Прес-реліз
В ході дуже складних секретних операцій на цьому тижні були атаковані тисячі членів ліванської «Хізбалли». За припущеннями, операцією керував «Моссад», що само по собі вже вказує на те, що єврейське державне утворення переходить на новий етап війни. У минулий вівторок Ліван здригнувся від низки вибухів тисяч пейджерів, які належали членам «Хізбалли». Потім, у середу, послідувала друга хвиля вибухів, цього разу вже — рацій, внаслідок чого постраждали сотні людей. Вибухи приймальних пристроїв призвели до відчутних результатів: внаслідок вибухів пейджерів було вбито 12 людей, іще понад 2000 людей отримали поранення різного ступеню тяжкості, а внаслідок вибухів рацій було вбито 20 людей і іще не менше 450 людей отримали поранення.
Єврейське утворення зберігало мовчання про ці напади і офіційно не коментувало, але заява єврейського міністра оборони Іоава Галанта у середу про «новий етап війни» вказує на стратегічну зміну у військовій позиції єврейського утворення. Ця зміна вражається в тому, щоб підірвати військовий потенціал «Хізбалли» і забезпечити безпеку на північних кордонах «Ізраїля» з Ліваном.
Після того, як єврейське утворення вже було готове припинити варварські операції в Газі і на Західному березі за участю різних держав місцевого, регіонального і міжнародного рівнів, воно вирішило розв’язати війну проти Лівану і місцевих сил озброєного опору. У зв’язку з тим, що «Хізбалла» становить загрозу для безпеки північних рубежів єврейської держави, остання взяла намір атакувати членів «Хізбалли» за допомогою вибухів їх пристроїв. Складається враження, що єврейське утворення сконцентрувалось на ідеї ліквідації керуючої структури «Хізбалли», щоб потім підкорити її, а отож, атака засобів зв’язку є лише прелюдією до більш широких акцій, які ведуться з ціллю ослабити «Хізбаллу» і заздалегідь позбавити її можливості нападати на північні рубежі єврейської держави, як і координувати свої дії з іранськими проксі в регіоні. У випадку успіху єврейське утворення стане безумовним гегемоном в регіоні на півночі від своїх кордонів.
Ціль дій єврейського утворення ясна: ослабити «Хізбаллу», позбавивши її сил вести війну і створити більше безпечне середовище для полегшення повернення понад мільйону євреїв, які покинули північні райони єврейського утворення або зовсім покинули його через триваючі конфлікти. Точність і масштабність нападів вказує на те, що єврейське утворення, швидше за усе, приготувалось до початку широкої військової кампанії, скерованої на нейтралізацію загроз, існуючих біля його північних кордонів.
Враховуючи те, що західні спецслужби досить вагомо допомогли «Моссаду» в проведенні цієї операції, враховуючи те, що ці спецоперації в принципі дуже тісно співпрацюють з «Моссадом» і беруть участь в його операціях, враховуючи технічну складність цієї операції, можна зробити висновок, що «Моссад», природно, не провів її в одиночку, хоча він і відомий багато кількістю огидних розвідувальних операцій. Масштабність вибухів пристроїв зв’язку вказує на участь в них західних спецслужб, особливо в наданні технологічного досвіду, необхідного для такої операції. Введення такої складної системи зв’язку членам «Хізбалли» з боку Ірану так само вказує на те, що ці засоби зв’язку — пейджери і рації, — продані Ірану, а потім передані від нього «Хізбаллі», були з самого початку якимось чином замінованими, або зламаними, або піддались якійсь іншій маніпуляції. Єврейське утворення вже давно звикло до тривіальних виправдань Ірану і «Хізбалли» кожного разу, як євреї завдадуть по ним удару. Знаючи це, євреї завдали його … і завдадуть іще більше.
Америка — голова змії — вже не раз брала участь в аналогічних операціях по злому військових технологій в мусульманських країнах. Так в 2010 р. вона застосувала мережевого черв’яка (вірус) «Stuxnet» проти ядерної програми Ірану. Під час окупації Іраку в 2003 р. вона провела маніпуляції з іракськими ППО, які для Іраку колись поставила Франція. Коли в Єгипті в 2013 р. шуміла революція, поставлені Америкою літаки F-16 почали підозрюватись у зломі. Саудівська Аравія так само не змогла використати поставлені їй системи ППО «Петріот» в 2019 р., щоб захистити від нападу свої нафтові об’єкти. Усе це позбавляє упевненості в технологіях, які постачає Захід.
