Хізб-ут-Тахрір/вілаят Пакистан видає стратегію у відношенні руйнівного податкообкладання і політики витрат

Прес-релізи ЦІО
Друкарня

Хізб-ут-Тахрір/вілаят Пакистан видає стратегію у відношенні руйнівного податкообкладання і політики витрат.
Лише Халіфат не буде обкладати податками бідних.

Хізб ут-Тахрір/вілаят Пакистан видає даний публічний погляд, який ясно показує те, як політика податкообкладання та витрачання в Ісламі веде до економічної стабільності та процвітанню, що можливо шляхом прийняття розробленої Хізб ут-Тахрір конституції для держави Халіфат.

Економічна стабільність не досяжна ані за допомогою демократії, ані через диктатуру. Обидві форми правління порочні, тому що вони скеровують прибутки та витрати держави на те, щоб задовольнити кяфірські колоніальні сили та їх агентів, які прийшли до влади у Пакистані. Диктатура та демократія позбавляють державу та суспільство у цілому величезного джерела прибутків, за допомогою приватизації громадської власності, такої як нафта, газ та електрострум.
 
Під керівництвом МВФ Пакистан був  скутий високим податкообкладанням на прибуток та споживання товарів, чия доля у загальній кількості податків постійно зростає. У 2011-2011р.р. уряд витяг 730,000 мільйонів рупій лише з податку на прибуток, що перевищує сукупний прибуток держави за 2002-2003р.р. Це вказує на те, що робоча сила, фабричні та офісні працівники стикаються з найбільшими труднощами у вигляді зростаючого податкообкладання, яке поглинає їх зарплатню. Окрім цього, у бюджеті за 2012-2013р.р. уряд поставив на меті збирати податок з прибутку у приголомшуючій кількості – 914,000 мільйонів. Показово те, що прибуток з оберту виріс з 9% до 43 % від головних прибутків держави. Саме податок на оберт зробив купівлю медичних послуг, харчів та витрати на сільське господарство та промисловість нестерпними для народу, утиснувши його здатність вносити внесок до економіки та задовольняти свої основні потреби. У 2011-2012р.р. держава отримала 852,030 мільйонів рупій податку з оберту, а у бюджеті за 2012-2013р.р. планує отримати 1076,500 мільйонів.
 
До того часу, доки буде існувати ця порочна система, ситуація буде лише погіршуватися, не залежно від того, хто буде перебувати при владі.  Ця порочна система здатна лише на те, щоб породжувати подібні провали, тому що вона створена для того, щоб нехтувати інтересами народу і саме тому усі люди, які прагнуть до влади у цій системі, закликають до збільшення податків.
 
На відміну від капіталізму Іслам не опирається на податкообкладання прибутків чи витрат, як головний засіб отримання прибутків держави. Отримання прибутку державою в Ісламі засновано на надлишку багатства, який перевищує основні потреби так само як на фактичне виробництво. Навіть тоді, коли Халіфат обкладає податком, він обмежений жорсткими умовами, які ґрунтуються  на стягненні податку накопиченого багатства, тому Халіфат не пригнічує бідних та знедолених, які не здатні забезпечити свої основні потреби. Це частково можливо через той величезний прибуток, який отримує держава із державної та громадської власності, подібно енергоносіям, промисловості, виробничої інфраструктури. Промисловість буде процвітати у Халіфаті. Вона не буде скута податками в усіх ключових витратах, починаючи з енергоносіїв, закінчуючи устаткуванням. Замість цього держава буде отримувати користь з прибутків від торгівлі та накопичених товарів. Це надасть бізнесу можливість зосередитися на виробництві без скутості, у той час як циркуляція буде досягнута за допомогою того, що вони виділяють прибутки держави із свого прибутку або накопиченого багатства. В Ісламі отримання державних прибутків не засновано на податкообкладанні сільськогосподарських витрат, а засновано на виробництві землі, яке дозволяє фермеру максимізувати виробництво, а не згортати його через вкрай великі витрати.   

Довідка: Для ознайомлення з повним текстом стратегії і відповідними статтями з Конституції Халіфату перейдіть за наступним посиланням:

http://htmediapak.page.tl/policy-matters.htm

нформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан.
Середовище, 16 Рабі''уль Ахир 1434
27 Лютого 2013