Палестинські адміністрація охороняє окупацію та порочність, борючись з Ісламом та проектом Халіфату

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Громадська організація «Сарієт Рамаллах» у ході перс-конференції об’явила про старт 13-ї сесії Фестивалю сучасного танцю у Рамаллі.

Директор фестивалю Халід Аліан сказав, що захід відбудеться між 19 та 29 квітня у декількох місцях — аль-Кудс, Рамалла, Бірзейт, Анабта та табір Балата — за участю 15 команд, включаючи чотири палестинські, які виступлять з двадцятьма «нетрадиційних місцях».

Фестиваль буде включати у себе низку заходів,у тому числі: виступи у закритих театрах, на громадських площах та у музеях, виступи танцюристів з обмеженими можливостями, танцювальні тренінги, танцювальну та громадську конференцію, танцювальні фільми, спільну палестинсько-французька виставу за участю «Сарієт Рамаллах» та «французької групи NGC25» та спеціальну презентацію на відкритті фестивалю, присвячену великому поету Махмуду Дарвішу з нагоди його обрання арабською культурною особистістю 2018 року («SamaNews»).

Коментар:

У суботу 14.04.2018 палестинська адміністрація напала на старійшин, дорослих, дітей та літніх людей, застосовуючи сльозогінний та перцевий газ, а також дубинки у містах аль-Халіль та Дженін тільки тому, що вони взяли участь у ходах з приводу 97- ї річниці руйнування Халіфату, відповівши на заклик Хізб ут-Тахрір. Люди вимагали повернення Ісламу та панування Шаріату, закликаючи армії надати допомогу Палестині та аль-Аксі. Влада більше аніж за два тижні почала перешкоджати підготовці та заклику Хізб ут-Тахрір взяти участь у марші. Це — відкрита ворожнеча з Ісламом, його носіями та проектом Халіфату, який є надією на порятунок Умми від приниження, а також на звільнення Палестини від окупації.

У протилежність цьому ми бачимо, що до своєї постійної діяльності по захисту окупації та охороні безпеки окупантів та поселенців у рамках проекту «священна координація безпеки», як це назвав Аббас, — до усього цього влада додала захист порочності, покровительство аморальності та поширення нечестя. Так вона зміцнила свою роль у розбещенні народу Палестини за допомогою прийняття учбових програм, які прищеплюють світськість, компроміс, бездіяльність та занепад, а також борються Ісламом, чеснотою та чистотою. За цим послідували позакласні заходи, скеровані на досягнення тієї ж мети за допомогою танців, пісень, змішаних (між статями) марафонів. Тепер влада дозволяє проводити фестиваль сучасного танцю в Рамаллі, за допомогою якого відбувається європеїзація, насаджується образ життя колонізатора та його порочної культури, що сприяє поширенню аморальності у суспільстві. Замість того, щоб запобігти проведенню подібних заходів, армії та служби безпеки палестинської адміністрації охороняють їх. Що може бути гірше?

إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَن تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ

«Воістину, тим, які люблять, щоб про віруючих поширювалась гидота, уготовані тяжкі страждання  у цьому світі і в Останньому житті. Аллах знає, а ви не знаєте» (24:19).

Якщо керівники палестинської адміністрації вважають, що продовжать своє існування, піклуючись про інтереси євреїв, реалізації планів Заходу та колонізації, тоді подібні надії погублять їх. Таке положення Ісламської Умми не триватиме довго, і незабаром вона знов візьме ініціативу у свої руки.

وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ

«А ті, хто вчиняють несправедливо, скоро дізнаються, куди вони» (26:227).

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Бахір Саліх, член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині
6 Шабана 1439 р.х.
22.04.2018 р.