Економічний розвиток неможливий доти, доки наша валюта не буде заснована на золоті або сріблі
Нещодавнє тимчасове зміцнення рупії підтвердило, що економіка Пакистану за допомогою прив’язки рупії до долара знаходиться у владі світових доларових позик. Змінюючи готівку долару у країні за допомогою кредитів, біржових заощаджень та інших засобів, пакистанська валюта підвищується та падає, що у свою чергу впливає на ціни усього необхідного для народу Пакистану. 12 березня 2014, міністр фінансів, пан Ісхак Дар визнав той факт, що однією з основних причин останнього зміцнення вартості рупії є іще один доларовий кредит у розмірі 1,5 млрд. доларів. Такого роду кредити призводять до величезних витрат та гріху лихварства, що постійно наносить збитку Пакистану. На додаток до цього недалекоглядний уряд Рахіль-Наваза вихваляє себе та тимчасове подорожчання рупії відносно долару, що і так було неминучим, коли поставка долара збільшується шляхом його надлишку на ринку. Прикріпивши рупію до долара, економіка Пакистану була поневолена доларом. Для того, щоб запобігти мінливому та сильному коливанню місцевої валюти, вона повинна бути підкріплена золотом та сріблом, як це передбачено Ісламом. Дана дія звільнить Пакистан від домінування долару та скоротить основну причину інфляції.
Початково рупія, як і інші валюти, долар, фунт та франк, була підкріплена реальним матеріальним багатством у виді дорогоцінних металів. Ця система стабілізувала значення грошової одиниці як всередині країни, так і за її межами у міжнародній торгівлі. На сьогодні існує досить золота та срібла у світі для підтримки діючої економіки, валютних операцій таких як купівля-продаж продуктів харчування, одягу, житла, предметів розкоші, технологічного устаткування, техніки і т.д. Проте, внаслідок таких капіталістичних практик, як лихварські кредити, попит на створення грошей перевищив пропозицію золота та срібла. Країни відмовились від стандарту дорогоцінних металів, внаслідок чого валюта стала підкріплюватись тільки владою держави, дозволяючи усе більше і більше друкувати банкноти, абсолютно не підкріплені золотом та сріблом. Таким чином, у кожної нової банкноти вартість менше, аніж у попередньої. На додаток до труднощів народу, численні нації після прив’язали свою місцеву валюту до долара. Відповідно, рупія, яка колись до британської окупації мала цінність більше 11 грамів срібла, тепер же, через 200 років існування капіталістичної системи має цінність біля однієї дев’ятисотої грамів срібла (1/900). До американської війни проти мусульман в Афганістані та Іраку... 30,97 рупій було необхідно, щоб купити 1 американський долар, потім, о п’ятниці 15 серпня 2008, при режимі Мушаррафа-Азіза у Пакистані курс зріс до 76,9 рупій з інфляцією, яка досягла свого апогею за останні 30 років. А зараз, у березні 2014, при режимі Рахіль-Наваза,курс складає вже 100 рупій за 1 американський долар.
Іслам зобов’язує нас тим, що мусульмани повинні публічно проголосити золото та срібло своєю національною валютою, або випустити валюту, підкріплену золотом та сріблом. Але це не може бути реалізовано за допомогою диктатора або демократичного правителя, а може бути реалізовано тільки державою Халіфат, тому що Халіфат повинен здійснювати Іслам в усіх системах правління, включаючи економіку.
Шахзад Шейх
Заступник офіційного представника Хізб ут-Тахрір у вілаяті Пакистан
13 Джумада аль-уля 1435 г.х.
14/03/2014
N0: PR14014