Саудівський режим зриває з себе останню маску

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Між саудівським принцом, екс-керівником служби загальної розвідки Туркі ібн Фейсалом та колишнім головою Ради національної безпеки єврейського утворення генералом Яаковом Амідрором, незважаючи на відсутність яких-небудь офіційних стосунків між двома країнами, відбулась рідка зустріч, яка почалась із рукостискань.

Як заявив директор Інституту Близького Сходу у Вашингтоні  Роберт Сатлофф на відкритті форуму під назвою  «Безпека та мир на Близькому Сході», де відбулось рукостискання: «Більш за усе нас радує те, що ми, надавши тут нашу трибуну, надали честі такій символічній та життєво важливій події, як рукостискання. Я щиро вдячний вам. Проте я вірю, що присутні тут гості взяли не лише символічну участь».

«Ці дів дорогі людини десятки років трудилися на благо своїх держав у період близькосхідних хвилювань. Я вважаю, що у нас є хороша можливість скористатися їх баченням стосовно важливих проблем, з якими ми стикаємось на Близькому Сході сьогодні», – додав Сатлофф (за матеріалами «CNN»).

Коментар: Якщо ми складемо мозаїку:

  • дана подія із рукостисканням;
  • матеріали, які поширив на своєму сайті американський дослідницький «Veterans Today», а саме – інформацію про підписання саудівсько-«ізраїльського» меморандуму 2014 року про взаєморозуміння з питань спільного військового співробітництва у Червоному морі, а також про імена саудівських офіцерів з їх посадами (на арабській мові!), які були запрошені та взяли участь у військових навчаннях єврейського утворення у 2015 на військово-морській базі «Хайфа»;
  • зміст запропонованої принцом Мухаммадом ібн Наіфом та прийнятої саудівської концепції «Погляд королівства 2030», в якій мова йде про «особливі» стосунки з «сусідніми державами не Перської затоки» (камуфльований вираз, який має на увазі єврейське утворення та Іран, або ж їх обох);
  • передачу Єгиптом спірних  островів Тіран та Санафір під юрисдикцію Ер-Ріяда, що включило Саудію у список «Держав Арабського Кільця» (термін, вигаданий Гамалем Абдель Насером у 60-х – Ліван, Сирія, Йорданія та Єгипет, розташовані навколо Палестини), що оберігає огидне єврейське утворення,

– то як підсумок ми отримаємо ясну картину, яка демонструє, що події відбуваються за чітко накресленим саудівським курсом, скерованим на входження саудівського режиму до громадських природніх стосунків з єврейським утворенням, які протягом тривалого часу були вкрай конфіденційними.

Саудівський режим протягом тривалого часу спекулює на проблемах Умми, починаючи з ігри на почуттях мусульман, продовжуючи провокуванням суннітсько-шиїтского конфлікту, де виставляє його виправданням для свого існування як держави, яка «застосовує Шаріат Аллаха» і яке «твердо стоїть» перед поширенням шиїзму, і закінчуючи палестинською проблемою, в якій Саудія вважає себе арабсько-ісламською силою, яка виступає проти «ізраїльського» утворення!

Так, зараз Саудія опускає погляд перед шиїтським поширенням в Іраку, навіть навпаки, надає йому силову підтримку, незважаючи на шиїтську загрозу, хоча в Іраку вони складають більшість на його східних територіях.  Усе це відбувається за наказом її хазяйки Америки – доки на перший погляд здається, що Саудія воює в Ємені заради суннізму, тим часом вона намагається там скасувати англійський вплив та надати місце для американського, або ж, у гіршому випадку, розділити владу з проанглійцями– шиїтами-хоусітами.

Сьогодні ж саудівський режим іде по накресленому американському плану, який бажає дати єврейському утворенню  окрас легальної, природньої країни у регіоні. Америка набула успіху у цьому, зібравши визнання єврейського утворення у секуляристських режимів, таких як Єгипет, Йорданія та інших, і у секуляристських організацій, таких як «Фатх» – залишилось тільки зібрати визнання в упакованих в ісламську етику режимів, таких як Саудія, і таких організацій, як «ХАМАС», щоб повністю здійснити фарс навколо нормалізації існування єврейського утворення.

Огидність саудівського режиму – перед обличчям, з якого вона готова зірвати останню брехливу маску. Те, що відбувалось потайки протягом багатьох років, зараз відбувається під відкритим небом , дуже ясно та очевидно. Режим іде по шляху секуляризації, що, власне, і доводить «Погляд королівства 2030». Проте цей шлях полягає не лише у визнанні єврейського утворення, алей і у співпраці з ним у міжнародні боротьбі проти уявного «тероризму». Безперечно, «шейхи» та «улеми» режиму вже готові «скрутити шию» шаріатським текстам та виправдати усе, що треба, як це зробили до них подібні в інших мусульманських країнах для того, щоб надати «шаріатської законності» діям режиму, які вже викликають шок у більшості синів Умми, обманутих режимом та очікуючих від нього блага.

Поза сумнівів, ми переживаємо вирішальні дні, які відокремлять табір істини від табору брехні; які зірвуть усі брехливі маски, які приховують істинні обличчя багатьох «шейхів», «улемів», рухів, партій та організацій. Залишилось зовсім небагато часу для того, щоб Умма усвідомила те, що її порятунок – у наданні влади Шаріату свого Господа у державі Халіфат за методом пророцтва, яке встановиться на руїнах гнилих, що скочуються у безодню режимів. Лише Халіфат здатен покласти край огидному єврейському утворенню та знищити усіх до останнього невірних, які простягнули руки до мусульманських країн. Воістину, залишилось чекати недовго!

وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ * وَنُمَكِّنَ لَهُمْ فِي الْأَرْضِ وَنُرِي فِرْعَوْنَ وَهَامَانَ وَجُنُودَهُمَا مِنْهُم مَّا كَانُوا يَحْذَرُونَ

«Ми побажали надати милість тим, хто був приниженим на землі, зробити їх ватажками та спадкоємцями, дарувати їм владу на землі і показати Фараону, Хаману та їх воїнам те, чого вони остерігались» (28:5,6).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах аш-Шаріф
12 Шаъбана 1437 р. х.
19.05.2016 р.
Територія Двох Святинь

Головне меню