Єрусалим — це не майно Америки

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: На зустрічі зі своїм палестинським колегою Махмудом Аббасом президент Франції Еммануель Макрон підкреслив, що не існує іншої альтернативи, окрім політичного рішення «Дві держави для двох народів» у встановленні миру між Палестиною та «Ізраїлем».

Проте для здійснення цього рішення необхідно домовитись про статус Єрусалиму обом сторонам, на що Махмуд Аббас подякував Франції за підтримку на Генеральній Асамблеї ООН по Єрусалиму з питання Палестини. За словами Аббаса, саме проблема Палестини стоїть на шляху правосуддя та справедливості на Близькому Сході … Також він заявив про те, що багато країн підтримали позицію Палестини, і вони можуть зіграти важливу роль у мирному процесі на Близькому Сході.

Коментар:

Необхідно повернутись до історії Франції та її позиції у відношенні питання Палестини і спитати, де була Франція, коли приймались резолюції ООН №181 та №194? Чи не вона підтримала ці резолюції? Хіба не вона підтримували сіоністське утворення на протязі десятиріч, не виключаючи і сьогоднішній день? Хіба вона — не одна із засновниць «Ізраїлю»? Коли ж ці правителі перестануть розігрувати театр та проявляти неповагу до людей?

Коли ж ООН проявить справедливість по відношенню до мусульман? Чи не ця організація є ворогом Ісламу та мусульман? Де вона була, коли вдень та вночі вбивали мусульман-рохінджа у М’янмі? Хіба не ООН прийняла резолюцію про утворення «Ізраїлю» на землях Палестини? Саме ця організація та інші міжнародні організації та заклади підтримують єврейське утворення. І навіщо дякувати Франції з її голос на голосуванні, адже якщо б її голос якось згубно вплинув «Ізраїль», то вона б не підтримала резолюцію?!

І на завершення, варто нагадати, що рішення «Дві держави для двох народів» не змінить законів Шаріату у цьому питанні. І подібні пропозиції та рішення — це пил у вічі. Єрусалим не є майном Америки, яке вона може давати тому, кому побажає, навпаки, він належить лише Уммі.

Так званий «мир у Палестині» не був ратифікований з боку «Ізраїлю», тому що це — мир з правителями, а не з народом, і правителі знають про цей факт. Ми не довіряємо ані Франції, ані Америці, ані Росії, ані Англії,адже вони є партнерами у створенні сіоністського утворення. Знайте, що Хізб ут-Тахрір у своїх силах уповає лише на Всемогутнього Аллаха, Який обіцяв перемогу та обіцяв обдарувати Умму владою на землі.

وَلَا تُؤۡمِنُوٓاْ إِلَّا لِمَن تَبِعَ دِينَكُمۡ قُلۡ إِنَّ ٱلۡهُدَىٰ هُدَى ٱللَّهِ أَن يُؤۡتَىٰٓ أَحَدٞ مِّثۡلَ مَآ أُوتِيتُمۡ أَوۡ يُحَآجُّوكُمۡ عِندَ رَبِّكُمۡۗ قُلۡ إِنَّ ٱلۡفَضۡلَ بِيَدِ ٱللَّهِ يُؤۡتِيهِ مَن يَشَآءُۗ وَٱللَّهُ وَٰسِعٌ عَلِيمٞ

«Вірте лише тим, хто послідував вашій релігії, щоб ніхто не отримав те, що отримали ви, і не сперечались з вами перед вашим Господом». Скажи: «Воістину, вірним керівництвом є керівництво Аллаха». Скажи: «Воістину, милість знаходиться у Руці Аллаха. Він дарує її, кому побажає. Воістину, Аллах — Осягаючий, Знаючий»(3:73).

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мухаммед Салім, Палестина
6 Рабі ус-сані 1439 р.х.
24.12.2017 р.