Рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією

Блог
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Сьогодні було прийнято рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією.

Ніхто не мав ілюзій про неупередженість російського правосуддя, але, безумовно, потрібно було взяти участь в судовому процесі для того, щоб зафіксувати весь цей фарс.

У 2003 р. рішенням Верховного суду РФ Хізб ут-Тахрір була визнана терористичною організацією і її діяльність також була заборонена на території Росії. Тоді суд пройшов в закритому режимі без залучення відповідача за позовом.

Наступність російського монстра в утиску мусульман продовжує мати місце. Вчора Хізб ут-Тахрір, сьогодні Меджліс, завтра буде Муфтіят і інші організації.

Незважаючи на відмінність наших ідеологічних і політичних поглядів для них ми всі на одне обличчя, ми - мусульмани. Не потрібно впадати у відчай. Все логічно. Все стає на свої місця. Так було з моменту анексії Криму в 1783 р. по сьогоднішній день.

З одного боку їх репресивна державна машина. З іншого боку наш беззахисний мусульманський народ, як частина великої Ісламської Умми. Терпіння, старанність, холодний розум, надія і віра в Аллаха, а також суворе дотримання його законам - головні запорука успіху в обох світах. Аллах (с.в.т.) обіцяв перемогу цієї Умми і ця перемога вже в дорозі іншаАллах.