Політика стосовно хаосу у Белуджістані. Січень 2013р. - Рабі уль-Авваль 1434р.х.

Прес-релізи ЦІО
Друкарня

Хізб ут-Тахрір вілят Пакистан видає даний Громадський погляд на політику стосовно найжорстокіших хвилювань у Белуджістані, внаслідок яких було вбито багато мусульман.

A. Преамбула: Белуджістан та його народ – скарб Уммы и Пакистану, якого зневажають.

Белуджістан та його народ є скарбом ісламської Умми. Його народ пройнявся Ісламом таким чином, що уся провінція знаходилась під затінком Праведного Халіфату. Його народ стійкий у своїй релігії та люто чинив опір британському колоніальному вторгненню. Його народ – благородний та вшанований, який любить Іслам і по сьогодні. Територія Белуджістану складає 40% від території Пакистану, незважаючи на те, що населення складає 7% від загальної кількості населення країни.  Белуджістан розташований на кордоні з Афганістаном і, отож, є важливим у забезпеченні стабільності в Афганістані та Середній Азії. У цій області знаходиться глибинний порт Гвадар, який збільшує потенціал нашого флоту. Белуджістан містить газ у такому достатку , що це покриває третину об’єму споживання Пакистану.

Шахти у Саідік на даний час виробляють 15000 тонн міді щоденно, і якщо поклади у Реко Дік будуть розвинуті належним чином, то Пакистан стане одним із світових лідерів по виробленню міді, а також світовим виробником золота, з резервами у 21 мільйон унцій по найскромнішим підрахункам. Тим не менш, народ Белуджістану позбавлений вдоволення закріплених Ісламом основних потреб, таких як їжа, одяг та житло. Він також обділений турботою з боку держави у вигляді дорожньої, медичної та освітянської інфраструктури. Апогеєм усього цього є те, що він став об’єктом величезного хаосу, у якому регулярно вбивають мусульман різноманітних шкіл, етносів та мов. Ця впроваджена проблема є спадком, яке дісталося від британського панування, яке дозволяло розвиток лише багатіям, зневажаючи решту інших. Це робилось для того, щоб встановити силовий контроль над малозабезпеченим населенням.     

Б. Політичні викладки: Бідність Белуджістану – результат колоніального плану стосовно даного регіону.

Американський план стосовно Белуджістану є відображенням британського панування: управління регіоном силою, експлуатація його ресурсів, утримання населення у пригніченні та нужді. Вашингтон втілює цей план протягом десятків років існування Пакистану при підтримці зрадників у військовому та політичному керівництві.   

Б1. Америка наполягає на демократичній системі для Пакистану, яка і є причиною зневажання меншостями. Демократія заснована на ідеї більшості, тому потребами меншостей, чи-то вони мовні, етнічні або релігійні, нехтують. Демократія спонукає меншості групуватися разом у фракції, засновані на мазхабах або націоналізмі у спробах захистити свої права. Після чого Америка роздуває націоналістичний або міжмазхабний розбрат політичними та економічними засобами, як частина своєї політики «розділяй та владарюй».

Б2. У Америки є економічні інтереси у Белуджістані. У часи Мушаррафа, адміністрація США об’явила про бажання, щоб іноземні кампанії експлуатували величезні ресурси Белуджістану. Пізніше, при правлінні режиму Каяні та Зардарі ці кампанії лише підсилили свою активність.   

Б3. У Америки також маються стратегічні інтереси у Белуджістані та сусідньому Афганістані. Америка повинна зберегти свою присутність в Афганістані після 2015р., незважаючи на її заяви про протилежне. Америка завербувала свого маріонетку Карзая із столиці Белуджістану, Кветти та розташувала солдатів морської піхоти на кордоні у м. Чаман. Її розвідка присутня у регіоні, та її армія використовує бази у Белуджістані для своїх повітряних сил та безпілотників. Мережа Реймонда Девіса простягається у цьому регіоні та влаштовує вбивства та вибухи при підтримці режиму Каяні та Зардарі.    

Б3. Америка потребує підтримки пакистанських озброєних сил для захисту своєї присутності у Белуджістані. Вона утворила атмосферу неспокою у  провінції, щоб спровокувати озброєні сили увійти до регіону. У результаті цього наші озброєні сили потрапили до пастки, а наш народ – у полум’я хаосу, таким чином, щоб Америка могла переслідувати свої інтереси без будь-якого хвилювання та викликів.      

В. Вимоги законів шаріату: належний підхід до забезпечення безпеки та процвітання у Белуджістані.

