Mandegar Daily, Arman-e Mili і деякі інші газети у черговий раз намірилися зганьбити Хізб ут-Тахрір за допомогою статті “Вербування мусульманської молоді розвідорганами під ісламськими гаслами”.
22 січня 2014р вищезгадані газети оприлюднили статтю про носія заклику за ім'ям Амінуллах Лашкарі, звинувативши його у зв'язках із західними розвідками. Стаття від початку до кінця сповнена безпідставними обвинуваченнями.
Інформаційний офіс Хізб ут-Тарір у вілаяті Афганістан категоричним чином засуджує дану статтю, яка вводить в оману, розглядаючи її текст як інтригу, яка з одного боку цілком суперечить ісламським законам, а з іншого далека від принципів журналістики. Тому ми розглядаємо дану статтю не інакше як чергову провальну спробу спецслужб, які намагаються спотворити образ Хізб ут-Тахрір в очах мусульман Афганістану. Ми також бажаємо звернути увагу на наступні моменти:
1. Стаття написана людиною, чия ворожість до вищезгаданого носія заклику очевидна. На підставі декількох свідчень можна зробити висновок, що автор ізольований від мусульманської спільноти і нещодавно був долучений спецслужбами.
2. У статті, озброївшись виразом “ кажуть про те, що...” автор намагався висунути на адресу Хізбу сміховинні обвинувачення. «Кажуть про те, що бачили, як в Лівані керівник Хізб ут-Тахрір виносив з британського посольства сумку з грошима. Коли його запитали про ці гроші, він відповів “ Це джизья (податок сплачуваний не мусульманами )». Тут у автора слід запитати: «Якщо агенти світових розвідок не можуть знайти керівника Хізбу, то як можна вигадувати подібну брехню? Дане твердження не підтверджене будь-якими доказами, такими як джерело, дата та інші. З іншого боку, Хізб ут-Тахрір в усьому світі довів, що ніколи не мав жодних відносин із західними посольствами, навпаки, він був свідком гіркого досвіду інших організацій, які потрапили в пастку орбіти різноманітних розвідслужб, які будують змови проти Хізб ут-Тахрір. На додаток до цього, Хізб ут-Тахрір вважає, що будь яка фінансове сприяння з боку кяфірської держави, західної чи будь- якої іншої, категоричним чином заборонене Ісламом.
3. У статті Амінуллах Лашкарі називається засновником і лідером Хізб ут-Тахрір в Афганістані. Це твердження не відповідає його віку і якостям. Хизб ут-Хізб ут-Тахрір офіційно спростовує це твердження. Керівники Хізб ут-Тахрір у своїй більшості є великими факіхами, політиками, інтелектуалами і муджтахідами. Амінуллах Лашкарі є лиш одним з рядових носіїв заклику.
4. У статті була приведена незначна інформація про його освіту, минуле і попередню роботу, надана спецслужбами. Величезна кількість мусульман отримують освіту у різноманітних університетах і інститутах по всьому світу і займають посади, не пов'язані з правлінням у системах невір'я, що є мубахом (дозволеним в Ісламі). Одночасно з цим їх головною метою в житті є набуття вдоволення Аллаха ﷻ за допомогою роботи задля відновлення ісламської держави Халіфат.
5. Існує вірогідність чергових провокацій і обвинувачень з боку служб безпеки на адресу Хізбу у зв'язку з прийдешніми президентськими виборами і це в силу того, що усі сторони, втягнуті в останні вибори президента і прибічники капіталістичної демократії пам'ятають труднощі, з якими вони зіштовхнулися через категоричну позицію Хізб ут-Тахрір і його широкий вплив. Тому вони вдаються до спільних зусиль по спотворенню образу Хізбу у свідомості людей, намагаються зайняти членів Хізбу безглуздими дебатами і таким чином відхилити їх від свого шляху.
Усі регіональні газети зобов'язані усвідомлювати, що вони не повинні бути жертвою планів політичних партій, які лиш переслідують свої тимчасові інтереси. Ви зобов'язані дотримуватися своєї журналістської етики і триматися осторонь дешевої пропаганди. Інакше ви лиш дискредитуєте свої видання.
Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у вілаяті Афганістан
24 Рабі уль-Авваль 1435 р.х.
28/01/2014
№: Afg.1435/05