Америка відновлює в контроль над Європою і відроджує НАТО

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: Президент США пообіцяв підсилити військову присутність в Європі, щоб НАТО могло реагувати на будь-яку загрозу з будь-якого напрямку (Arabi21).

Коментар: Країни Євросоюзу багато років прагнули вирватись з-під американської гегемонії , тому в 1992 році вони встановили союз між своїми країнами. Він працював над підсиленням зв’язків між країнами Європи у створенні єдиної валюти і скасуванні кордонів між ними. Цей договір передбачив єдину європейську конституцію і роботу по створенню європейської сили, яка буде діяти для досягнення європейських інтересів подалі від НАТО, роль якої, на думку деяких європейських лідерів, закінчилась з розпадом Радянського Союзу і Варшавського договору, і що НАТО знаходиться в стані клінічної смерті. Це обурило Америку і підштовхнуло її до роботи по відновленню гегемонії над Європою і використанні її для виснаження Росії і стримування Китаю.

Америка скористалась манією величі Путіна, розставила пастку і затягнула Росію в українську трясовину . Євросоюз під тиском громадської думки поквапився надати Україні підтримку і ввів санкції проти Росії, які зачепили європейців швидше, аніж самих росіян. Окрім того, трапилось відродження НАТО, військова сила під керівництвом США залишилась домінуючою в Європі , а європейські країни продовжать працювати в інтересах Америки.

Америка — головний бенефіціар російсько-українського конфлікту. Завдяки цьому конфлікту Америці вдалось:

1) примусити Європу збільшити військові витрати до 2% ВВП;

2) залишитись лідером НАТО, тим самим зберігши свою гегемонію над Європою;

3) виправдовувати збільшення своєї військової присутності в країнах колишнього союзу і відбити бажання у Європи звільнитись від нього. Не говорячи вже про використання Європи у виснаженні Росії і стримування Китаю, в якому Америка бачить конкурента своєї світової гегемонії.

Такою є капіталістична система, сильний в ній поїдає слабких. Як же правдиві слова Всевишнього Аллаха:

تَحْسَبُهُمْ جَمِيعاً وَقُلُوبُهُمْ شَتَّى

«Ти вважаєш, що вони єдині, але серця їх роз’єднані» (59:14)!

Мир залишиться в пригнобленні цієї системи до тих пір, поки Всевишній не дарує нам Праведний Халіфат, світло якого вже розсіює пітьму жалюгідного капіталізму. Це легко для Аллаха.

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Насир, Йорданія
12 Зуль-хіджа 1443 р.
11 липня 2022 р.