Під брехнею про перемогу приховується відмова від Палестини

Новини та коментарі
Друкарня

Новина: У ході свого виступу у південній провінції Караман на з’їзді «Партії справедливості та розвитку» 17 грудня президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган сказав: «Ми вже об’явили Східний аль-Кудс столицею Палестини. У справжній час наша країна [у Палестині] представлена на рівні генконсульства, яке очолює посол. У найближчі дні, з дозволу Аллаха, ми офіційно відкриємо і наше посольство».

Він пояснив, що відкриття турецького посольства в аль-Кудсі відбувається згідно з рішенням саміту Організації Ісламської співпраці (ОІС), яке відбулось у Стамбулі у минулу середу (13.12.2017). Також він зазначив, що даний крок є відповіддю на те, що Америка наклала вето на проект єгипетської резолюції, згідно якої Рада Безпеки ООН повинна була вимагати від Трампа відмовитись від свого рішення перемістити американське посольство із Тель-Авіва в аль-Кудс.

Коментар:

Тільки-но президент США обнародував своє визнання аль-Кудса столицею єврейського утворення 6 грудня 2017 року, об’явивши про перенесення американського посольства із Тель-Авіва в аль-Кудс, як тут же правителі мусульманських країн почали вживати заходи, щоб стримати реакцію у відповідь та гнів свого народу. Ці правителі негайно виступили з заявами, які не виходили за межі брехливих заперечень та засуджень на адресу рішення Трампа, коли вони повинні були прийняти рішення про знищення єврейського утворення.

Реакція Ердогана, який загрожував Трампу тим, що аль-Кудс є «червоною лінією», полягала у тому, що виразити свій жаль та скликати надзвичайна засідання ОІС для обговорення американського рішення. Так, через тиждень після виступу Трампа,у Стамбулі відбувся саміт ОІС, на якому були присутні голови п’ятдесяти мусульманських країн. Вони виступили проти рішення Трампа, засудили його та об’явили незаконним. У підсумковій заяві саміту говориться: «Ми іще раз заявляємо про нашу прихильність до справедливого та міцного миру, заснованому на рішенні «двох держав», і говоримо, що Східний аль-Кудс є столицею держави Палестина згідно з прийнятими міжнародними резолюціями і «арабській мирній ініціативі» 2002 року, прийнятої у якості стратегічного варіанту на надзвичайному саміті у Мецці у 2005 році».

Прагнучи відмовитись від Палестини та закрити палестинську проблему, Ердоган об’явив про відкриття турецького посольства у Східному аль-Кудсі як столиці Палестини.

Ці зустрічі, які відбуваються у Туреччині, не свідчать про любов Ердогана до аль-Кудсу та народу Палестини, а швидше — про прихований метод обману, з допомогою якого він намагається ввести в оману тих, хто керується не розумом, а почуттями. Цим методом він та решта правителів-зрадників маніпулюють людьми, обманюючи їх своїми словами у заключних заявах конференцій, які вони проводять, і усе це — ніщо інше, як змова.

Вирази, які були прочитані у відриві від реального проникливого погляду на реальність, дадуть зовсім інше поняття, аніж те, що було прочитано з усвідомленням, розглянуто та зв’язано з усіма реальними деталями подій та їх наслідків. Наприклад, терміни «рішення двох держав» та «Східний аль-Кудс як столиця Палестини» означають лише визнання права сіоністів на Західний аль-Кудс і на майже вісімдесят відсотків земель Палестини, які були окуповані сіоністами у 1948 та 1967 роках, а потім шляхом переговорів та принизливих поступок з боку правителів мусульман здані на користь сіоністів.

Дорогі мусульмани! Ви не повинні мислити зверхньо, піддаючись на обман гучних заяв. Ви є свідомою Уммою Мухаммада ﷺ, яка, незважаючи на роки занепаду, жива і буде жити до Судного дня. Ви є Уммою, яку Аллах обрадував благою звісткою про відновлення величі та Праведного Халіфату за методом пророцтва. Ви є Уммою, про яку Умар ібн аль-Хаттаб сказау у день відкриття аль-Кудса: «Ми — народ, який Аллах звеличив Ісламом. І якщо ми почнемо шукати величі у чому-небудь іншому,окрім нього\, Аллах нас принизить».

Тоді халіф мусульман виступить на чолі ісламської армії, щоб звільнити окуповані території. Аллах попередив синів Ісраїла, які поширюють нечестя на землі: якщо ви повернетесь до скоєння зла, то Ми покінчимо з вами та знищимо ваше правління:

فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ الْآخِرَةِ لِيَسُوءُوا وُجُوهَكُمْ وَلِيَدْخُلُوا ا́لْمَسْجِدَ كَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَلِيُتَبِّرُوا مَا عَلَوْا تَتْبِيرًا

«Коли ж прийшов строк останньої обіцянки, Ми дозволили вашим ворогам опечалити ваші обличчя, увійти у мечеть (аль-Акса) подібно тому, як вони увійшли тули у перший, і до підґрунтя зруйнувати усе, що потрапляло їм у руки» (17:7).

Такою є участь тих, хто дозволив собі паплюжити святині Ісламу та мусульман.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Радия Абдуллах
3 Рабі ус-сані 1439 р.х.
21.12.2017 р.

Головне меню