Перемога Еммануеля Макрона на президентських виборах у Франції

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: новим президентом Французької Республіки 07.05.2017 обраний поміркований кандидат Еммануель Макрон, який отримав перемогу над ультраправим кандидатом Марін Ле Пен, при цьому набравши від 65,5% до 66,1% голосів згідно даним екзітполу, проведеним інститутами «IFOP» та «HarrisInteractive».

Таким чином, тридцяти дев’ятирічний Макрон став наймолодшим президентом в історії Франції, випередивши сорокавосьмирічну суперницю із «Національного фронту».

Коментар: деякі через перемогу Макрона наповнились оптимістичними очікуваннями, особливо очікуваннями справедливості до мусульманам. Вони радіють його перемозі та програшу його суперниці Марін Ле Пен, нібито його перемога — це перемога Ісламу та мусульман. Вони забувають про те, що політика західних країн визначається політичними інститутами, а президент, яким би він не був впливовим, не може здійснювати емоційні або індивідуальні рішення, не звернувшись до тих, хто впливає на президентські постановлення, — це політичні, економічні та військові радники, а також радники у сфері безпеки. Радіючі через перемогу Макрона забувають, що у західних держав вище усього стоять їх національні інтереси, які диктують їм подальші їх дії, якими б огидними вони не були.

Ось, наприклад, Трамп під час передвиборчої кампанії зробив багато гарячих та суперечливих заяв та намагався виконати свої обіцянки, прийнявши важкі рішення . Але,незважаючи на це, його рішення були відмінені судами. І це відбулось тому, що інтереси Америки важливіші капризів та фантазій Трампа або іншого політика. Таким же чином у Франції інтереси країни стоять вище бачення президента. Незважаючи на те, що культура, конституції та закони у західних країнах жалюгідні, а людина заслуговує набагато більшого, тим не менш, вони працюють, на відміну від маріонеткових урядів, де та ж демократія залишається фіктивною.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Ахмад Абу Кадум
12 Шаъбана 1438 р.х.
09.05.2017р.