Ідейно неспроможний Тонні Еббот розігрує карту заборони

Австралія
Друкарня

На минулому тижні сало відомо, що Коаліція під керівництвом лідера опозиції Тоні Еббота у випадку перемоги на виборах у якості одного із заходів стосовно Ісламу та мусульман, планує заборонити Хізб ут-Тахрір та стати на заваді її членам із-за кордону відвідувати Австралію.

У цьому зв’язку  Хізб ут-Тахрір в Австралії звертає увагу на наступне:

1.   У даному випадку ми маємо справу з класичною популістською політикою Коаліції та лідера опозиції. Показуючи себе яскравим супротивником «екстремізму» та ярим (читай: сліпим) прибічником «ізраїля», розглядаючи нікаб «ознакою опору», а також у цілому виступаючи проти Ісламу та мусульман, Тоні Еббот прагне привабити на свій бік ісламофобські елементи електорату.  
Це той самий Тоні Еббот, який в інтерв’ю з Аланом Джонсоном в ефірі радіо 2GB у липні 2010 р. стосовно пропозицій про заборону Хізб ут-Тахрір сказав: «Головним принципом у цій країні є те, що ви не караєте за погані думки. Ми навіть не караємо за погані слова, доти, доки ці слова не доходять до рівня підбурювання до порушення закону». Судячи з усього, даний «головний принцип» може бути скасований заради сприяння дешевій популістській політиці.  

2. Думки та ідеї, які несе Хізб ут-Тахрір, розділяються мільйонами мусульман в усьому світі. Вони полягають у перевазі Ісламу на рештою ідеологій, встановленні Ісламу у мусульманському світі у формі Халіфату, політичній єдності ісламського світу, пануванні Бога і т.д. Проголосити ці думки поза законом рівнозначно проголошенню поза закону мільйонів мусульман. Безперечно, це означає проголосити поза закону сам Іслам, тому що дані думки є фундаментальними ідеалами Ісламу.  

3. Суть у тому, що у містера Еббота та усього політичного істеблішменту проблеми не з Хізб ут-Тахрір, а з самим Ісламом. Будучи позбавленими мужності визнати це, вони прикриваються нападками на ісламські символи, одяг, цінності, закони та організації. Їх проблема пов’язана з тим, що Хізб ут-Тахрір виступає за викорінення західного втручання до ісламського світу та відмову від інтеграційної політики всередині країни.  

4. Проголошення поза законом ідей замість того, щоб заперечити їх, лише розкриває ідейну неспроможність тих, хто вдається до цього. Утискання думок за допомогою сил закону – це шлях автократичних режимів в ісламському світі, які підтримувались та  спиралися у якості союзників на західні уряди. Захід давним-давно програв боротьбу ідей в ісламському світі, вдавшись до диктаторів, які придушували політичний та громадський прояв Ісламу. Чи вдадуться вони до цього ж шляху тут на Заході?  

5. Зі свого боку ми готові ідейно обґрунтувати  наші позиції та показати, що саме світський лібералізм, а не Іслам є проблемою. Тоні Еббот озвучував аналогічні заяви проти Хізб ут-Тахрір під час передвиборчої кампанії 2010 року. Тоді ми кинули йому виклик та запропонували йому провести громадські дебати, якщо він має мужність та відповідає статусу державного діяча, замість того, щоб ховатися за дешеву передвиборчу риторику та нагнітання істерії. Сьогодні ми знов кидаємо йому той же  виклик. Ми готові дискутувати з містом Ебботом де і коли йому зручно.


Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Австралії
2 вересня 2013

Контакти: Усман Бадар, офіційний представник. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.: 0438 000 465