О Аллах! Немає в Алеппо нікого, окрім Тебе

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

بسم الله الرحمن الرحيم

Новина: Під заголовком «# Алеппо у вогні» ... ООН попереджає про гуманітарну катастрофу після запеклих бомбардувань міста, а режим готується до «вирішального бою», про що в четвер 28.04.2016 написала на своєму сайті газета «The Huffington Post»: «Сирійське місто Алеппо з боку сирійського режиму за підтримки Росії піддався інтенсивному бомбардуванню, яка тривала кілька днів, через що ООН виступила із застереженнями про гуманітарну катастрофу в місті, яке більше за всіх постраждало під час палаючого конфлікту, який триває вже більше п'яти років, а тим часом режим Асада веде підготовку до «вирішальної битви».

Коментар: У той час, коли місто Алеппо піддається винищенню з боку злочинного асадівського режиму на очах у всього світу і за безпосередньої співпраці з Росією при тому, що всі інші заткнувши свої вуха розповідають про те, що необхідно захищати цивільних осіб, тут же ми бачимо, що злочинець Башар зустрічається з американським сенатором Річардом Блеком і каже йому про необхідність міжнародної співпраці в боротьбі проти тероризму.

Цей сенатор в лютому минулого року по телебаченню заявив, що «істинними причинами» того, що Захід не бажає скинути Башара Асада і його режим в Сирії, є те, що він побоюється того, що «над сирійською столицею Дамаск будуть встановлені чорні і білі прапори Ісламської держави», що згодом буде становити загрозу європейській безпеці.

Крім того, цей сенатор сказав: «Коли ми вивчали військову справу і військові цілі в коледжі, там завжди йшлося про наявність центру ваги, який і визначає результат війни», - маючи на увазі те, що Сирія є центром тяжіння, і якщо цей центр впаде, то це буде означати тріумф збройних ісламських угруповань.

І, таким чином, американський сенатор вважає, що «Сирія є центром тяжіння по відношенню до західної цивілізації», попереджаючи про те, що «падіння Асада означає блискавичний і швидкий прихід Ісламу в Європу», що, на його переконання, в кінцевому рахунку призведе до «падіння всієї Європи».

Поряд з тим, що відбувається на землях Шама, радник президента Ірану з військових питань генерал Рахім Сафаві запевнив у тому, що стратегія Ірану протягом 20 років в першу чергу будується на зміцненні «Хізбалли» і захисту Башара Асада, не допускаючи повалення його режиму і поділу Сирії, вважаючи це стратегічним вибором Ірану.

І в той час, як безперервно тривають бомбардування Алеппо, Америка і Росія домовилися про те, щоб вночі в п'ятницю зупинити битви в Східній Гуті, що в передмісті Дамаска, і в провінції Латакія, що на півночі країни, і при цьому вони ігнорують той, що відбувається в Алеппо.

Отже, картина тепер зрозуміла для кожного, хто має розум і зір. Америка розкрила своє справжнє обличчя, як це описав американський сенатор з військовим минулим. Він чітко і ясно описав те, що відбувається в Сирії, яку він відвідав протягом революції кілька разів, висловивши свою повну підтримку злочинному режиму. А також Іран, який є рукою Америки в Іраку і Шамі, заявив про те, що його стратегією є збереження сирійського режиму, і Америка ясно заявила про те, що її цілями є, в першу чергу, збереження режиму, в другу - зведення нанівець революції, знищивши природне джерело її сили, а потім - винищення збройних угруповань, що не вплуталися в злочинну аферу під назвою «переговори». Вона дала всього цього зелене світло, в той час як до цього запустила переговори про перемир'я, визначивши те, які угруповання повстанців братимуть участь в політичному проекті, який вона ж і склала з числа тих, хто брав участь на переговорах в Ер-Ріяді, і з числа тих, хто сидів за столом інших переговорів, беручи участь у злочинах в Алеппо і в тих злочинах, які Америка зробить в майбутньому руками злочинного режиму, який підтримує Росія, весь Захід і всі ті, хто підтримує мирне вирішення з цим злочинним режимом.

З вами Аллах, жителі Алеппо, з вами Аллах, народе Шаму! Захід на чолі з Америкою і всі їхні прихвосні не мають до вас нічого крім злоби, не обманюйте себе їх хтивими промовами! Ви на власні очі бачили вбивства і руйнування, які відбувалися з найбільшим звірством і заподіянням страждань після цих переговорів. Злочинний режим відчув упевненість після того, як деякі впали в обман цих переговорів, які по своїй суті визнають законність сирійського режиму і дають йому право переслідувати і вбивати всіх тих, хто підняв проти нього зброю.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Хатім Абу Аджамійа / Йорданія
25 Раджаб 1437
2.05.2016