Sidebar

Комп’ютерна гра, яка зневажає Іслам, демонструє інтелектуальне банкротство секуляризму

Нідерланди
Друкарня

Лідер бельгійської партії «Фламандський інтерес» розробив комп’ютерну гру під назвою «Менше, менше, менше».

На дану ініціативу його надихнули анти-ісламські висловлювання Герта Вілдерса відносно присутності марокканських мусульман у Нідерландах. Мета гри очевидна з суті самої гри, а саме зневага Ісламу за допомогою мультиплікаційного подання, де мусульман б’ють палицею, а потім розповсюджуються постери, що закликають до закриття мечетей.

Під час інтерв’ю, яке відбулося в його офісі, лідер партії «Фламандський інтерес» Філіпп де Вентер відкрито заявив проте, що йому, згідно з його переконаннями, важко вступати в інтелектуальний діалог з іншими. Однак він знає себе краще, ніж нас, тому визнає, що він не у змозі вести вишуканий інтелектуальний діалог з тими, хто не розділяє його думок, і він намагається через дану гру пояснити не мусульманам фламандське значення Ісламу і те, як необхідно поводитися з мусульманами в Бельгії.

Відомо те, чого добивається ця партія, а саме навмисного зневаження мусульман і того, що вона не відступить від нападок на Іслам і зневажання мусульман. Правда тому, що це був перший випадок з боку даної партії у заохочуванні нападок на мусульман і перешкоджанні будуванню мечетей. Тому це є скандалом і серйозною загрозою для спокою в суспільстві. Не дивлячись на те, що зробив керівник цієї партії, але жодне зі ЗМІ не прокоментувало дану подію, і жодна з політичних партій не критикувала і не відсторонилася від такого роду діяльності.

Хтось може порахувати таку гру кумедною і цілком невинною, але якщо хтось її розгляне уважніше, він зрозуміє що вона тісно пов’язана з програмою даної політичної партії, яка працює проти Ісламу. Не лише це, але й те, що у ній здійснюється заклик до протистояння мусульманам через насилля. Це підтверджує слова Філіппа де Вентера під час презентації гри, у якій б’ють мусульман, що він прихильний до того, щоб побиття мусульман дозволялося в реальній дійсності. Його ненависть до Ісламу відома навіть за межами його власної країни, оскільки про нього згадав норвезький терорист Андерс Брейвік, який вбив 77 людей.

Його слова шокували всіх і були почути усіма в Бельгії. Однак цього ніхто не засудив, що свідчить про те, що цей посил прийнятий політичним оточенням і ЗМІ. Напади на мечеті повторюються в Бельгії, а також нападки на мусульман в Європі стали реальністю, як нещодавно сталося з мусульманською жінкою у голландському місті Ейндховен. Усі ці випадки є результатом політики ненависті, розпалюваної політиками і ЗМІ. Хіба цих подій не достатньо для припинення спотворення Ісламу і демонізації мусульман? Несправедлива політика у відношенні мусульман в останні роки показує, що анти-ісламські настрої стають нормою, а зворотне є виключенням, двері до пропаганди ненависті і жорстокості відчинилися, навіть якщо це відбувається за допомогою комп’ютерних ігор.

Діалог, оснований на відвертості і ясності між Ісламом і західним світоглядом не існує у західному порядку денному і це цілком зрозуміло. Будь-яке інтелектуальне зіткнення є небажаним з огляду на той факт, що секуляризм не переконує розум, тоді як Іслам апелює до розуму і переконує його. Тому єдиним способом, за допомогою якого Захід намагається зберегти свою філософію живою, є використовування усіх можливих засобів, що вводять людей в оману, щоб опорочити те, що вони представляють у якості альтернативи їх гнилій ідеї, а саме Іслам.

Захід вчинив саме так за допомогою своєї відомої стратегії, а саме відхилення мусульман в країні від правильного розуміння Ісламу за допомогою освітніх центрів і ЗМІ, які спотворюють образ Ісламу в очах не мусульман, а також за допомоги тих, хто інтелектуально некомпетентний подібно до Філіппа де Вентера, який вдався до зневажань і знущань над мусульманами за допомогою комп’ютерної гри.

Мусульмани Бельгії несуть серйозну відповідальність у рішенні даної проблеми, не звертаючи уваги на зухвалий характер Філіппа де Вентера і його помічників. Історія показала, що мова ворожнечі успішна, коли нею нехтують, особливо у подібному хворобливому середовищі. І саме тому величезне значення має те, що мусульмани протистоять цим постійним нападкам на Іслам і ісламську ідентичність. Правильний шлях вжиття заходів для рішення даної проблеми є надання Ісламу у якості альтернативи провальній капіталістичній цивілізації, яка є причиною несправедливості і війн у світі, а також нездатності справитися з протилежними у суспільстві думками.


Окай Пала
Офіційний представник Хізб ут-Тахрір у Нідерландах
07 Раджаб 1435 р.х.
30/04/2014
N0: 05/1435