Емірати стурбовані спробами Катару засудити єврейське утворення

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Британський сайт «MiddleEastMonitor» від 01.11.2017 опублікував статтю, в якій згадується, що посол ОАЕ у Вашингтоні Юсуф аль-Отайба обговорив з колишнім посланцем США на Близькому Сході Деннісом Россом те, як покарати Катар за підтримку руху «Бойкот, позбавлення прав та санкції», відомого як «BDS» (глобальний рух , скерований на підвищення політичного та економічного тиску на «Ізраїль»).

На сайті також мається вказівка на листи, які просочилися у Інтернет із електронної пошти аль-Отайби , в яких дві високопосадові особи обговорювали варіанти покарання Катара. Серед іншого обговорювалося переміщення американської бази Ель-Удейд, щоб примусити Катар змінити свою поведінку.

У статті додано, що переписка між аль-Отайбою та Россом показує прагнення Еміратів до швидкої нормалізації відношень з єврейським утворенням і до тісних відношень з інститутами тиску , які працюють у Вашингтоні на користь Тель-Авіва.

Турецька газета «DailySabah» розкрила електронній листи, прислані аль-Отайбою високопосадовому журналісту у «Нью-Йорк таймс». У них мова йшла про те, що його (аль-Отайби) країна не бажає бачити такі країни , як Туреччина або Катар,здатними підготувати навіть список продукції до санкцій. Не говорячи вже про потенціал визначення виду державного устрою у країні.

Коментар: По-перше, найбільш серйозним злочином мусульманських правителів сьогодні є виключення Шаріату Аллаха із правління та боротьба з Ісламом. Немає більш страшного, ганебного та шкідливого для Умми злочину, аніж цей.

По-друге, посол ОАЕ у США Юсуф аль-Отайба не відрізняється від решти мусульманських правителів. Його заяви не можуть розглядатись як нове бачення серед тих, хто керує мусульманами.

Ворожі відношення між цими шкідливими країнами не дивні . Сьогодні правителі мусульман не мають гідності і усім видні їх дурні вчинки. Куди б не подивились очі, скрізь видні результати їх присутності у власті: приниження, колоніалізм, рабство, бідність та невігластво. Кожен день свого життя під цими правителями мусульмани проводять у мороку, переповненому кров’ю віруючих, порушенням їх честі, розграбуванням їх багатств, пануванням над ними тиранів, порушенням їх недоторканості та гегемонією над ними їх ворогів. У цей час чути тільки крики сиріт, плач матерів, які втратили свої дітей,стони пригноблених та урчання голодних животів . Хіба це положення кращої общини, виведеної для людей, не є наслідком відмови від втілення законів Господа та призначення правителями гірших із них?!

Хіба не досить натерпілась краща Умма від цих правителів? Чи не настав час змістити їх та встановити на їх місці Другий Праведний Халіфат за методом пророцтва?!


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Саір Саляма (Абу Малік)
16 Сафара 1439 р.х.
05.11.2017 р.