своїх колоній в південному Ємені. Більш того, вони сьогодні працюють для забезпечення своєї політичної і військової присутності в південному Ємені. У той же час в Кувейті ведуться переговори з американською стороною для досягнення компромісу, який буде гарантувати британську присутність в північному Ємені шляхом підтримки легітимності Хаді, про яку повалений Алі Салех сказав, що дану легітимність Британія дала Хаді у якості того, що називається «ініціативою Перської затоки».

ОАЕ раніше оголосили про те, що вони звернулися за допомогою до США в боротьбі з терором в Ємені проти Аль-Каїди. Здається, це дійсно було зроблено.

ОАЕ входять в місто Мукалла для збереження решти південної частини Ємену в інтересах своєї пані Англії. Америка, користуючись приводом боротьби з терором, вводить свої сили в місто з найбільшими запасами нафти, в якому знаходиться і найбільший нафтовий порт цього регіону. Це підтверджується заявами кореспондента радіо «American National Agency» Тома Баумана на своїй сторінці в Твіттері про прибуття команди американського спецназу і спецслужб в місто Мукалла для боротьби з «Аль-Каїдою».

Таким чином, стають очевидними мотиви міжнародної боротьби, особливо - між колишньою імперією Британією і новим поліцейським світу Америкою за багатства і нафтові джерела світу. Ємен не є винятком з цієї боротьби.

А місцеві протиборчі сторони Ємену - це не більше ніж ляльки, яких встановили для того, щоб вони виконали відведену їм роль в обмін на обіцянки про залишки цього багатства, за яке йде боротьба.

Народу Ємену краще відректися від тих продажних лідерів, які зрадили Аллаха, Його Посланника ﷺ і покладене на них зобов'язання, і об'єднатися навколо проекту Халіфату за методом пророцтва. Тим самим вони збережуть свої багатства, свою честь, свою кров від пролиття і, нарешті, виженуть невірного колонізатора з ісламських країн, який увійшов в них після руйнування Халіфату більше 95 років тому. Нехай спомин про руйнування Халіфату буде для народу Ємену мотивом для його встановлення на землі. Сказав Аллах:

فَلاَ وَرَبِّكَ لاَ يُؤْمِنُونَ حَتَّىَ يُحَكِّمُوكَ فِيمَا شَجَرَ بَيْنَهُمْ ثُمَّ لاَ يَجِدُواْ فِي أَنفُسِهِمْ حَرَجًا مِّمَّا قَضَيْتَ وَيُسَلِّمُواْ تَسْلِيمًا

«Але ні - клянусь твоїм Господом! - Вони не увірують, поки вони не оберуть тебе суддею у всьому тому, що заплутано між ними, не перестануть відчувати в душі сором від твого рішення і не підкоряться повністю»(4:65)

Для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Базіб - Ємен
29 Раджаб 1437
6.05.2016

Головне меню