Халіфат — божественна держава, яка з’явиться та буде існувати до Судного дня, з дозволу Аллаха

Новини та коментарі
Друкарня

Новина:Газета «Tahrirnews» у п’ятницю 3 листопада 2017 року приводить слова муфтія Єгипту: «Приналежність до релігії не суперечить приналежності до батьківщини, родини або держави, у якій ти народився, навпаки, одне доповнює друге».

Муфтій згадав деякі екстремістські групи, які закликають до стирання кордонів між країнами та до встановлення у них Халіфату. На передачі «Діалог з муфтієм» на on-line-каналі Єгипту муфтій заявив:

«Метою цього небезпечного заклику є досягнення повної влади. Ці екстремісти використовують любов людей до релігії та почуття віруючих заради досягнення своєї мети. Халіфат не є метою навпаки, це — засіб, що управляти справами людей. Ми розглянути питання Халіфату, і якщо б була у цьому користь для людей, то ми б застосували б його».

Він також додав:

«Питання Халіфату є другорядним; деякі правові школи (мазхаби) віднесли його до питань віри, внаслідок чого виникли проблеми. Такі групи, як «Брати-мусульмани», та до них подібні екстремісти, зробили це, що ввести людей в оману і цим досягти своєї брудної мети».

Коментар:

Дивне положення муфтія Єгипту та таких же урядових вчени! Вони відвертаються від шаріатських текстів, щоб догодити правителям, бажаючи їх вдоволення, незважаючи на те, що ті — усього лише маріонетки, керовані Білим домом. Ці вчені забули про те, чому вони самі вчили людей — як отримати вдоволення Аллаха; що страх перед Аллахом вище будь-якого страху і що Аллах сильний над усілякою річчю. Зараз ми бачимо, як вони прагнуть наблизитись до правителів, вони підкоряють та схиляють та схиляють людей до їх режимам. І ці режими прикриваються Ісламом, щоб люди прийняли їх і не вийшли проти, бажаючи змінень.

О муфтій Єгипту! Ви сказали, що патріотизм не суперечить Ісламу — це і є небезпечний заклик, до якого закликають правителі та її наближені, щоб замінити зв’язок на основі ісламської акиди серед людей, яка не проводить різницю між арабом та неарабом, окрім як у богобоязливості та праведних справах. Ця акида також не визнає кордонів між країнами та національну приналежність, тому що усі мусульмани єдині. Мусульмани — Умма єдина, відмінна від інших людей, спрямовується під їх захист найжалюгідніший, піклуються вони віддаленими від них, і вони немов одна рука проти інших, — саме цю суть містить «Мединська конституція», підписана Пророком ﷺ після переселення у Медину та встановлення там Першої Ісламської Держави. Пророк ﷺ засуджував заклик до патріотизму і до того, що веде до розділення Умми. Ісламський Шаріат ставить умову, щоб у мусульман була єдина держава і один правитель, який підкоряється Аллаху та Його Посланцю ﷺ і править Уммою згідно з Шаріатом Аллаха та Сунною Пророка. Посланець Аллаха ﷺ сказав:

إِذَا بُويِعَ لِخَلِيفَتَيْنِ فَاقْتُلُوا الْآخِرَ مِنْهُمَا

«Якщо буде дана присяга двом халіфам, то останнього вбийте» (Муслім).

اِسْمَعُوا وَأَطِيعُوا وَلَوِ اسْتُعْمِلَ عَلَيْكُمْ عَبْدٌ يَقُودُكُمْ بِكِتَابِ اللَّهِ

«Якщо вашим правителем стане раб, який веде вас по книзі Аллаха, то слухайте його та підкоряйтесь йому» (Муслім).

Може бути лише одна держава та один правитель, який править над мусульманами згідно книзі Аллаха, так де ж місце патріотизму в Ісламі?!

