Американська «допомога» Пакистану не є постійною милостинею!

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня

Новина: У п’ятницю представник уряду США заявив про рішення Трампа припинити допомогу Пакистану, яка з 2002 р. у сукупності склала 33 млрд. доларів, що у рази перевищило першу суму.

Інформаційне агентство «Франс прес» передає слова американської посадової особи про те, що рішення включає у себе «припинення технічного оснащення та фінансової допомоги альянсу» у випадку, якщо Пакистан не буде діяти проти афганського угрупування «Хаккані».

У четвер Державний департамент США заявив про призупинення допомоги Пакистану для того, щоб примусити Ісламабад вжити заходів проти афганських угрупувань «Талібан» та «Хаккані». На думку Вашингтона, ці угрупування дестабілізують ситуацію у регіоні (Aljazeera.net).

Коментар: Яке приниження, яке ми бачимо по відношенню до держави, армія якої вважається найсильнішою у регіоні та сьомою у світі?! І це враховуючи людські ресурси, стратегічне положення та інші аспекти сильної держави, яка, опираючись тільки на свої сили, у змозі протистояти сильним світовим державам. Тим більше, треба прийняти до уваги той факт, що населення цієї країни — мусульмани, у яких духовна сила, що виходить із ісламської акиди.

Ця допомога не є постійною милостинею Пакистану від Америки. Проте гроші, взяті урядом Пакистану, використовувались ним для експлуатації своїх озброєних сил в інтересах Америки, а також для ведення політики по знищенню своєї ж економіки. Невігласний уряд Пакистану — це найбільший тягар для народу. Альянс з Америкою з 11 вересня 2003року обійшовся народу Пакистану у 123 млрд. доларів на додаток до 80 тис. людських життів. Незважаючи на усе це, влада Пакистану не прийняла ніяких заходів, окрім гучних заяв про припинення альянсу з Америкою.

Порятунок від усього цього полягає не лише у встановленні Праведного Халіфату, який покінчить з тим, що нами маніпулюють і нас використовують держави невірних, а праведний халіф замінить альянс з ними на військове положення. Всевишній Аллах сказав:

الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا

«Які беруть своїми помічниками та друзями невіруючих замість віруючих. Невже вони хочуть набути могутності з ними, якщо могутність цілком притаманна Аллаху?» (4:139).


Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізбут-Тахрір
Шакір Абдуллах
07.01.2018