Сенс звернення до армій

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: Звернення до армій за допомогою відбулись після нещодавніх подій в Газі, де вже на протязі багатьох років проливається кров, помирають і стають сиротами діти, руйнуються дома, а місцеве населення виганяється із своїх осель, а також коїться багато інших злодіянь.

Коментар: Деякі люди засуджують звернення до армій для надання допомоги мусульманам в Палестині, Кашмірі, Індії, М’янмі та інших місцях утискання. Вони говорять, що немає толку і блага в цих арміях, як і немає сенсу до них звертатись. Ми скажемо їм: хіба Муса (а.с.) не був вихований у палаці Фараона? Хіба невіруючі чаклуни Фараона не стали праведними мучениками? Хіба наш Посланець ﷺ не шукав допомоги серед невірних, коли звернувся до своєму Господу з мольбою:

اللَّهُمَّ أَعِزَّ الْإِسْلَامَ بِأَحَدِ الْعُمَرَيْنِ

«О, Аллах, звелич Іслам одним із двох Умарів»?

Оскільки ви не сподіваєтесь на добро від армій, тоді ви очікуєте добра від правителів, міжнародної спільноти і ООН?

وَتَحْسَبُونَهُ هَيِّناً وَهُوَ عِندَ اللَّهِ عَظِيمٌ

«Ви вважаєте, що цей вчинок незначний, хоча перед Аллахом це — великий гріх» (24:15).

Хвала Аллаху, звернення до армій з метою отримати допомогу для мусульман з кожним днем тільки підсилюється. Тільки лише у якості прикладу наведемо слова професора Адхама Шаркаві: «Військовий бюджет мусульманських країн складає більше 150 млрд. доларів США, мільйони солдатів, десятки тисяч танків, артилерії і літаків, а землю перенесення Пророка ﷺ захищають камінням. Правдивий був Посланець Аллаха ﷺ:

بَلْ أَنْتُمْ يَوْمَئِذٍ كَثِيرٌ وَلَكِنَّكُمْ غُثَاءٌ كَغُثَاءِ السَّيْلِ

«Навпаки, в той день вас буде багато, але ви будете подібні муті, розсіяної в потоці».

Хізб ут-Тахрір ніколи не втомиться звертатись до армій, щоб вони надали допомогу мусульманам і утвердили релігію на землі. Ми знаємо, що тільки вони здатні позбавити Умму від ворогів. Ми знаємо, що в оточенні військових є такі, як Халід, Салахуддін і Мухаммад Фатіх, і тюрми Пакистану, Іраку, Єгипту, Сирії Йорданії та інших країн, а також офіцери сирійської армії, які перешли на бік революції, — яскраве тому підтвердження.

О, наші брати в арміях мусульман! Ви бачите, які жертви відчуває ваша Умма! Вона волає вас про допомогу, так дайте нам почути вашу відповідь! Покваптесь до звільнення усієї Палестини від гніту сіоністів і звільніть решту мусульманських країн! Усуньте зі свого шляху закони невір’я і встановіть закони Ісламу у виді Праведного Халіфату, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва.

إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ

«Імам — це щит, за яким б’ються і яким захищаються».

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Джабір Абу Хатир
11 Мухаррама 1444 р.х.
9 серпня 2022 р.

Головне меню