Угода про припинення військових дій в Сирії - це договір війни проти Ісламу

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: ЗМІ поширили повний текст досягнутої угоди від 22.02.2016, підписаної між Росією і США про припинення бойових дій у Сирії. Новини супроводжувалися схожими заголовками: «перемир'я» і «припинення війни між протиборчими сторонами в Сирії».

Наводимо деякі витяги з офіційного тексту договору: «Російська Федерація і Сполучені Штати Америки як співголови Міжнародної групи підтримки Сирії (МГПС), прагнучи забезпечити мирне врегулювання сирійської кризи при повній повазі засадничої ролі Організації Об'єднаних Націй, сповнені рішучості всіляко сприяти припиненню конфлікту в Сирії і створенню умов для успішного процесу політичного переходу під керівництвом самих сирійців за підтримки ООН, з тим, щоб забезпечити повноцінне виконання Мюнхенської заяви МГПС від 11 лютого 2016 року, Резолюції №2254 Ради Безпеки ООН, Віденських заяв 2015 року та Женевського комюніке 2012 року...».

«...Всі сторони, які беруть участь у бойових діях в Сирії у складі збройних сил або воєнізованих формувань, за винятком« ІДІЛ»,« Джабхат ан-Нусра» та інших терористичних організацій, визнаних у якості таких Радою Безпеки ООН, повідомлять Російської Федерації або Сполученим Штатам Америки як співголовам МГПС про свою схильність до виконання і прийняття умов припинення бойових дій о 12:00 (час Дамаський) 26 лютого 2016 року...».

«...Військові дії, включаючи повітряні удари збройних сил Сирійської Арабської Республіки, Російських збройних сил і коаліції проти «ІДІЛ», очолюваної США, продовжаться проти«ІДІЛ»,«Джабхат ан-Нусра» та інших організацій, визнаних Радою Безпеки ООН як терористичні організації...» (джерело - прес-служба Кремля).

Коментар: Немає необхідності довго розглядати пункти цього договору, щоб побачити ту велику зарозумілість, нахабний диктат і велику ворожнечу, які в ньому закладені на адресу мусульман Шама, а також люту ненависть до прагнення мусульман втілювати Іслам. Кричущі протиріччя, що містяться в угоді, підкреслюють наступне:

Угода зображується нібито «прагненням досягти перемир'я і здійснення політичних вимог», однак вона дає Росії, Америці і тим, хто з ними, а також сирійському режиму право бомбити і вбивати всіх, кого Росія і Америка визнали «терористами». Але будь-якій людині, яка володіє хоч навіть натяком на розум, вже давно зрозуміло, що те, що вони мають на увазі під словом «терор» - це Іслам. Так що це за перемир'я?

Ні для кого не секрет, що це - не перемир'я, а також що це робиться аж ніяк не для досягнення миру і припинення кровопролиття. Це - оголошення війни сирійському народові через його прагнення змінити кривавий зрадницький режим, встановлений над ним, а також через його прагнення втілити Іслам і встановити Праведний Халіфат за методом пророкування.

Америка і Росія прийшли до одноголосної думки про те, що у них є остаточне право призначати, кого слід бомбити і з ким слід покінчити за допомогою літаків і зброї, що належать Росії, Америці, коаліції і башарівському режиму, а також призначати тих, кого не слід чіпати. І це не ворожнеча - це «боротьба з тероризмом», необхідна «для досягнення миру, втілення демократії заради процесу політичного переходу влади».

Текст угоди містить кричущі положення диктатури і тиранії, які він вважає «людськими і демократичними». Так, сказано, що Росія і Америка «сповнені рішучості» для «створення умов для успішного процесу політичного переходу під керівництвом самих сирійців», однак при цьому від сирійців заздалегідь потрібна згода і «виконання Мюнхенської заяви МГПС від 11 лютого 2016 року, Резолюції №2254 ради Безпеки ООН, Віденських заяв 2015 року та Женевського комюніке 2012 року».

Таким же чином Америка і Росія вказують всьому сирійському народові і всім мусульманам, а також всім державам регіону і світу, з чим вони зобов'язані погодитися і що вибрати. А всі, хто не погодиться і не повідомить «Російській Федерації або Сполученим Штатам Америки як співголовам МГПС про свою схильність до виконання і прийняття умов», ті - терористи, і їх вбивства і бомбардування - це не війна, а «досягнення миру в інтересах народу Сирії»!

Очевидно, що ця угода - явний приклад диктату, що ще раз підтверджує провал західних ідей з усіма їх основами і відгалуженнями; і, безперечно, це суперечить всім голослівним твердженням про «свободи», «людські права» і «права на самовизначення». Америка і Росія підтверджують цією угодою, що їхня війна проти Ісламу - це війна, розв'язана на випередження приводить їх в жах Халіфату за методом пророцтва, до якої прагне Умма, особливо - мусульмани Шама.

Проте, слід знати, що ті, хто сьогодні бореться проти Ісламу і вносить свою частку, намагаючись сповільнити успіх перетворення Умми, а також сприяє продовженню її лих і страждань, - це не тільки держави, які оголосили війну проти Ісламу та його Умми, але це також і ті, хто шукає рішення шляхом переговорів, очолюваних Америкою, або діє, отримуючи допомогу і вказівки з боку маріонеткових держав - ворогів Ісламу.

Джамаат і групи, які мають мусульманські імена і піднімають ісламські гасла, а також шейхи і муфтії, які виправдовуються перед людьми, дозволяють йти на поступки, покладатися на гнобителів і задовольнятися підкоренням планам і політиці невірних, - всі вони також роблять свій внесок в ослаблення і падіння Умми і доводять її до відчаю, і все це відбувається під всілякими приводами і виправданнями, які влаштують хіба що зовсім дурних людей.

Так, знають вони про це чи ні, всі вони - помічники ворогів мусульман у їх справі проти мусульман. Їм необхідно схаменутися, припинити покладатися на гнобителів і брати участь з ними в їх змовах. Всі брати, особливо - в Сирії, повинні знати про це і відкидати заклики до переговорів, поступок і співучасті в режимах куфра, в зраді, секуляризм і невіру.

Також мусульмани повинні пам'ятати про те, що допомога - тільки від Єдиного Аллаха, а також про те, що настільки сильна змова Америки, Росії та всіх інших, хто з ними виступив проти Ісламу, - це добрий знак!

З дозволу Аллаха, Його допомога сильна і безповоротна!

وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ  * وَنُمَكِّنَ لَهُمْ فِي الأَرْضِ وَنُرِي فِرْعَوْنَ وَهَامَانَ وَجُنُودَهُمَا مِنْهُم مَّا كَانُوا يَحْذَرُونَ

«Ми побажали надати милість тим, хто був принижений на землі, зробити їх ватажками і спадкоємцями, дарувати їм владу на землі і показати Фараону, Хамані і їх воїнам те, чого вони остерігалися» (28: 5,6).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мухмуд Абдулькерим Хасан
18 Джумада аль-уля 1437 х.
27.02.2016 г.