Воістину, огидні їх рішення!

Центральний інформаційний офіс
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيم

أَلَا سَاءَ مَا يَحْكُمُونَ

Військовий суд у Пакистані, на підґрунті прямих вказівок генерала Каяні, виніс вирок бригадному генералу Алі Хану у вигляді п’яти років ув’язнення, інші четверо офіцерів отримали до трьох років … Рішення суду було прийнято  03.08.2012 після п’ятнадцяти місяців їх ув’язнення!

 

Стосовно самого звинувачення, то тут побачили, що затримані увірували в Іслам, є носіями ісламських поглядів подібно до тих, які є у Хізб ут-Тахрір, який працює над відновленням ісламського способу життя, шляхом утворення праведного Халіфату…, його діяльність досить активна та потужна у колі мусульман Пакистану і вона скерована проти американської окупації Афганістану… Хізб рішуче засуджує постачання Америкою з територій Пакистану окупаційних сил в Афганістані… Він бентежить та піднімає громадскість , формуючи думку, яка скерована проти американської агресії у прикордонних районах країни, де проводять свої операції  безпілотні  літальні апарати! …
 
Усе це було перелічено у залі суду у якості «жорстких» аргументів і що ці офіцери мають відношення, пов’язані з подібною партією, про яку врешті решт було сказано, що вона є: «забороненою партією!»

Ось таке звинувачення, такий ось зв’язок з хізбом і такий вирок!

Єдине, про що забули Каяні та його кампанія, а також Зардарі зі своїми приспішниками, це те, що віруючі в Іслам мусульмани, які мають ісламські погляди, що відповідають поглядам Хізб ут-Тахрір, є численними у пакистанській армії. Пакистанська армія виражає симпатії до Халіфату, його опір та жорстка критика скеровані проти американської агресії та окупації Афганістану. Незгода з постачанням  провіанту та зброї через території Пакистану до Афганістану окупаційним силам турбує і цим збентежені більшість віруючих солдатів пакистанської армії, єдиним виключенням, можливо, може стати лише Каяні зі своєю бандою та подільниками …  Якщо ці симпатії військових скеровані на бік Ісламу, і ворожа позиція на адресу Америки та окупації слугує приводом для звинувачення п’ятьох офіцерів у зв’язках з Хізб ут-Тахрір, тоді їх не лише п’ять, а набагато, набагато більша кількість, із числа щирих солдатів пакистанської армії, які струшують ложа Зардарі та Каяні разом з їх прибічниками, що примушує їх занурюватися у сон, одержимими боротьбою проти Хізб ут-Тахрір, відчувати страх через щирих солдатів, побоюватися голосу майбутнього Халіфату, з дозволу Аллаха, незважаючи на те, що вороги Ісламу противляться цьому … Ось тоді невірні окупанти та їх агенти відчують сум приниження у цьому світі, а покарання Судного дня іще більш тяжке, якщо б вони тільки це знали та розуміли!
   
Стосовно ж заяв представника Каяні у військовій розвідці Пакистану ЗМІ, що: «Хізб ут-Тахрір – це група поза суспільством», то швидше за усе він втратив зір та розуміння того, що відбувається, а інакше як може Халіфат бути чужинцем для Пакистану або знаходитися поза суспільством? Як можуть люди, які закликають до нього, бути поза суспільством, тоді як Пакистан з’явився з  самих перших днів свого виникнення у вигляді ісламського утворення під управлінням Ісламу, його армія була сформована у якості ісламської армії, що захищала землі Ісламу?!  Стосовно ж цього чужеродного керівництва – Каяні, Зардарі зі своїми прибічниками , то вони самі є чужинцями на цій чистій землі Пакистану, вони чужинці для щирого пакистанського народу, залишаються такими і для Умми Ісламу, самі є поза спільнотою Пакистану. Вони найближчим часом усі зникнуть на проваллях історії так само як зникли їх соратники до цього.  Це встановлені Аллахом закони стосовно несправедливих правителів, чи представляють  вони групу, поселення або владу. Якщо Аллах візьметься за них, то хватка Його болюча та сувора: 

وَكَذَٰلِكَ أَخْذُ رَبِّكَ إِذَا أَخَذَ الْقُرَىٰ وَهِيَ ظَالِمَةٌ ۚ إِنَّ أَخْذَهُ أَلِيمٌ شَدِيدٌ

 «Такою була Хватка твого Господа, коли Він схопив поселення, жителі яких були несправедливі. Воістину, Хватка Його болюча, сувора» (11:102). 

Якщо їх схопить Могутній та Сильний Аллах, то їм нікуди буде подітися, як про це повідомив нам Пророк Аллаха (с.а.в.) згідно до переданого від Бухарі та Мусліма від Абу Муси аль-Ашъарій, який сказав: «Воістину, Аллах дає відстрочку несправедливому, але коли Він схопить його, то вже не відпустить».

Ми розуміємо, що Каяні побажав заарештувати щирих до Ісламу та мусульман військових, щоб тим самим догодити Америці. Надати їй гарантії, показати приклад вірності та покори, що він приборкає будь-якого відданого Аллаху, Його Посланцю та мусульманам солдата, який чинить опір планам Америки…, сподіваючись тим самим, що він зможе розірвати  зв’язок поміж Хізб ут-Тахрір, діяльністю якого є відновлення ісламського способу життя  шляхом  встановлення Халіфату та щирими солдатами ісламської Умми, які з нетерплячкою очікують цього Халіфату та ісламського правління .. Він здійснив такі розрахунки, але вони його підведуть, точніше вже підвели та завели його у глухий кут, бо світанок вже по-справжньому близько:   

أَلَيْسَ الصُّبْحُ بِقَرِيبٍ

 «Хіба світанок вже не близько?» (11:81). 

Хізб ут-Тахрір є політичною партією, ідеологією якої є Іслам, разом з ним і за нього кожен віруючий в Іслам солдат - мусульманин. Хізб прагне до відновлення ісламського способу життя шляхом встановлення праведного Халіфату, а цих солдатів не п’ять, а «невпинний ланцюг п’ятірок». Таких як Каяні, Зардарі та їх прихильників Аллах наздожене звідти, звідки вони і не припускали, бо вояк твого Господа не знає ніхто, окрім Нього. 

وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَىٰ أَمْرِهِ وَلَٰكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَعْلَمُونَ

 «Аллах владний робити Свої справи, але більшість людей не знає про це» (12:21)

Хізб ут-Тахрір    
18 Рамадан 1433 р.х.    
06.08.2012