Життя невинних людей не становлять для колоніальних держав жодної цінності!

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

З ім'ям Аллаха - Милостивого і Милосердного!

Новина: Наслідки вибуху на площі Кизилай м. Анкари 13 березня у результаті яких загинули 37 осіб і отримали поранення більше 100 осіб, усе іще тривають.

Коментар: В першу чергу, просимо милості у Всевишнього Аллаха для загиблих, якнайшвидшого одужання пораненим і терпіння їх рідним і близьким.

В результаті трьох останніх нападів в Анкарі за останні шість місяців десятки людей загинули і сотні отримали поранення. Як завжди, державні чиновники на тлі цих подій заявляють про рішуче продовження операцій проти терористичних організацій. А опозиційні партії, не змінюючи своїм традиціям, роблять обвинувальні заяви на адресу уряду і покладають на нього відповідальність за дані атаки. Ми ж зачіпали це в попередній заяві: «До тих пір, поки існує демократична капіталістична система, подібні напади не будуть першими і останніми». Нам би хотілося помилятися в цих наших словах. Але, на жаль, ці терористичні атаки мали місце, і схоже, що вони триватимуть. Зрештою, неможливо лікувати захворювання, не поставивши правильного діагнозу, тому що справжня причина чвар і тероризму лежить в демократичній системі, яка застосовується сьогодні в Туреччині.

Спочатку було ясно, що за подібними нападами стоять країни невірних колонізаторів. Таким чином, будь-які засуджувальні заяви або висловлювання співчуття від імені колоніальних держав з приводу останньої атаки і з приводу атак, що передують їй, далекі від істини, оскільки істинними терористами і винуватцями є самі ці держави-імперіалісти. І ми повинні приділити особливу увагу в цьому Америці та Англії. Обидві ці країни можуть отримати вигоду від подібних атак. Обидві ці країни борються за свої власні інтереси. Життя невинних людей не становлять для них жодної цінності. Дуже цікаво, що посольство США попередило про небезпеку своїх громадян в Туреччині за два дні до нападу!

За словами лідера «Робітничої партії Курдистану» (РПК) у м. Кандиль Мустафи Карасу (Mustafa Karasu) в статті, написаній для однієї з газет одразу ж після атаки в Анкарі, ця атака була спрямована на сили турецького спецназу. Крім того, він наголосив на важливості їх союзу під назвою «Рух Союзу Народів», в який входить 10 організацій. Мустафа Карасу ж є одним з близьких соратників нинішнього лідера РПК Джеміля Байика. Цей союз, що складається з 10 організацій, заснований на ідеології соціалізму і є, в деякому сенсі, екстремістським.

Держава, яка використовує цей тип організацій, як правило - Англія. Іншими словами, Англія і крайні націоналісти Туреччини використовують час від часу подібні маргінальні організації в якості інструментів або пішаків для реалізації своїх політичних цілей. Ми бачили приклади цього в минулому, а також останнім часом. Крім того, Джеміль Байик (Cemil Bayık) напередодні святкування наступаючого Навруза сказав, що буде рости число подібних атак із застосуванням насильства як помсти за військові операції, що проводяться урядом проти РПК на сході і південному сході країни. У зв'язку з цим Джеміль Байик дав інтерв'ю британській газеті «The Times», де заявив наступне: «Ми хочемо повалити Ердогана і «Партію справедливості і розвитку»», - після чого додав: «Незадовго до цього наше протистояння з турецькою армією відбувалося тільки в горах. Але тепер воно перенеслося в села і селища. Відтепер воно буде проходити повсюдно». ці слова свідчать про те, що конфлікт буде наростати.

Це вказує на ймовірність того, що винуватцем останньої атаки є організація РПК. До того ж, поки я писав це, відповідальність за атаку взяла на себе організація «Соколи свободи Курдистану» (TAK), відома як дружня до РПК.

Таким чином, якщо Туреччина хоче позбутися від такого роду насильства, вона зобов'язана негайно припинити своє стратегічне співробітництво з невірними колонізаторами і анулювати всі угоди. Туреччина повинна закрити всі посольства цих країн і депортувати всіх їх послів. В іншому випадку, поки будуть вестися ці брудні «дипломатичні» стосунки, триватиме кровопролиття аж до встановлення Халіфату за методом пророцтва.


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Йилмаз Челік
18 джумада ас-сані 1437
03.27.2016