Сполучені Штати готові роздробити Сирію

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 25: Secretary of State John Kerry appears before the House

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: 25 лютого 2016 року інформаційне агентство «ІТАР-ТАСС» повідомило: «Адміністрація США готова до активних зусиль для реалізації нинішнього плану дипломатичного врегулювання в Сирії, але не виключає роздроблення цієї арабської країни в разі провалу таких миротворчих зусиль. Про це заявив у середу держсекретар США Джон Керрі.

Тим часом, за його твердженням, «якщо росіяни і іранці не налаштовані серйозно» на дипломатичну роботу, «то нам доведеться переходити до «плану Б», який може бути більш конфронтаційним і може завершитися розчленуванням» Сирії. «Наслідки для регіону, наслідки для Йорданії, Лівану, для Європи - приголомшливі. І вони великі й у плані наших (американських) інтересів у сфері національної безпеки. А тому в наступні тижні ми будемо надзвичайно ретельно оцінювати (те, що відбувається)», - додав Керрі».

Коментар: Нинішній план США із забезпечення миру в Сирії пов'язаний з надіями Вашингтону зберегти світський режим в Сирії після ігнорування народом будь-яких видів переговорів з режимом Асада. Америка поспішає розпочати процес переговорів, щоб не довелося відкликати делегації по переговорах під тиском громадської думки. І це відбувається тому, що в Сирії є збройні групи, які, маючи підтримку сирійського народу, проявили згуртованість і відхилили всі переговори.

Заява Керрі про готовність розчленувати Сирію до дати вступу в силу примирення вказують не тільки на хибність всіх попередніх заяв про збереження єдності Сирії, але і на сумніви США з приводу нинішнього плану дипломатичного врегулювання ситуації.

Що стосується слів Керрі про приголомшливі наслідки для країн регіону і світу в разі «розчленування» Сирії, то це - невідомий результат подій. Сумніви Керрі з приводу продуктивності мирного плану врегулювання пов'язані із зіткненням США, в першу чергу, не з народом, і навіть не з озброєними бригадами, а скоріше - з Шаріатом. І тому держсекретар США заявив, що ситуація в Сирії виходить з-під контролю, а переговори дають можливість зберегти баланс сил і не дають перемогу революціонерам.

Посланник Аллаха (с.а.с.) сказав:

إن الله تكفل لي بالشام وأهله

«Воістину, Аллах поручився мені за Шам і його жителів!» (Ахмад, Абу Дауд).

Так що в результаті вороги Аллаха на чолі з Америкою дочекаються лише своєї поразки, а не розчленування Сирії. У підсумку настане тріумф сирійської революції і встановлення Праведного Халіфату за методом пророцтва. Воістину, Мудрий і Знаючий Аллах продовжує випробовувати своїх улюблених рабів, щоб підняти в ступеня стійких, щирих і терплячих з них так само, як Він випробував Своїх пророків, улюбленців і благочестивих сподвижників (хай буде задоволений ними Аллах).

وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

«В той день віруючі зрадіють допомозі Аллаха. Він допомагає, кому забажає. Він - Могутній, Милосердний»(30: 4,5).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Сулейман Ібрагімов
02.03.2016