О муфтій! Заклик до Халіфату не є згубною справою, навпаки, згубним є те, до чого закликаєте ви. Халіфат — це не засіб, щоб управляти людьми, і це — не другорядний фард. Навпаки, Халіфат — це корона усіх фардів та система, яку утвердив сам Посланець Аллаха ﷺ у якості методу втілення законів Ісламу над людьми. Окрім того, Халіфат — це обіцянка Всевишнього Аллаха. Посланець Аллаха ﷺ обрадував нас поверненням Другої Праведної Держави. Правління у якій здійснюється за методом пророцтва. І не визнає Халіфат та заклик до нього лише гордовитий самозванець із числа придворних вчених.

О вчені Єгипту! О нащадки Іззуддіна ібн Абдуссалама — Султана вчених! Ви, як і ми, знаєте, що Халіфат — це заклик до Аллаха. Так понесіть цю ношу заклику для досягнення вдоволення Аллаха за допомогою втілення Ісламу в обличчі Праведного Халіфату. І відкиньте тих, хто говорить: «Вони використовують любов людей до релігії та почуття віруючих, щоб досягти влади»!

О мусульмани Єгипту! Ваша релігія, яку Аллах схвалив для вас, містить в собі найкращу систему законів, про яку тільки чула людина. Це система, ниспослана Аллахом, Який краще знає природу людини, її інстинкти і потреби та правильний спосіб їх вдоволення, який відповідає природі людини, внаслідок чого серце людини наповнюється спокоєм. Ця система втілювалась на протязі 13 сторіч і підтвердила своє божественне походження. Незважаючи на те, що були упущення у її втіленні, навколо було благополуччя, і справедливі правителі говорили: «Розсипте пшеницю на верхівках гір, щоб навіть птахи не голодували в Ісламській Державі». Один із прикладі кращих проявів турботи ми бачимо у часи Умара ібн аль-Хаттаба, який на своїй спині приніс мішок з мукою приготував їжу та нагодував голодних дітей. У часи голоду Умар (р.а) говорив: «Клянусь Аллахом, я не буду їсти м’ясо, у той час як діти мусульман голодують». Він також говорив: «Якщо тварина спотикнеться на дорогах Іраку, то мій Господь обов’язково спитає мене за це: «Чому ти не вирівняв дорогу, о Умар?».

Султан Абдульхамід відмовився продавати Палестину євреям зі словами: «Бути понівеченим ножем миліше для мене, аніж бачити, як рвуть на шматки землі Ісламу». Коли Захід зруйнував нашу державу та змістив халіфа, тоді наші діти, наша молодь та наші старі почали голодувати, наші жінки стали вдовами і наші сини осиротіли. Була зруйнована інфраструктура у наших країнах, між ними були поставлені блокпости та введені митні збори. Ми стали їжею для хижаків. Наші країни стали здобиччю для ворогів, які відчувають себе вільно на наших землях, оберігаючи правління своїх агентів.

О мусульмани Єгипту! Ваше положення та положення Умми однакове, і ваш порятунок тільки у встановленні Праведного Халіфату, який позбавить вас від несправедливості та пригноблення капіталізму та його інструментів. Хізб ут-Тахрір закликає вас прийняти проект «Халіфат» не для того, щоб самому отримати владу, хоча це дозволено, а для того, щоб привести Іслам до влади і цим здійснити обіцянку Аллаха та радісну звістку Його Посланця ﷺ. Незважаючи на ненависть та ворожнечу ненависників, це божественний заклик неминуче досягне своєї мети, і не буде він зломлений. Нехай змилується Аллах над засновником цієї партії та винагородить його за нас і за усю Умму за його внесок у цю справу, а також наблизить час цієї держави, якій зрадіють наші очі та серця. О Аллах, наблизь перемогу Умми Мухаммада ﷺ і зроби нас із числа свідків та воїнів цієї держави.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху та Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя. Знайте, що Аллах — між людиною та її серцем (може завадити людині добитися того, що вона бажає), і що ви будете зібрані до Нього» (8:24).

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Абдуррахман
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір/Єгипет
13.11.2017

Головне меню