Керрі та Лавров: їх військова компанія і розбій

Secretary of State John Kerry gestures during a joint press conference with his Jordanian counterpart Nasser Judeh (unseen) in Amman, Jordan, Sunday, Feb. 21, 2016. John Kerry said Sunday that a "provisional agreement" has been reached on a Syrian cease-fire that could begin in the next few days, but he acknowledged that it’s not finalized and all parties might not automatically comply. (AP Photo/Raad Adayleh)

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: www.alarabiya.net повідомляє: «У неділю держсекретар Америки Джон Керрі запевнив, що він досяг угоди з Росією щодо припинення бойових дій в Сирії. Керрі під час прес-конференції зі своїм йорданським колегою Насером Джудехом, яка відбулася в Аммані, заявив, що Америка знаходиться ближче до припинення вогню, ніж будь-коли, підкресливши, що рішення кризи в Сирії можна досягти лише політичним шляхом - за допомогою діалогу тих, від кого залежить світова безпека, щоб Близький Схід знайшов спокій і стабільність.

А також Керрі, який в даний час (на момент написання статті) перебуває з візитом в столиці Йорданії, де проходить обговорення останніх змін в регіоні, додав, що перемир'я в Сирії, можливо, буде досягнуто найближчим часом, сказавши про те, що президент Америки днями обговорить це з президентом Росії, щоб досягти домовленості щодо основних положень. Також він сказав, що в неділю вранці, перед тим як скликати прес-конференцію, він розмовляв зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим з приводу повного припинення військових дій в Сирії, підкреслюючи те, що повне припинення військових дій є тимчасовим. Керрі також зазначив, що сирійський режим несе повну відповідальність за гуманітарне становище в містах, де йдуть бойові дії, сказавши, що «Асад і його союзники упираються. Вони кидають виклик волі міжнародного співтовариства і думають, що переможуть»».

Керрі прибув з візитом в Амман в суботу, під час якого він обговорить останні зміни в регіоні (і особливо - сирійську кризу). Під час свого візиту він зустрінеться з йорданським главою, королем Абдуллахом II. Зустріч пройде в місті Акаба. Також Керрі зустрінеться в Аммані з главою Палестинської автономії Махмудом Аббасом і обговорить з ним останні події навколо Палестини.

Коментар: Ми не запитуємо, чому держсекретар США відвідує мусульманські країни, що знаходяться в центрі Шама, оскільки є очевидним триваюче співробітництво між Америкою і Росією. І очевидно приховування ними (разом зі злочинним режимом Башара) вбивств нашого народу в Сирії.

А також ми не питаємо про безкрайню безсоромність, яку виявляє влада Йорданії, радо приймаючи у себе цього злочинця (Керрі) і підтримуючи його в безперервних вбивствах мусульман у Шамі.

Однак ми запитуємо Америку: чи не наситилася твоя ненависть кров'ю мусульман?

Чи не досить тобі брехні, вигадок і насмішок над націями і народами, адже вбивцею є саме Башар? І хіба Америка не в змозі його приборкати і заборонити Росії допомагати йому руйнувати і вбивати?

І ні для кого не секрет, що США є єдиним гравцем на сирійській арені. Америка - це та сила, яка використовує інші держави з метою збереження свого агента Башара Асада і його режиму, боячись приходу до влади Істинного Халіфату, як про це ясно заявив злочинець Лавров. Адже вони розуміють, що Істинний Халіфат не замкнеться на якомусь шматку землі, захищаючи себе від оточуючих його ворогів. Навпаки, він буде атакуючим, він зітре кордони і розіб'є перепони між народами і понесе благо, мир і безпеку народам усього світу. Він зруйнує бастіони тиранів Америки і Росії, і тоді світ знову буде безпечним, як за часів халіфів Абу Бакра, Умара, Усмана, Алі, Абдуль-Маліка, Хішама, Харуна, Мутасима, Мухаммада Фатіха і Сулеймана Кануні.

Дії Америки і Росії - це військова кампанія і розбій, все в них - брехня і суцільне лицемірство, крім вбивств і наживи на крові невинних. Ці дії стануть прокляттям правителів цих країн протягом всієї історії, і майбутній халіф їм цього ніколи не пробачить. Вони ніколи не отримають прощення, що б вони не робили. Але помсти за життя невинних ніколи не буде, поки не  запанує істина і не зникне брехня, спочатку на землях Шама, а після - і в усьому світі. І це станеться скоро, з дозволу Аллаха.


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Рола Ібрагім, Шам
16 джумада аль-уля 1437
25.02.2016