Сирійська революція наносить удари у серце Європи по її брехливому «гуманізму»

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина:Ультраправі у країнах ЄС ведуть запеклу кампанію проти прийняття сирійських біженців та вимагають їх депортувати (джерело – ЗМІ).

Коментар: Коли люди в Австрії та Німеччині вийшли у підтримку прийняття біженців у Європу, то цьому передувала низка гірких інцидентів, таких як численні смерті сирійців, які втікали від пазурів режиму, задуха декількох десятків людей у рефрижераторі для перевезення м’яса у самому центрі Європи на очах та на слуху простих європейських жителів, далеких від брехні та політики, а вслід за цим – в одну мить облетіла увесь світ та повергла людей у шок фотографія маленького біженця Айлана із Кобані, чиє тіло викинуло хвилями на береги Туреччини.

Дані рухи виходили із чистого гуманізму. Дорослі і діти, жінки та чоловіки, прибічники правих, лівих та християнських сил – усі висипали на головні вулиці Європи та закликали прибрати нелюдяні режими, які холоднокровно вбивають невинних людей.

Та «позитивна» відповідна реакція, яка відбулась за цим, від європейської влади на миттєвий емоційний сплеск серед населення була усього лише тактичним ходом, скоєним з метою взяти народні хвилювання під контроль і скерувати їх на свою користь (зокрема, тут набули успіху канцлери Німеччини та Австрії), а також запобігти вірогідним всенародним протестам проти уряду. Врешті решт, людям на якусь мить здалося, що Європа набула людяності, і вони повірили у її гасла про те, що найцінніше – це людина, і нема нічого ціннішого! Обдурені , опинившись «у країні мрій» та у «раю на землі», підняли гасла, які вихваляють Європу, Меркель та усі європейські цінності.

Так тривало недовго– навіть жертв, які тонуть кожного дня, менше не стало, але європейці вже забули про них, повернулись до свого життя, реальності та ідеї, яка попирає будь-які людські цінності заради матеріальних благ, капіталу та прибутку. Ультраправі сили на чолі з с каверзними інтриганами запустили кампанії по залякуванню: мовляв, біженці розділять з вами ваші цінності та майно, зіпсують вам життя, сядуть на голову та зруйнують вашу цивілізацію! У якості доказів вони приводять приклад того, що мусульмани – онуки Мехмеда аль-Фатіха, «який схопив» Константинополь та проголосив його «Ісламболом» (Край достатку Ісламу) для мусульман, або ж вони – нащадки Сулеймана Чудового (Кануні), який прагне взяти Рим, якщо б взяв Вену. Так відбувся «розворот» громадської думки від захисту слабкого до лютої ненависті до нього – аж до закликів депортувати.

Такий поворот здивував біженців. Багато хто з них не повірили, що це – істинне обличчя Європи! И вони вкрай приголомшені тим, що правителі, які тривалий час перебували при владі, почали падати один за одним через свою підтримку імміграції. Так, австрійський прем’єр подав у відставку напередодні парламентських виборів, тому що він відчував, що його партія, яка програла з гіркотою на президентських виборах, незабаром зазнає гіркої поразки, і віддав перевагу тому, щоб зібрати речі та вийти, перш ніж це відбудеться. Тим часом, праві партії зібрали стільки голосів, скільки їм іще не снилося, і скоро вони почнуть пожирати усе, чого раніше добились правлячі партії, доки не зірвуть останню маску, яку сумлінно тримала на своєму обличчі капіталістична Європа для того, щоб приховувати своє жадібне потворне обличчя. Врешті решт Європа повернеться у середньовіччя, із якого колись викарабкалась завдяки сяйву мусульманської Андалузії, яка стала причиною промислової революції. Це потворне європейське обличчя дивиться на людину як на число та позитивне сальдо торгівельного балансу, і розкриття обіймів Меркель для біженців знаходиться не далі цього!

Європа повернеться до гуманізму лише тоді, коли у черговий раз засяє сонце Ісламу над нею більш за усе потребують його – Ісламу, який поверне у Старий світ молодість та людяність.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Хішам аль-Баба
25 Шаъбан 1437
01.06.2016