В1. Іслам покладе край демократичній системі правління, яка привела до зневажання Белуджістаном. Халіфат не є поліцейською державою, яка править силою, практикує переслідування, викрадення та катування своїх громадян, які наділені правами від свого Творця ﷻ.  Він заручиться лояльністю усіх своїх громадян поза залежністю від етносу чи мазхабу, за допомогою чого буде правити ними тим, що є для них найдорожчим, Ісламом, переконуючи їх приведенням доказів із Корану та Сунни усьому, що буде запроваджуватися.  На додаток до цього, ісламська система Халіфату є унітарною системою, яка править над усіма своїми громадянами Ісламом без будь-якої дискримінації, не залежно від того, чи є вони меншістю чи більшістю.  Іслам безпрецедентним чином зв’язав людей співчуттям та милосердям. Ці люди відрізнялись розмаїттям мов та націй. Іслам розплавив їх єдину Умму в епоху Халіфату. Також і громадяни Халіфату не мусульманського віросповідання були вкрай відданими Халіфату у силу його справедливості та захисту їх прав. Хізб ут-Тахрір у своїй книзі «Введення до конституції» прийняв у 6-й статті:

«Усі громадяни держави мають рівні права, незалежно від релігії, раси, кольору шкіри і тому подібне. Забороняється будь-яка дискримінація громадян держави, незалежно від того, чи пов’язано це з питаннями правління, чи стосується це судочинства або управління інших справ суспільства».

Також Хізб ут-Тахрір прийняв у статті № 13

«Стаття 13: Будь-яка особа залишається невинною до того часу, доки не буде доведена її провина. Ніхто не може бути підданий покаранню без судового вироку. Стосовно усіх заборонені будь-якого роду катування. Ті, хто коять це, караються».  

В2. Халіфат є унітарною системою, і не є федеративною. Тому фінансування певного регіону не визначається лише його населенням, бідністю та територією. Воно визначається залежно від потреб людей, які включають потреби у їжі, одязі, житлі, освіті, медицині та транспорті. Громадська власність, така як газ, мідь та золото є ресурсом, який буде використовуватися на благо усіх громадян, мусульман чи не мусульман, і не повинен передаватися у приватне використання закордонним чи вітчизняним кампаніям для особистого зиску.   
Хізб ут-Тахрір прийняв у книзі «Ведення до конституції» у 16 статті:
«Система правління державою є унітарною системою, і не є федеративною»

Також у своїй книзі «Держапарати у правлінні та адміністрації» Хізб ут-Тахрір прийняв: 

«Бюджет усіх регіонів вважається одним бюджетом і у державі є одна казна, із якої витрачаються засоби на благо усіх громадян, незважаючи на провінції. Наприклад, якщо прибутки якої-небудь провінції більші, аніж її потреби, то вона не витрачає більше своїх потреб. А якщо її прибутки не покривають її потреб, то вона не витрачає більше своїх потреб. А якщо її прибутки не покривають її потреб, то вона отримує засоби у розмірі своїх потреб із загальної казни, не зважаючи на те, чи покрили зібрані провінцією засоби її потреби або ні».

В3.  Іслам покладе край колоніальній присутності у Белуджістані , яка є причиною хвилювань. Стосовно іноземної ворожої присутності у Белуджістані, то Халіфат скасує її рішуче та назавжди, закривши американські консульства, посольства, бази, депортувавши офіційних осіб. Він припинить усі контакти з офіційними особами усіх закордонних ворожих держав щоб обрізати їх вплив.   
Хізб ут-Тахрір прийняв у книзі «Введення до конституції», стаття 189, наступне:

«Держави, з якими у нас нема угод і, фактично, такі імперіалістичні держави, як Англія, Америка та Франція, а також ті держави, які виношують підступні задуми по відношенню до нашої держави, такі як Росія, розглядаються як такі, що потенційно перебувають у стані війни з нами. По відношенню до таких держав повинні бути вжиті усі запобіжні заходи, і неприпустимо встановлювати з ними будь-які дипломатичні відносини. Громадяни таких держав можуть в’їжджати до нашої території лише із закордонними паспортами із відповідно оформленими візами, які видаються для кожної людини окремо і окремо для кожної поїздки».   

Довідка: Для детальних доказів із Корану та Сунни звертайтесь до книги Хізб ут-Тахрір «Ведення до конституції».

Г. Стратегії: Приведення справ Белуджістану у відповідний стан.

Г1. Необхідно заручитися лояльністю мусульман на даній території за допомогою втілення їх найдорожчого спадку – ісламської віри. Також треба заручитися лояльністю не мусульман за допомогою захисту їх прав, втілюючи Іслам.

Г2. Усунути присутність істинної внутрішньої загрози для країни – американської присутності.  

Г3. Утворити умови для отримання високого прибутку за допомогою запобігання приватної власності на щедрі енергетичні та корисні копалин Пакистану, щоб витрачати їх на розвиток усіх регіонів.  

Для прочитання Прес-релізу «Хізб ут-Тахрір вілаят Пакистану видає Громадський погляд на політику стосовно нинішніх проблем Балуджістану. Халіфат забезпечить процвітання, безпеку Белуджістану та поверне  його у належний стан» перейдіть по цьому   посиланню.


Хізб ут-Тахрір  Вілаят Пакистан.
16 Рабі уль-Авваль 1434р.х.
28/01/2013г.