Америка не підтримує Туніс, а прагне зруйнувати його

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

З іменем Аллаха – Милостивого и Милосердного

Новина: Уряд США заявив про рішення виділити Тунісу кредит у розмірі $ 24,9 млн. на розробку електронної системи контролю кордону з Лівією («ShemsFM»).

Коментар: Очевидним є те, що прагнення Америки нав'язати своє панування в регіоні і її спроби повернути ситуацію в Лівії в свою користь - невблаганні. Фінансова та військова допомога США і її держав-слуг в рамках підтримки Тунісу подається ними під приводом боротьби з тероризмом. Але історія показує, що Сполучені Штати є основоположником і найбільшим інвестором тероризму.

Це підтверджується тим, що Сполучені Штати заявили про рішення надати Тунісу $ 25 млн. На проект по зміцненню потенціалу прикордонної безпеки Тунісу на кордоні з Лівією в рамках підтримки Тунісу у війні з терором.

Але в той же час США зажадали компенсацію від уряду Тунісу в розмірі $ 18 млн., що трохи менше передбаченої суми підтримки. Америка тисне, щоб придбати земельну ділянку площею 22.848 квадратних метрів в якості компенсації. Навіть останнім часом, як повідомляють джерела ЗМІ, вона почала будівництво на цій землі, не отримавши офіційних дозволів влади Тунісу, хоча б формально.

Крім того, прикордонний контроль не є вирішенням проблеми для протистояння озброєним групам, оскільки остання операція в Бен Кардані показала, що склад боєприпасів, атакований терористами, знаходився всередині країни. Звідси розуміється, що за цими атаками стоять іноземні розвідки і їх агенти з мафії, яка торгує зброєю, які роблять свою роботу в західних інтересах кожного разу, коли в цьому є необхідність. Схоже, що система прикордонного контролю є інструментом колоніальних держав. Сама наявність кордонів є причиною лиха. Це - те, що розчленувало тіло Умми на безліч країн. І сьогодні наші вороги хочуть подальшого поділу цього тіла.

Але політика уряду Тунісу, яка полягає в потуранні одностороннім рішенням адміністрації США, показує слабкість країни і неспроможність управління долею народу і суверенітетом Тунісу. Це дає можливість для втручання в справи Тунісу інших держав, ворожих американській політиці, на чолі яких стоїть Великобританія, що робить Туніс жертвою і ареною зіткнення інтересів ворожих держав.

Настав час людям відмовитися від цих слабких і продажних політиків, а синам і воїнам цієї Умми розплутати підступні мережі імперіалістів шляхом повернення до правління релігією Аллаха і встановленням Другого Праведного Халіфату.

وَلاَ تَرْكَنُواْ إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُواْ فَتَمَسَّكُمُ النَّارُ وَمَا لَكُم مِّن دُونِ اللَّهِ مِنْ أَوْلِيَاء ثُمَّ لاَ تُنصَرُونَ

«Не схиляйтеся на сторону беззаконників, щоб вас не торкнувся Вогонь. Немає у вас покровителів і помічників, крім Аллаха, і тоді ніхто вам не надасть підтримки» (11: 113).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу
Мухаммад Ясін
Член Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Тунісі
Джумада ас-сані 1437
28.03.2016