Інцидент з «Хізбаллою» є суворим нагадуванням усім, особливо мусульманам та їх арміям, про те, що опиратись на західні технології — те ж саме, що братись рукою за лезо меча. Держави, які покладаються на обладнання, надане Заходом, щоб на його основі захищати свою критичну інфраструктуру,будувати мережу зв’язку і військові об’єкти, в ітозі стають цілями, уразливими для злому, проникнення і маніпуляцій, адже ці ж технології Захід зможе використати проти тих, кому їх передав. Саме це довели нещодавні вибухи пейджерів і рацій в руках членів ліванської «Хізбалли». Як бачите, саботажі подібного роду можна здійснювати дистанційно, і вони будуть мати великий вплив. Урок, вилучаємий із цієї історії є очевидним: держави, яка бажають захистити свій суверенітет, не можуть довіряти західним технологіям, і вже тим більше — опиратись на них, якими б просунутими ці технології не були. Мусульманські країни особливо повинні проявляти обережність при використанні західного обладнання, яке може бути використано іноземними спецслужбами. Небезпека злому чи маніпуляції погрожує катастрофою.
Якщо б державні режими, які правлять сьогодні мусульманськими країнами, були дійсно незалежними, то вони б поквапились розробити цілу низку технологій у якості заміни західним або, принаймні, вклали б засоби у розробку таких за допомогою власних потужностей. Якщо ці державні режими хочуть забезпечити безпеку свого військового зв’язку, розвідувальній інфраструктурі і цивільним мережам зв’язку, то повинні максимально сторонитись західних постачальників, щоб захистити себе від іноземних загроз на кшталт цих атак. Можливо, розвиток власних технологій вимагатиме більше ресурсів, але в ітозі він дасть вирішальну користь і вигоду, виражених у забезпеченні безпеки, оскільки дасть нам можливість опиратись на власні сили, тим більше — в сучасну епоху, коли інформаційна війна стала тією війною, від якої в багато чому залежіть ісход військових дій на землі. Тому армії мусульманських країн повинні бути звільнені від нужди в західних технологіях. Наші армії не повинні миритись з тим, що їх військовий потенціал піддається небезпеці. Напад на Ліван не пов’язаний тільки з Іраном, а пов’язаний зі спробою ворогів ослабити будь-який вид військової сили, якою володіють країни мусульман. Ця спроба реалізується поступово, згідно до плану, методом використання слабких сторін, у т.ч. — в сфері технологій. Так, прийшов час нашим арміям звільнитись від усілякого роду західних оков! Для забезпечення свого панування і своєї безпеки армії мусульмани повинні припинити покладатись на іноземні технології і розвивати свої власні військові системи, особливо засоби зв’язку. Армії мусульман повинні захистити себе від маніпуляцій, кібератак та інших форм проникнення, а також майбутньої іноземної гегемонії над ними. У свою чергу, економіка, армія, незалежні технології — усе це може процвітати тільки в державі, свобідної від різного роду залежності перед Америкою та її союзниками в регіоні. Сучасні ущербні держави, які правлять в країнах мусульман, не є суверенними і залежать від Заходу, ними правлять жалюгідні люди, основна турбота яких полягає в тому, щоб стежити за мусульманами і нападати на них. Тому неможливо уявити собі звільнення від Заходу і його промисловості інакше, окрім як в затишку Праведного Халіфату за методом пророцтва. Тому ми закликаємо щирих офіцерів і солдатів мусульманських армій до того, щоб вони взяли цю справу до своїх рук, скинули правителів-зрадників і надали допомогу партії «Хізб ут-Тахрір» для встановлення Халіфату, який дасть мусульманам незалежну політичну, економічну, військову і технологічну силу, що дозволить позбавити Захід гегемонії над Уммою і не дати йому проникати в її оточення і підривати її зсередини.
لِمِثْلِ هَذَا فَلْيَعْمَلِ الْعَامِلُونَ
«Заради такого нехай трудяться трудівники!» (37:61).
Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір
Субота, 18 Рабі уль-Авваль 1446 р.х.
№ 027/ 1446 р.х.
21.09.2024 р.