Британський відступ від військового дозволу в Ємені

Новини та коментарі
Друкарня

З ім'ям Аллаха - Милостивого і Милосердного

Новина: Британський журнал «The Economist» повідомив, що бойові дії в Ємені зайшли в глухий кут, а військове вирішення ситуації стало важкодосяжним. Натомість політичне вирішення ситуації може узаконити владу хоусітів і перетворити їх на щось подібне до «Хізбалли» в Лівані.

Коментар: Цей очікуваний сценарій насправді є визнанням англійської поразки в Ємені. Америка працює над скасуванням прямого впливу Великобританії шляхом налагодження діалогу між повстанцями-хоусітами і саудівцями, не кажучи вже про роль спецпосланців ООН, уповноважених США, останній з яких відвідував країну минулого тижня. Тоді спецпосланець ООН Ісмаїл Ульд Шейх Ахмед прибув в Ер-Ріяд з Сани до вимог хоусітів для припинення ними війни. Хоусіти домоглися зміцнення на політичній арені Ємену. Це сталося після військового втручання в минулому році альянсу на чолі з Саудівською Аравією, побудованого Америкою. Альянс здійснив план Америки щодо позбавлення англійців шансу розпочати повітряні атаки проти хоусітів за допомогою Салеха після того, як хоусіти поширилися по всій країні і відкрили безліч бойових фронтів. Військова інтервенція стала порятунком для хоусітів, які закріпилися в таборах і на складах боєприпасів, і залишилися після армії, що підтримує Салеха.

Кривава боротьба Америки і Англії за панування в Ємені відбувається за рахунок невинних людей, які проливають свою кров задарма.

Ми просимо допомоги у одного лише Аллаха, і тільки Він нам допоможе. Іншої честі, ніж втілення нами релігії в Праведному Халіфаті за методом пророцтва, для нас не існує.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуссамад Санбані
21 джумада ас-сані
30.03.2016

Головне меню