Капіталістична система відстоює порочність і розпусту

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Білий дім розкритикував закон у Флориді «Не говори: «Гей», який заборонив обговорення сексуальної орієнтації в школах.

Прес-секретар Білого дому Карін Жан-Пьєр в п’ятницю заявила: «Сьогодні деякі із найбільш уразливих студентів і родин Флориди налякані і менш свободні. Коли вступив в силу ганебний закон штату «Не говори: «Гей», державні чиновники, які претендують на захист свободи, обмежують свободу своїх співвітчизників через те, що ті хочуть бути самими собою» («NewNews», 1 липня 2022 року).

Коментар: Законопроект «Не говори: «Гей» був підписаний губернатором штату, республіканцем Роном Десантісом. 7 березня він заявив: «Не допускається для працівників шкільних закладів говорити про сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність. Обмеження діє від дитячого саду до третього класу або якщо це не відповідає віку чи розвитку учнів згідно зі стандартами штату. Це також дає батькам можливість подати до суду на шкільний округ, якщо правила будуть порушені».

Цей закон зустрів низку критики, в тому числі — з боку Білого дому, який вступив у суперечку з адміністрацією Десантіса та іншими політиками. Президент-демократ Байден назвав цей закон огидним, повідомляє «SBS».

28 березня Байден написав в своєму «Твіттері»: «Кожен учень заслуговує на те, щоб відчувати себе в безпеці і бути бажаним гостем в класі, і так само молоді геї заслуговують на те, щоб їх підтримували і приймали такими, які вони є». Він запевнив, що його адміністрація продовжить боротьбу за честь і можливості для кожного студента і родини у Флориді і по усій країні.

Білий дім продовжує поширювати мерзоту і нечестя, він надає можливість кожному, чиї бажання суперечать природній природі людини, право на реалізацію своїх помислів. Деякі із них одружуються на коні, собаці, а нещодавно мер мексиканського міста Сан-Педро одружився на крокодилі. Захід висуває гасла,які можуть здаватись правильними, він закликає до рівному співіснуванню у суспільстві, де не ущемляються свободи і права людини. Він намагається окрасити свій режим в кольори захисника людства, без проведення відмінностей в релігії і поглядах на життя. По суті, він поширює свої порочні поняття, які витікають із його безплідної капіталістичної системи, чия неспроможність вже виявилась.

Де заяви Білого дому,коли порушуються права темношкірих? Де Байден і його твіти про те, що трапилось в Акроні, штат Огайо, коли був вбитий молодий чоловік африканського походження на ім’я Джейленд Уокер? Поліція випустила по ньому десятки куль, коли він втікав після спроби арешту за порушення правил дорожнього руху. Цей інцидент нагадує нам про чорну історію американської поліції у відношенні темношкірих.

Де честь, гідність і свобода цих людей? Хіба вони — не члени суспільства, хіба вони — не частина ваших гасел про «людяність»?

Слабкість і нездатність капіталістичної системи вирішити проблеми людства з кожним днем усе очевидніше. У зв’язку з цими розкрилась гниль цієї ідеології і усього того, до чого вона закликає, зокрема — так звані «свободи», які суперечать природі людини і примушують її жити гірше тварини. Стало очевидним потворне життя під затишком капіталізму.

Порочна капіталістична система стикається з сучасними проблемами, приходить у замішання і не в змозі їх вирішити, і усе це передвіщає близькість часу, прихід якого обіцяв Аллах і повідомляв Його Посланець ﷺ. З волі Аллаха, Праведний Халіфат скоро вийде на світову арену. Ми просимо Аллаха про те, що бути серед тих, хто працює над його встановленням, і бути свідками цього.

وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللهِ

«У той день зрадіють віруючі допомозі Аллаха» (30:4,5).

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Зейнату ас-Саміт
07.07.2022